Anioly

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Anioly

Postautor: soldado » 14 sty 2023, 03:24

fruwla pisze:
123bgf123 pisze:Dobre pytanie. Kim są anioły ?

Anioly- to mysli Boga.... ( tak po mojemu) ;)


Też... tak naprawdę mogą być czymkolwiek o czym pomyślisz...
W tym wypadku ogranicza Cię tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia...
Są Energią, która może być w różnej formie widoczna dla Ciebie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Anioly

Postautor: fruwla » 15 sty 2023, 10:43

Tak , masz racje Soldado :) Anioly to wibracje, ktore moga przybierac Forme.
Ale te naprawde bardzo wysoko wibracyjne , sa dzwiekiem.
A ich Imiona tez skladaja sie z dzwieku roznej czestotliwosci, raczej niemozliwej do wypowiedzenia przez czlowieka.
Mysle, ze wlasnie dlatego , ludzie mowia o "anielskim spiewie" albo o tym ze, Anioly otaczajace Boga bezustannie spiewaja lub muzykuja.
To wlasnie z ich wibracji , ktore doskonale z soba harmonizuja powstaje slyszalna "melodia"...
Tak tez przedstawiane sa na antycznych obrazach, jako Anielskie Chory lub tez z instrumentami w rekach.
I tak np. Anioly oglaszajace przyjscie na Ziemie Dzieciatka Jezus, sa przedstawione na obrazach jako trebacze, trabiace dobra nowine na cztery strony swiata.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Anioly

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 14:09

soldado pisze:
fruwla pisze:
123bgf123 pisze:Dobre pytanie. Kim są anioły ?

Anioly- to mysli Boga.... ( tak po mojemu) ;)


Też... tak naprawdę mogą być czymkolwiek o czym pomyślisz...
W tym wypadku ogranicza Cię tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia...
Są Energią, która może być w różnej formie widoczna dla Ciebie.
Zgadzam się z tobą tylko widzisz Ty jesteś...a reszta Jest ! Odpowiadasz mi jak mistrz ale ja widzę tu zależność - anioł sługa / anioł poddany mistrz ale sługa !... Ja tu widzę mentora który mi mówi z pozycji TYLKO mentora jak jest !
Ostatnio zmieniony 16 sty 2023, 14:19 przez 123bgf123, łącznie zmieniany 1 raz
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 14:11

fruwla pisze:Tak , masz racje Soldado :) Anioly to wibracje, ktore moga przybierac Forme.
Ale te naprawde bardzo wysoko wibracyjne , sa dzwiekiem.
A ich Imiona tez skladaja sie z dzwieku roznej czestotliwosci, raczej niemozliwej do wypowiedzenia przez czlowieka.
Mysle, ze wlasnie dlatego , ludzie mowia o "anielskim spiewie" albo o tym ze, Anioly otaczajace Boga bezustannie spiewaja lub muzykuja.
To wlasnie z ich wibracji , ktore doskonale z soba harmonizuja powstaje slyszalna "melodia"...
Tak tez przedstawiane sa na antycznych obrazach, jako Anielskie Chory lub tez z instrumentami w rekach.
I tak np. Anioly oglaszajace przyjscie na Ziemie Dzieciatka Jezus, sa przedstawione na obrazach jako trebacze, trabiace dobra nowine na cztery strony swiata.


Nie ma Aniołów fruwla ! Jest Lucyfer...i te twoje anioły :) Albo jest fruwla i fruwla jest z Jedności a więc Jest z Boga / stwórcy ! :) fruwla :) Ja cię widzę w naszej Jedności na teraz ! (bez zaproszenia w tle z nikiem :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re:

Postautor: fruwla » 16 sty 2023, 18:48

123bgf123 pisze:
Nie ma Aniołów !
Jest Lucyfer...

Skad to wiesz, -ze nie ma Aniolow ? ;)
Skad to wiesz,- ze jest Lucyfer ? ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Re:

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 18:55

fruwla pisze:Skad to wiesz, -ze nie ma Aniolow ? ;) Skad to wiesz,- ze jest Lucyfer ? ;

Tak poprawnie to nie ma ani jednych ani drugich ! Anioł to ponoć według ludzi czysty duch który jeszcze nigdy się nie wcielił (taka jest prawda !) a więc jest to przebieraniec który udaje doskonałoś bo ma ego i ono nim rządzi ! Udaje Boga stwórcę ducha ! :) A Lucyfer to określenie na tego udawacza ! :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Re:

Postautor: fruwla » 16 sty 2023, 19:14

123bgf123 pisze:
fruwla pisze:Skad to wiesz, -ze nie ma Aniolow ? ;) Skad to wiesz,- ze jest Lucyfer ? ;

Tak poprawnie to nie ma ani jednych ani drugich ! Anioł to ponoć według ludzi czysty duch który jeszcze nigdy się nie wcielił (taka jest prawda !) a więc jest to przebieraniec który udaje doskonałoś bo ma ego i ono nim rządzi ! Udaje Boga stwórcę ducha ! :) A Lucyfer to określenie na tego udawacza ! :)

Super wyjasnienie na moje pytanie :lol: : " Skad to wiesz ? Ze nie ma Aniolow , a ze jest Lucyfer " ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Re:

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 19:30

[quote="fruwla"Super wyjasnienie na moje pytanie :lol: : " Skad to wiesz ? Ze nie ma Aniolow , a ze jest Lucyfer " ;)[/quote] Z subiektywnego spotkania z nimi obydwoma ! Pierwszy grał rolę mistrza i nauczyciela już po traumatycznych doświadczeniach z wywoływaniem duchów (czyli gdy już sobie sam poradziłem) drugi okazał się istotom z innej niż ziemia planety do którego mnie posłano jako ucznia z domu Rockefeller i nie ma żadnego Lucyfera !!! ale jest zło i ego nasze w nas wewnątrz i na zewnątrz (to jest Lucyfer o którym pisałem powyżej) Pasuje odpowiedź ? Subiektywnie to znaczy bez dowodu i świadków i nigdy inaczej tego nie odbierzesz więc i nie zweryfikujesz tego nigdy inaczej niż osobiście i bez świadków !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Anioly

Postautor: 123bgf123 » 18 sty 2023, 17:36

tzw. iliminaci to grupa istot w ciele a więc nazwijmy ich ludźmi ale to nie są ludzie bo ich duch nie jest tego typu - a więc to grupa która tu robi to co odbierasz jako prawo, jako życie ! Oni determinują ciebie do pracy która jest bezsensu bo jest zupełnie bezsensu i programują bo bez nich mogłabyś żyć w zdrowiu jak Adam w Biblii a nie uda ci się ! Oni w końcu produkują wirusy i je uwalniają a potem robią szczepionki i je dają na te wirusy ale w środku jest ich cel prowadzenia człowieka jak zwierzę na smyczy (otwiera się świadomość i potrzeba nowej smyczy ). A Ty napisałaś iż współpracujesz...:) ale dobrze wiem ! iż nie współpracujesz i tylko tak się Ciebie czepiłem (bo ja współpracuję i wiem jakie jest kryterium wyboru na listę niewolnika Iluminati oraz jak się taki niewolnik potem porusza - co posiada ! w identyfikacji i jak go widzi reszta tak zidentyfikowanych:) przy czym oni będą eliminować i odcinać duszę od świadomości a swoim tzw. w służbie nie bo ze służba chcą mieć 24/24 kontakt mentalny :) i ten kontakt jest ! cały czas utrzymywany bo w służbie pracuje się 24/24 za życie i brak uderzenia które cały czas ma miejsce na tych z poza służby :) Ps. cała religia ziemi jest ocenzurowana a znaki typu krzyż maja swój symbol i nie jest tak jak widzi wzrok a zupełnie odmiennie ! dlatego kpiłem kiedyś ze spirytystów bo ich duchy nie wiedzą iż odwrócono religią z podstawy/wzorca o 180 stopni - a duchy powinny to wiedzieć a nie układać swoje tezy w oparciu o odwróconą religię jakby nie wiedziały ! :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Anioly

Postautor: soldado » 24 sty 2023, 02:29

Anioły - Istoty Doskonałe - już takie zostały stworzone, to Istoty, które się nie wcielają w kolejne ciała tak jak my.
Mają ogromną wiedzę.
Jednak mając tę wiedzę się nie wywyższają.
Nie staną przed nami w pełnej swojej okazałości i nie nakazują się słuchać... :)
Podpowiadają raczej w sposób subtelny, poza nielicznymi wyjątkami... ;)
Szanują naszą wolną wolę i fakt, że każdy z nas idzie swoim tempem, jeśli chodzi o swój rozwój.
Możemy zawsze brać z Nich przykład i starać się nie wywyższać nad innymi, starać się nawet milion razy cierpliwie tłumaczyć to samo innym... gdy tracimy cierpliwość, to lepiej nie róbmy nic, nie tłumaczmy, odpuśćmy.
Miejmy zawsze z tyłu głowy, że np. Anioły mają wiedzę, która jest ogromna i jest nie porównywalna do ubogiej wiedzy naszej...
Nie wywyższajmy się, gdy dane jest nam zrozumieć coś więcej niż innym, bo Anioły mają wiedzę, która przewyższa wielokrotnie naszą.
Miejmy w sobie tę pokorę. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 43 gości