Sytuacja na Ukrainie

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Nikita » 15 mar 2022, 13:39

Jackowski przewidzial pandemie i te wojne..jak dla mnie jest bardzo wiarygodny.
Jest troche dolujace to co przepowiada ale czasy jak widac nie napawaja optymizmem..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Siewiczpl » 15 mar 2022, 22:04

A więc tak...

Co do Cristiano to strzelił hattricka :D wkońcu sie odpalił chłopak, to też bym wolał poklaskać przy tym niż te ciągłe złe info mielone w kółko i dywagacje głupio-mądrych dziennikarzy.

Nato doskonale wie co się dzieje, sądzę że wiedzieli już dawno co się świeci. oni patrzą teraz na Tajwan. Zachęcam was do sprawdzenia info skoro chcecie tracić siłę energetyczną na to, i słuchanie analityków od geopolityki takich jak Zychowicz czy Bartosiak. W skrócie powiem że pisiory coś dobrego zrobili od dawien dawna, nie dali się za przeproszeniem wydymać Ameryce(Nato) parę dni temu, bo chcieli nas wcisnąć w konflikt z Putinem na szczęscie Pinokio się zreflektował.
Jest dużo rzeczy czego Mainstream nie mówi gdyż nie jest to wam potrzebne, grunt by utrzymać stałą narracje emocjonalna nie za słabą nie za silną, lekkie poczucie zagrożenia przez 24h.( A Covidka nie ma)

Co do Księży, rydzyka i innym mu podobni nie są już oni tak potrzebni jak przy początkach wojen która nas dotknęła, wtedy niewątpliwie byli przydatni, a teraz? Teraz to tłuste koty. A tłuste koty chcą jeść i leżeć.

A poza tym, moi drodzy ta sytuacja pokazuje że dnia na dzień wszystko się zmienia i robi się aktualizację info coraz częściej.
Wierzę w was, że staniecie na wysokości zadania, że przestaniecie brylować w tym negatywizmie gdyż nie będziecie mieli siły na czyny bo całą waszą energię zabierze wam Egregor myślenia.
Bądźcie wolni od umysłu który robi psikusy :)
Pozdrawiam Jakub
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: agnieszkag » 16 mar 2022, 20:17

Drogi Jakubie
Myślę, że masz rację.
Chyba rozumiem Twój przekaz.
Płaczemy, zamartwiamy się, umysł wariuje.
Analizujemy, szukamy scenariuszy.
A w sumie, nie dajmy się zwariować.
Będzie co ma być.
Wczoraj płakałam koleżance na ramieniu, że mi serce pęknie i już dłużej nie mogę na to patrzeć.
Powiedziała mi abym się powstrzymała i zachowała chłodny umysł do pomocy.
Tylko to teraz potrzebne.
Ratujmy co możemy, pomagajmy ile wlezie.
Pozdrawiam i z fartem.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Xsenia » 16 mar 2022, 20:45

Popieram.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: soldado » 27 mar 2022, 00:01

Bardzo ciekawy wywiad na Onecie, z Jarosławem Wolskim, cywilnym analitykiem branży obronnej.

Jarosław Wolski: Rosjanie szykują się do rundy drugiej. Przygotowują świeże siły i planują nową operację
Nie cierpię grania na lękach Polaków. Brzydzę się tym. Nie zgadzam się na sączenie jadu, na opowieści, że "NATO nas zdradzi", "NATO zostawi nas samych", "NATO nie będzie w stanie zadziałać na czas". Ta wojna bezlitośnie obnażyła tę fałszywą narrację – mówi. I dodaje: możemy w Polsce spać spokojnie.

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Nikita » 28 mar 2022, 12:02

A mnie nurtowalo tez inne pytanie zwiazane z wojna...czy wolno zabihjac na wojnie w obronie wlasnej? czy beda z tego powodu karmiczne skutki? Piotr fajnie na ten temat mowi: https://www.youtube.com/watch?v=sjRin_-8Vdc
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: soldado » 30 mar 2022, 00:41

Nikita pisze:A mnie nurtowalo tez inne pytanie zwiazane z wojna...czy wolno zabihjac na wojnie w obronie wlasnej? czy beda z tego powodu karmiczne skutki? Piotr fajnie na ten temat mowi: https://www.youtube.com/watch?v=sjRin_-8Vdc


Krótko pisząc z tego co ten Piotr fajnie mówi...

Ukraińcy nie powinni się bronić.
Powinni pozwolić na to, żeby rosyjskie wojska zajęły ich ojczyznę, żeby grabili, gwałcili ich kobiety i żeby zabijali bezkarnie ludność cywilną.
No bo przecież nie wolno zabijać, w tym nie wolno zabijać w obronie własnej, albo w obronie własnej rodziny, albo narodu...


Mój komentarz do tego, z którym oczywiście nie musisz się zgodzić:

Zło jest wtedy bardzo silne, gdy mu na to pozwala dobro.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Nikita » 30 mar 2022, 15:29

Wedlug spirytyzmu nie wolno sie bronic zabijajac. Moze wolno brac do niewoli...nie wiem...Jak dla mnie to tez trudny temat bo my mamy instynkt a on kaze nam sie bronic. Gdyby ktos zagrozil moim bliskim to bym na pewno mogla zabic. Ale rzezywiscie nie wysylam pieniedzy na bron dla Ukrainy tylko na pomoc humanitarna. Jakos boje sie wspierac zabijanie. Solidarnosc tez walczyla bez zabijania...no nie wiem...trudny temat...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: agnieszkag » 04 kwie 2022, 10:11

Wlasnie przeczytalam artykul, wstrzasajacy

Wszystko wydaje sie takie logiczne


https://www.nautilus.org.pl/artykuly,43 ... lipsy.html
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Nikita » 05 kwie 2022, 20:23

Jezeli dojdzie do konfliktu swiatowego to Rosja przegra...to slowa Jackowskiego...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości