Powtarzające się sny

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Powtarzające się sny

Postautor: ZabaZaba » 04 lip 2021, 18:47

Już tu gdzieś kiedyś wspominałam...mam powtarzający się dosłownie latami stały motyw we śnie: pakowanie rzeczy przed podróżą powrotną do domu skądś indziej. Stale powtarza się to że rzeczy jest więcej niż mogę spakować, powtarza się to, ze te rzeczy są pochowane w różnych dziwnych miejscach w domu ludzi u których akurat mieszkam, przy okazji czasem zabieram rzeczy tych ludzi, zamiast swoich. Miałam długą przerwę w tych męczących snach, a teraz od kilku nocy znowu lecą pod rząd. Ostatnio znalazlam psujące się mięso, które postanowiłam spakować, zabrałam kilka drobiazgów właścicieli, bo uznałam, że mi się przydadzą, zostawiłam za to sporo ukrytego bałaganu i brudu po kątach i szafkach. Cała akcja jak zwykle w atmosferze permanentnego spóźnienia, zagubienia, błądzenia... Ogólnie chciałabym się pozbyć tego motywu ze snów ale nie wiem jak. Czy ktoś ma pomysł jak to rozwikłać?
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Powtarzające się sny

Postautor: danut » 04 lip 2021, 20:45

Ja też Ci już kiedyś tłumaczyłam podobny sen. W badaniach psychologicznych na wielu osobach - powtarzające się sny są obrazem naszej psychiki, osobowości, pragnień, zahamowań, lęków. Chcesz wrócić do domu( odnaleźć spokój, odnaleźć siebie, poczuć kim naprawdę jesteś, wyrazić to całą duszą, odnaleźć Ja). "..czasem zabieram rzeczy tych ludzi, zamiast swoich" - przykładasz do poglądów i opinii innych ludzi zbyt dużą wagę, z czymś się nie zgadzasz ale będziesz to popierać, dajesz się im kierować sobą - może czas z tym skończyć? Sama piszesz, że jest tego więcej niż możesz spakować. To będzie ten brud, który warto posprzątać. Czas na mobilizację, zorganizowanie by nie błądzić, nie gubić się i odnaleźć drogę. "Zepsute mięso" - zła wróżba, coś znowu czyha niedobrego na Ciebie, dlatego nie wchodź w chaszcze - rozpoznaj swoją drogę i nie idź gdzieś w ciemno.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzające się sny

Postautor: ZabaZaba » 05 lip 2021, 17:43

Sama prawda... tylko jak tu się odnaleźć, ciągle trafiam w chaszcze po pachy.
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Powtarzające się sny

Postautor: danut » 05 lip 2021, 17:56

ZabaZaba pisze:Sama prawda... tylko jak tu się odnaleźć, ciągle trafiam w chaszcze po pachy.

Myślę, że odpowiedź można by było znaleźć w tym zabrałam kilka drobiazgów właścicieli, bo uznałam, że mi się przydadzą. Każdy z tych drobiazgów powinien mieć jakąś symbolikę, a wiedz że naprawdę nasza świadomość, ukryte ja, dusza daje w snach podpowiedzi. Bardzo często to ona jest odpowiedzialna nawet za zapomnienie i spychanie w niepamięć niechcianych wspomnień lub takich z którymi obecna psychika sobie nie radzi. Często to co nas przerasta napotyka na tarczę obronną przed szaleństwem. Tak to wszystko działa. Jak możesz wypisz te zabrane drobiazgi bo wbrew wszystkiemu mogą okazać się one Twoim kluczem do podświadomości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzające się sny

Postautor: ZabaZaba » 05 lip 2021, 19:01

No to tak: zabrałam 2 chińskie stopery, nowe w pudełkach, garść używanej biżuterii, ale potem odłożyłam, bo się wystraszylam, że ktoś odkryje, że ją zabrałam, no i znalazłam jeszcze wypasionego smartwatcha, schowalam, nie oddałam, za to zgubiłam swoją komórkę i kompletnie nie miałam jak się skontaktować z kimkolwiek znajomym, co było bardzo stresujące :|
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Powtarzające się sny

Postautor: danut » 05 lip 2021, 19:32

2 stopery - nowe zadania na określony czas przebiegające pod kontrolą. Zanalizuj dokładnie czy warto je podejmować, a może raczej je odłożyć, dobrze to przemyśl. Biżuteria - używana, strach że ktoś to odkryje( mnie na myśl przychodzi romans z "przeżytkiem" ale nie sugeruj się tym, bo to tylko moje skojarzenie, które może dotyczyć zupełnie innej sprawy konkretnie dopasowanej do Ciebie, w którą się angażujesz z uczuciem, sama musisz ją odgadnąć, bo nie będzie w tym powodzenia, a spotka Cię raczej zawód. Jeśli to coś odłożyłaś w śnie ze strachu bardzo dobrze zrobiłaś. Na jawie unikniesz rozczarowania dzięki tej konkretnej decyzji podczas snu. Bo chciałam jeszcze powiedzieć, kiedyś to już pisałam - są decyzje duszy pozwalające lub wykreślające pewne zdarzenia mające mieć miejsce w naszej przyszłości, jako działanie- sprzeciw lub zgoda na nie na czasie.
"wypasionego smartwatcha" - zapominasz o przyjaciołach, znajomych dobrze Ci życzących( zgubiony kontakt) - jakaś ułuda i zafascynowanie nowymi znajomościami, które Cię stresują.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzające się sny

Postautor: ZabaZaba » 06 lip 2021, 19:35

Dzięki Danut, daje do myślenia...
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Powtarzające się sny

Postautor: Ryszard » 03 paź 2021, 23:56

Bardzo często śnią mi się moi umiłowani zmarli dziwne, że zawsze "akcja" odbywa się tam gdzie nie mieszkam już od ponad 50 lat.

Wczoraj zasnąłem w fotelu (oglądając jakiś polityczny program) śnię, ze zasnąłem w fotelu, śniąc przenoszę się do mieszkania z przed lat, czekam na kogoś, przechodzę do innego pokoju, świeci się światło, na tapczanie siedzi Grażynka, pytam już jesteś, widzę Ją bardzo zmęczoną, pytam dobrze się czujesz, odpowiada (milcząc) , że dobrze.
Przebudziłem się, idę do innego pokoju, szukam gdzie zniknęła, po kilku chwilach rozumiem, że śniłem.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Powtarzające się sny

Postautor: danut » 04 paź 2021, 00:10

Ryszard pisze:Bardzo często śnią mi się moi umiłowani zmarli dziwne, że zawsze "akcja" odbywa się tam gdzie nie mieszkam już od ponad 50 lat.

Wczoraj zasnąłem w fotelu (oglądając jakiś polityczny program) śnię, ze zasnąłem w fotelu, śniąc przenoszę się do mieszkania z przed lat, czekam na kogoś, przechodzę do innego pokoju, świeci się światło, na tapczanie siedzi Grażynka, pytam już jesteś, widzę Ją bardzo zmęczoną, pytam dobrze się czujesz, odpowiada (milcząc) , że dobrze.
Przebudziłem się, idę do innego pokoju, szukam gdzie zniknęła, po kilku chwilach rozumiem, że śniłem.


No widzisz, to takie samo porównanie w tej sennej wiadomości jak u Jezusa "W Domu Mojego Ojca jest mieszkań wiele" Tam gdzie toczy się akcja snu dawno nie mieszkasz, ale to mieszkanie jest rzeczywiste i dalej istnieje, korzysta z niego pewnie ktoś inny. Tak samo jest z rzeczywistościami, w naszej Grażynki nie ma, ale wchodzisz do innego pokoju, do innej rzeczywistości, a ona tam jest. Mało z tego Ty też tam z nią jesteś.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzające się sny

Postautor: Ryszard » 04 paź 2021, 08:57

Co najdziwniejsze każdy ze snów o moich bliskich, dzieje się w tamtym domu. Najczęściej śnię jakby jeszcze nie całkiem śpiąc, krótka drzemka nad książką lub podczas oglądania TV.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości