Znaczenie liczb

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Znaczenie liczb

Postautor: Septembergirl05 » 15 lut 2022, 02:17

Witam Wszystkich ,
Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa zna się na znaczeniu liczb ? Mam na myśli liczby powtarzające się , które widzimy kilka , kilkanaście razy dziennie ? Ja wciaz widuje liczby , które wręcz mnie prześladują codziennie ( są to 456, np. Godzina 4:56, numer mieszkania 46, numer zamówienia 456 itd ) .
Czytałam troche o tym i wyczytałam , ze są to wiadomości od naszych aniołów , gdzieś również pojawiła się informacja , ze mogą to być wiadomości od osób zmarłych . Zaciekawiło mnie to i szukam informacji na te temat .
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Re: Znaczenie liczb

Postautor: danut » 15 lut 2022, 03:13

Rzeczywistością rządzą algorytmy a nasze życie też im podlega i chodzi w tym nie tylko o liczby ale i o nazwy. Chodzi tu nie tylko o dane wyjściowe tj. data urodzin i nadane imię, itp. a właśnie o powtarzalność i weryfikację takich danych. Kiedyś się w to zagłębiałam, "bawiłam", obliczałam, lecz za mało jeszcze wiemy, by zrobić to poprawnie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Znaczenie liczb

Postautor: Siewiczpl » 15 lut 2022, 16:44

Septembergirl05 pisze:Witam Wszystkich ,
Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa zna się na znaczeniu liczb ? Mam na myśli liczby powtarzające się , które widzimy kilka , kilkanaście razy dziennie ? Ja wciaz widuje liczby , które wręcz mnie prześladują codziennie ( są to 456, np. Godzina 4:56, numer mieszkania 46, numer zamówienia 456 itd ) .
Czytałam troche o tym i wyczytałam , ze są to wiadomości od naszych aniołów , gdzieś również pojawiła się informacja , ze mogą to być wiadomości od osób zmarłych . Zaciekawiło mnie to i szukam informacji na te temat .


Może silna i powtarzająca afirmacja przed snem da ci odpowiedź.
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Znaczenie liczb

Postautor: Septembergirl05 » 15 lut 2022, 16:57

Siewiczpl pisze:
Septembergirl05 pisze:Witam Wszystkich ,
Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa zna się na znaczeniu liczb ? Mam na myśli liczby powtarzające się , które widzimy kilka , kilkanaście razy dziennie ? Ja wciaz widuje liczby , które wręcz mnie prześladują codziennie ( są to 456, np. Godzina 4:56, numer mieszkania 46, numer zamówienia 456 itd ) .
Czytałam troche o tym i wyczytałam , ze są to wiadomości od naszych aniołów , gdzieś również pojawiła się informacja , ze mogą to być wiadomości od osób zmarłych . Zaciekawiło mnie to i szukam informacji na te temat .


Może silna i powtarzająca afirmacja przed snem da ci odpowiedź.


Spróbuje na pewno , dziekuje :)
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Re: Znaczenie liczb

Postautor: tadyszka » 23 wrz 2022, 19:43

tez widze od jakiegos czasu potwarzajace sie cyfry.
jeszcze nie uzyskalam na to informacji co to moze byc.

co czuje tak od serca, ze to jest informacja ze znaki sa wszedzie, badz uwazna i jestes pod opieka. to jest z serca, scislego przekazu jeszcze nie mam.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Znaczenie liczb

Postautor: soldado » 24 wrz 2022, 00:57

tadyszka pisze:tez widze od jakiegos czasu potwarzajace sie cyfry.
jeszcze nie uzyskalam na to informacji co to moze byc.

co czuje tak od serca, ze to jest informacja ze znaki sa wszedzie, badz uwazna i jestes pod opieka. to jest z serca, scislego przekazu jeszcze nie mam.


Powtarzające się cyfry są podpowiedziami od Twojego Przewodnika.
To Twoja aktywacja, aktywuje się teraz wszystko to, co w Tobie duchowe bardziej niż kiedykolwiek.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Znaczenie liczb

Postautor: tadyszka » 24 wrz 2022, 10:55

jakie to moga byc podpowiedzi?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Znaczenie liczb

Postautor: Pablo diaz » 24 wrz 2022, 14:20

tadyszka pisze:jakie to moga byc podpowiedzi?

Karolinka sprawdź sobie lustrzane godziny.

U mnie się sprawdzaja wszystkie lustrzane i odwrócone godziny .

Kiedyś miałem okres,że mój przewodnik wybudzał mnie w nocy o określonych lustrzanych godzinach.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Znaczenie liczb

Postautor: tadyszka » 25 wrz 2022, 09:22

Dziekuje Pablo
nie wiedzialam nawet jak to sie nazywa.
Tak, w wiekszosci sa to lustrzane godziny ;)
Temat zostawiam do obserwacjii
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Znaczenie liczb

Postautor: Septembergirl05 » 25 wrz 2022, 18:25

Pablo diaz pisze:
tadyszka pisze:jakie to moga byc podpowiedzi?

Karolinka sprawdź sobie lustrzane godziny.

U mnie się sprawdzaja wszystkie lustrzane i odwrócone godziny .

Kiedyś miałem okres,że mój przewodnik wybudzał mnie w nocy o określonych lustrzanych godzinach.


U mnie tez sprawdzają się lustrzane godziny , godziny odwrócone tez . Nie wiem nawet odkąd zaczęłam je zauważać. Ale zaczęły mnie zastanawiać ( godz 17:17 ostatnio non stop ) . Liczba 456 powtarza się notorycznie wciąż. Bądź lkombinacje tych liczb. Bardzo interesuje mnie to zagadnienie , ale informacji o tym jest mało.
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości