Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: Siewiczpl » 13 maja 2020, 19:56

Hej,

Wiesz? nikt po godzinie ci nie odpiszę.. Grupa trochę świeci pustkami, ale są tu ludzie którzy chętnie ci pomogą .

Z mojej strony możesz pytać mnie na rożne tematy, spróbuje tobie pomóc w rozwoju i sądzę że mój kolega również.

Nie uważam się za kogoś o potężnej wiedzy w tym temacie, ale mamy pewne pojęcie w tych tematach, również praktyczne.

Na początek proponuje 2 książki . Szczególnie na początek proponuje : reymond buckland - wielka księga komunikacji z duchami ( jest to podręcznik z ćwiczeniami oraz ciekawostkami, SUPER :)

Później klasyk Allana Kardeca - Księga duchów .

Proponuje ci Medytacje , są różne techniki ale na początek pobierz apkę o nazwie Intu z google play . jest tam kurs 7 dniowy darmowy prowadzony przez fajnego faceta . Medytacja jest dla mnie osobiście bardzo ważną rzeczą w rozwoju pod wieloma względami.

Pozdrawiam
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: procurator » 17 maja 2020, 07:03

Napisze Ci jak ja to robie- byc moze pomoze Ci ta sciezka. Nie wiem na jakim mentalnym poziomie jestes, ale skoro masz tego typu wrazliwosc bedziesz dzialal intuicyjnie.
1.W pierwszej kolejnosci przede wszystkim podczas medytacji/transu musisz realnie wybaczyc danemu bytowi wszelkie niesnaski jesli byl z Toba powiazany.Czesto byt chce cos przekazac- przekaz slowny lub wizje.Staraj sie odczytac i pomoc. Ja komunikuje sie zadajac pytania i oczekujac reakcji od bytu. Czesto jest to jeden obraz, jedno zdanie, ktore trzeba odszyfrowac.
2.Jak juz ustalisz co jest powodem obecnosci musisz przekazac bytowi, ze nie jest w tym miejscu jakim powinien byc i pomodlic sie gleboko i szczerze za niego.Nie mowie tu o formulkach koscielnych.
3.Nastepnie za pomoca Twojej wew DOBREJ energii powinienes metoda wizualizacji oczyscic dom/ mieszkanie- wizualizujesz wypelnienie dobra, ja to nazywam biala energia kazdego kata domu, kazdego pokoju.
4.Na koniec powinienes umiec ochronic siebie przed wplywem niepowiazanych bytow- ja wizualizuje tube z luster w jakiej sie znajduje wypelniona dobra energia, odbijajaca zla energie.
Tyle.
Dla osob nie majacych problemow z manifestacja innych energii przeczytanie tego bedzie powodem do smiechu.Dla poszukujacych rady bedzie to sprawdzona przeze mnie metoda.
procurator
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2016, 22:07

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: Nikita » 19 maja 2020, 08:33

Rozwoj duchowy to wspaniala podroz w glab siebie...obserwacja wlasnych mysli, czynow, intencji...skad sie to wszytsko bierze ...nasze czyny i reakcje...bo wtedy uswiadamiamy sobie na jakim poziomie jestesmy...i czesto stwierdzamy, ze jeszcze duzo przed nami… :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: Nikita » 19 maja 2020, 08:34

I nigdy nie jest za pozno...czasu mamy dosyc...cala nieskonczonosc...pytanie tylko czy jestesmy juz gotowi aby zaczac sie bardziej swiadomie rozwijac...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: danut » 02 wrz 2020, 15:20

Czyżby chodziło o wyeliminowanie 50-ciu czcicieli jakiejś sekty? :) No cóż jak się coś nabroiło to trzeba ponieść tego konsekwencje... Nie warto się było rzucać z motyką na słońce, są siły nad którymi nie zapanujesz, nikt nie zapanuje nad nimi. Zamiast zrozumieć pewne rzeczy, to Ty szukasz sposobu jak być w tym co robisz do tej pory silniejszym, taki to niby rozwój, ale w jakim kierunku on idzie? Ja widzę, że w złym i bardzo zafałszowanym, no to jak mam Ci pomóc? Za sobą mnie na pewno nie pociągniesz, a za mną by iść nie masz takiej woli, ale gdy będziesz w tym nadal tkwił, to naprawdę będzie za późno...
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: Xsenia » 05 wrz 2020, 11:56

Wygląda na to, że masz otwarte pewne drzwi. I przez te drzwi przełazi co może. Na początek więc proponowałabym zamknięcie drzwi, a potem pozbywanie się bytów po kolei. Nie ma sensu pozbywanie się bytów, gdy drzwi są otwarte, bo ciągle będą przyłaziły nowe. Najpierw drzwi. A potem, po jednym bycie aż do końca.
Zlokalizuj drzwi.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: danut » 08 wrz 2020, 18:15

Nie napisałam, że Ty przynależysz do sekty, a teraz jeszcze bardziej się obnażyłeż z tym, że jesteś opętany sekciarską ideologią, skrzywionym pojmowaniem. Ja jestem świadoma i dobrze dla mnie, ze "g... przeżyłam" z takiego fałszu, w który wplątujemy się zawsze sami. :) Straszenie na mnie nie działa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: Siewiczpl » 09 wrz 2020, 20:57

A może to co słyszysz to dusze zamknięte w pułapce swej rzeczywistości ?
Próbowałeś nawiązać kontakt z nimi z kim kolwiek?
Może się okaże że to zadne byty prorocze które przewidują ci rychły koniec za 3 lata, tylko niskie duchy które mają ubaw cię dręczyć.

Pozdrawiam


Nie godzien1411 pisze:Do pani która uważa iż przynależę do sekty bądź param się okultyzmem(***)chyba że bycie katolikiem uważane jest za sekciarstwo.Do rzeczy jeszcze do grudnia zeszłego roku prowadziłem normalny tryb życia czyli:praca,kobieta,dom,prostota.Jednak po śmierci teścia zacząłem tą niefortunną przygodę z napływającymi duszami w liczbach kilkudziesięciu wymieniających się co jakiś czas,co za tym idzie wraz z nimi przyszły też bardzo złe byty i też nie mało.Posiadłem trochę wiedzy o tematyce niezbyt optymistycznej co do naszych najbliższych dni,sam nie odkryłem co oznaczają (wybrani)w liczbie 50ciu i jakie artefakty?Dla sceptyków co pomyślą iż bredzę bądź spróbują wysilać się startując z krytyką to (***)Ponieważ mam zdjęcia filmiki i nagrania glosowe z nocy jak sobie spacerują dyskutują więc mogę zgasić cię szybciej niż pomyślisz.I proszę nie pisać takich kocopołów jak *(Danuta) *** przeżyła i *** nie wiedzę posiada.Chce byście byli świadomi iż zostało wam max 3lata ale przed tym jeszcze tak się tu wszystko (Pop...li!!iż tak jak jest powiedziane będziemy zazdrościć zmarłym.Dziękuje i miłego wieczoru.
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: danut » 09 wrz 2020, 21:09

Siewiczpl pisze:A może to co słyszysz to dusze zamknięte w pułapce swej rzeczywistości ?
Próbowałeś nawiązać kontakt z nimi z kim kolwiek?
Może się okaże że to zadne byty prorocze które przewidują ci rychły koniec za 3 lata, tylko niskie duchy które mają ubaw cię dręczyć.

Pozdrawiam


"Czyżby chodziło o wyeliminowanie 50-ciu czcicieli jakiejś sekty?" - myślę, że masz na myśli to samo. :) Pułapka swej rzeczywistości, tej rzeczywistości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: OneNight » 27 gru 2020, 12:06

Kolejny "mesjasz". Oto powód dla którego niektórzy nie powinni brać się za rozwój jakichkolwiek umiejętności. Kiedyś twierdziłem, że OOBE jest bezpieczne. Teraz gdy ktoś mnie o to pyta, odpowiadam że istnieje jeden udokumentowany przypadek szaleństwa spowodowany praktyką - Darek Sugier.

Wcale nie trzeba być godnym by rozwijać takie umiejętności. Nie trzeba być wybranym. Nie trzeba być wyjątkowym, wystarczy mieć farta, by wiedzieć gdzie szukać i się nie lenić. Widziałem na własne oczy jak dorośli ludzie zachowują się jak rozpieszczone dzieci, bo dostali w swoje ręce odpowiednią wiedzę i poczuli się lepsi od innych. Człowiekowi wystarczy że napiszę książkę lub zobaczy ducha, by stał się egoistą i samozwańczym guru. Nie szukasz pomocy tylko poklasku, więc radź sobie sam.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości