Nawiedzenia astralne ,przestawianie podświadomości

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Nawiedzenia astralne ,przestawianie podświadomości

Postautor: Hiacynt6 » 22 gru 2020, 12:09

Witam
Znalazłam się dość w trudnych doznaniach.Otóż poznałam pana,zktórym to przez jakiś czas się spotykałam.Zaczęły się dziać różne dziwne rzeczy.Pokazała się czarna ręka.Tłukło się coś po ścianie chociaż nie było w domu nikogo.Z ściany polała się woda.Spadło też lustro samo.W pracy też ów pan pracował usłyszałam w radiu jakby moje garki odgłos ich.Póżniej zaczęły się nawiedzenia astralne,to jakby unoszenie się nad swoim ciałem.Póżniej ściąganie z mojego pola energii że tyle mi jej zabierał że myślałam że będzie wojna.To jak mówiłam mu to odp,że nie zdawał sobie sprawy że tyle mi jej wziął.Przestałam się dpotykać z nim.To zaczął mi działać na podświadomość,że są noce że nie śpię po kilka nocy.Też wysyła mi przestawia mi podświadomość że mam męczące sny o nim jakieś wspinanie po jakiś piętrach albo coś innego też wymęczającego.pierścionek od niego rozpadł się na kiła części było to złoto,drugi który miałam też popękał,łańcuszek też przy zapięciu sam się popsuł to jak mu powiedziałam to mówi,że nie wiedział jak miał mi dać znać.Mówił że nazywał się Mistrzem i ja go prześcignęła w rozwoju.Może ktoś mi pomoże będę wdzięczna dziękuję
Hiacynt6
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2020, 11:09

Re: Nawiedzenia astralne ,przestawianie podświadomości

Postautor: odnowa2 » 22 gru 2020, 14:50

Nie obraź się proszę, nie chcę Tobie niczego zarzucać. Przechodziłem przez coś podobnego, ale w mniejszym stopniu jak Ty to przechodzisz.
Porozmawiaj o tym z psychiatrą, może przepisze Tobie jakieś leki.
Ja biorę abilify, akineton, absenor, zolaxa i już mnie nic nie męczy w takim stopniu jak dawniej.
Ale gdyby zaproponował pobyt w psychiatryku to raczej odradzam...
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Nawiedzenia astralne ,przestawianie podświadomości

Postautor: Hiacynt6 » 22 gru 2020, 16:58

To co wg.Twoim zdaniem masz na myśli,że ja to sobie w podświadomości to tworzy mi się
Hiacynt6
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2020, 11:09

Re: Nawiedzenia astralne ,przestawianie podświadomości

Postautor: odnowa2 » 22 gru 2020, 18:22

Nie wiem, po prostu porozmawiaj z psychiatrą. Ja żałuję że tak długo nie tyle zwlekałem, co bałem się rozmowy z lekarzem.
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości