zjawiska paranormalne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

zjawiska paranormalne

Postautor: Nikita » 16 cze 2021, 21:17

Od jakiegos czasu ogladam filmy Tima Morozowa. To Rosjanin, ktory udaje sie do nawiedzonych miejsc i filmuje te zjawiska. Ostani jego film byl naprawde mrozacy krew w zylach...jak myslicie to prawdziwe co sie nagralo czy to jakas sciema? https://www.youtube.com/watch?v=M9S93_MAoF0
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: tomekqaz » 16 cze 2021, 22:44

Moim zdaniem jest duża możliwość że to fake.Ciężko to stwierdzić facet jest strasznie spokojny jak na tego typu sytuacje.
Polecam kanał na yt Nukes Top 5 tam czasami można też znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy które dają do myślenia a czasami są też fejki.
Tak naprawdę ciężko zawsze stwierdzić czy dane nagranie nie jest zafałszowane , najlepiej przeżyć na własnej skórze coś takiego

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Nikita » 17 cze 2021, 12:45

ale przyznasz, ze mocne jest ..mam na mysli to jak szybko sie ta szklanka na tablicy ruszala...to chyba niemozliwe aby cos takiego podrobic?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Nikita » 17 cze 2021, 13:07

Mi sie wydaje, ze Tim jest medium bo przyciaga niesamowite zjawiska...na jego filmach to sie naprawde cos dzieje...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: tomekqaz » 17 cze 2021, 15:25

Ciężko to stwierdzić przy dziesiejszej technologii wszystko da się zafałszować , chyba najlepszym wyjściem było by towarzyszyć mu w takim miejscu i się samemu przekonać .
Ja sam raz przeżyłem coś podobnego 8 lat temu gdy miałem 16 lat i dosyć długo do siebie po tym dochodziłem dlatego nie pasuje mi że facet jest tak spokojny.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Nikita » 17 cze 2021, 17:19

On ogolnie jest spokojny ...ale ogladalam duzo jego filmow i sa naprawde niezle...on nie zawsze jest spokojny...ale inaczej pokazuje strach...Ogladalam w necie duzo takich filmow i jego mi sie bardzo podobaja...sa inne niz reszta...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Nikita » 17 cze 2021, 17:20

Widziales podobne zjawisko na wlasne oczy? Opowiedz wiecej na ten temat.... :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Siewiczpl » 17 cze 2021, 18:20

Każdy z was jeśli sie uważa za spirytystę lub chcę nim być albo chcę mieć na ten temat wiedzę to powinien zabrać się za praktykę .
Mam na myśli praktykę różnej maści, ouija, evp,emf i inne praktyki. Żeby zrozumieć zjawiska trzeba mieć wiedzę książkową i praktyczną .
Możecie sobie gdybać , bez sprawdzenia na własnej skórze nic się nie dowiecie i się temu nie oddacie .
A co do nagrań z 'ghost huntingu' jeśli to nie fake to szacunek że nie piszczy jak mała dziewczynka, jak widzę tych ludzi którzy chcą tylko podniety i wrażeń to mi słabo się robi, zero szacunku i nastawienia na wiedzę, chłodno i i spokojnie ten widok się ceni.

Pozdrawiam
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: tomekqaz » 17 cze 2021, 18:51

Ja wlaśnie odradzałbym jakichkolwiek prób kontaktu oprócz modlitwy i być może poczucia zmarłych na takiej zasadzie jak wyczuwa ich np. Pan Jackowski.
Telefon musi zawsze dzwonić z drugiej strony pamiętajcie o tym.
A te Ouijja szamańskie praktyki itd. to śmiertelne niebezpieczeństwo i ciężko sobie z tym samemu poradzić.
Mój przypadek opisywałem na forum , właśnie z tego powodu tu trafiłem jak odkopie to dam linka.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Siewiczpl » 17 cze 2021, 19:32

tomekqaz pisze:Ja wlaśnie odradzałbym jakichkolwiek prób kontaktu oprócz modlitwy i być może poczucia zmarłych na takiej zasadzie jak wyczuwa ich np. Pan Jackowski.
Telefon musi zawsze dzwonić z drugiej strony pamiętajcie o tym.
A te Ouijja szamańskie praktyki itd. to śmiertelne niebezpieczeństwo i ciężko sobie z tym samemu poradzić.
Mój przypadek opisywałem na forum , właśnie z tego powodu tu trafiłem jak odkopie to dam linka.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka


Z całym szacunkiem, Widzę że wzorce katolickie ciągle żywe u ciebie... Jeśli człowiek chcę zacząć praktyki w łagodniejszym formacie to ma szereg rzeczy które nawet dla takiego strachajły są dobrym początkiem np: evp lub emf.

Bez obrazy ale podobne przyciąga podobne jeśli miałeś kontakt pierwszego stopnia z nie przyjemnym bytem to najprawdopobniej go do siebie przyciagnełeś.
p.s Proszę nie powielać rzeczy typu że medium dobre jest wstanie tylko przyciagąć różne zjawiska, większość ludzi ma ku temu okazję by to rozwinąć.
Są co prawda w tym fachu Masterzy lub szcześliwie urodzeni, lecz da się to wyćwiczyć. Nic co jest warte posiadania Nie przychodzi Łatwo.

Pozdrawiam
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości