implanty energetyczne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

implanty energetyczne

Postautor: karolina86 » 11 sty 2023, 14:48

Cześć,

Chciałabym zapytać Was czy wiecie cos na temat implantow energetycznych szczegolnie takich wszczepionych przez obce cywilizacje? szukam czegos na ten temat w internecie ale z miernym skutkiem. Czy moga zostać "wszczepione" w okreslone częsci ciała, moze ktos czegos takiego doswiadczył albo moze odesłac do jakiejs literatury. Jaki jest cel tego wszystkiego czy chodzi tylko o kradziec energii a może jakas forma kontroli albo zbieranie informacji.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: implanty energetyczne

Postautor: fruwla » 11 sty 2023, 18:40

Hej Karolina :) poszukaj : Nano chip, nanotransfekcja tkanek, nanotechnologia
Ludzkosc jest dopiero od niedawna na tym etapie, ale w kosmosie ta technika jest byc moze juz od lat swietlnych - chlebem powszednim ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: implanty energetyczne

Postautor: 123bgf123 » 12 sty 2023, 15:51

karolina86 pisze:Cześć,

Chciałabym zapytać Was czy wiecie cos na temat implantow energetycznych szczegolnie takich wszczepionych przez obce cywilizacje? szukam czegos na ten temat w internecie ale z miernym skutkiem. Czy moga zostać "wszczepione" w okreslone częsci ciała, moze ktos czegos takiego doswiadczył albo moze odesłac do jakiejs literatury. Jaki jest cel tego wszystkiego czy chodzi tylko o kradziec energii a może jakas forma kontroli albo zbieranie informacji.
Według mnie nie ma czegoś takiego ale ja tylko byłem uczony na piramidzie latać :D Po co na ziemi miało być to wszczepione jak ziemia sama się zaszczepi na wezwanie nauki ? Przecież sami polecicie po wszystko jak wam się powie iż to jest nauka - NIE ? :D
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 14 sty 2023, 02:59

karolina86 pisze:Cześć,

Chciałabym zapytać Was czy wiecie cos na temat implantow energetycznych szczegolnie takich wszczepionych przez obce cywilizacje? szukam czegos na ten temat w internecie ale z miernym skutkiem. Czy moga zostać "wszczepione" w okreslone częsci ciała, moze ktos czegos takiego doswiadczył albo moze odesłac do jakiejs literatury. Jaki jest cel tego wszystkiego czy chodzi tylko o kradziec energii a może jakas forma kontroli albo zbieranie informacji.


Chodzi Ci o implanty, które są wszczepione ludziom, mają z zewnątrz tkankę biologiczną...
Mają one wielorakie zadanie.
Mają namierzać daną osobę, która taki implant ma.
Mają również za zadanie zbierać maksymalną ilość danych z otoczenia tej osoby.
Zazwyczaj wszczepiane są w ciało, w miejsca trudno dostępne.
Cel jest tylko jeden...
Kompletna i totalna inwigilacja społeczeństwa, w której znajduje się osoba z takim wszczepionym implantem.
Nie chodzi o kradzież energii, chodzi o formę kontroli i zbieranie informacji.

Coś Ci napiszę, bo Cię lubię...
W chwili obecnej na Ziemi są hybrydy Obcych, które zbierają informacje i są przez Nich kontrolowane.
Jednak niektóre z nich wymknęły się niejako z ,,pod Ich kontroli''
Chodzi o obcowanie z ludźmi....
Obecnie część z tych hybryd kibicuje bardziej ludziom niż Obcym, bo uzyskały swoją samo świadomość.
Dlatego wiele spraw umieją rozróżnić.
Dokonują takich a nie innych wyborów.
Być może dlatego... nie być może ... dlatego - na swoje pytanie masz pełną odpowiedź.
Oczywiście może być ona jeszcze bardziej ,,głębsza''...
Ale musisz zadać odpowiednie pytanie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: tadyszka » 14 sty 2023, 14:44

Mysle ze znow czlowiek z swoja potrzeba dualnosci dzieli rzeczywistosc na czarno biala. Tak jak w religii stworzono szatana, pieklo by nas straszono teraz robi to czlowiek samemu sobie wierzac w kosmitow, ktorzy czekaja tylko na czlowieka i ktorzy chca nam zrobic krzywde.

Bardzo konkretnie o implantach bylo przedstawione w ksiazce " trzy fale ochotnikow i nowa Ziemia " Dollores Cannon. To do mnie przemawialo, tam sa spisane fragmenty regresjii osob, ktore mialy kontakt z kosmitami i osob ktore przychodza po raz pierwszy na Ziemie.


Cialo ludzkie jest Biomaszyna i wyzsze Duchy ( w innych kregach nazywane czesto jako wyzsze Obce cywilizacje) maja je ciagle pod ich opieka i obserwacja . To oznacza ze kontroluja przeprowadzanie zmian i dostosowuja nasze ciala do sytuacjii na Ziemii i nasze ciala rowniez w pewien ( niewidoczny dla nas sposob) sa dostosowywane do wibracjii na naszej planecie.
Okreslone grupy zajmuja sie "konserwacja i zmiana opragromowania " tej biomaszyny.

I czesto przez strach ludzie odbieraja te implanty jako cos bardzo negatywnego. Zwlaszcza jak czlowiek jest niepoinformowany i nie wierzy w istnienie innych form zycia. taki kontakt z kosmitami powoduje taki ogromny strach, ze czlowiek czesto szuka odpowiedzi w formie bycia ich ofiara. Strach przed nieznanym zmusza nas na wytlumaczenie sobie takich rzeczy w formie zero jedynkowej.

W swiecie ezoterykii duzo mowi sie o kradziezy energii, potencjalnym chowie ludzi dla energii i innych tezach opartych na strachu. Mysle ze latwiej odpowiedzialnosc zrzucic na obce byty niz na przyznanie sie ze to kwestia swojej niedoskonalosci.

Jednak to ze mna nie rezonuje i nawet w nie nie wglebialam sie.

Odnosnie Hybryd moim zdaniem Planeta Ziemia nie jest pierwszym miejscem w ktorym sie narodzilismy. Domem duszy nie jest nasza planeta, ziemia nie jest nasza ojczyzna. To tylko wyjazd delegacyjny :))

tak samo , jak bysmy chcieli ocenic nasza narodowosc: czy moge w pelni powiedziec , ze jestem Polka? czy jestem stuprocentowa polka?
nie, w moim drzewie genalogocznych tylko z kilku ostatnich pokolen jest linia niemiecka, czeska, rosyjska i z kazachstanu. wiec kim jestem? jestem polka czy nie?

wszystko zalezy od perspektywy, jestem rowniez na poziomie narodowosci mieszancem ;)

Jezeli na ziemii wcielaja sie tak rozne dusze, z tak rozna historia to oznacza ze mieszamy sie. Ale tak bylo i bedzie zawsze.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: implanty energetyczne

Postautor: fruwla » 15 sty 2023, 11:00

tadyszka pisze:
Jednak to ze mna nie rezonuje i nawet w nie nie wglebialam sie.

Bardzo ciekawie to sformulowalas tadyszko :)
Prosze , wyjasnij mi jak mam to rozumiec, ze wiele "rzeczy" ze mna nie rezonuje, wrecz mnie odrzuca, a mimo tego wglebiam sie....
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: implanty energetyczne

Postautor: jario » 15 sty 2023, 14:50

Moje zdanie jest następujące.Ziemia jest nieziemsko skonstruowanym i w najmniejszych szczegółach zaplanowanym projektem przez istoty niewyobrazalnie wysoko wibracyjne i niesamowicie rozwiniete pod kazdym wzgledem , ktore w niepojęte dla nas sposob opiekuja sie tym wszystkim i nad wszystkim maja kontrole i dbaja o wszystko co jest w tym projekcie.Ale ta kontrola nie odbywa sie w naszym negatywnym pojmowaniu tego słowa.Nawet w miejscach w których z pozoru panuje ciemnosc to jest to ciemnosc pod kontrola światłości.Mimo wszystko w tym projekcie mamy prawo własnej woli.Nad wszystkim jest kontrola która kieruje sie tylko jednym.Prawem miłości.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: implanty energetyczne

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 14:42

z drugiej jednak strony czy sprzeciwiłbyś się robić jak mrówka dla korpo Rockefellera a on zawsze był Panem ? Cóż w ostatniej szczepionce masz odpowiedź tych wszystkich nagłych zejść na nagłego raka w mediach ! :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: implanty energetyczne

Postautor: karolina86 » 16 sty 2023, 16:07

jario pisze:Moje zdanie jest następujące.Ziemia jest nieziemsko skonstruowanym i w najmniejszych szczegółach zaplanowanym projektem przez istoty niewyobrazalnie wysoko wibracyjne i niesamowicie rozwiniete pod kazdym wzgledem , ktore w niepojęte dla nas sposob opiekuja sie tym wszystkim i nad wszystkim maja kontrole i dbaja o wszystko co jest w tym projekcie.Ale ta kontrola nie odbywa sie w naszym negatywnym pojmowaniu tego słowa.Nawet w miejscach w których z pozoru panuje ciemnosc to jest to ciemnosc pod kontrola światłości.Mimo wszystko w tym projekcie mamy prawo własnej woli.Nad wszystkim jest kontrola która kieruje sie tylko jednym.Prawem miłości.



Dziękuję jario już chyba mam swoje wszystkie odpowiedzi w tym temacie.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 17 sty 2023, 01:00

Dawne postrzeganie, tworzenie wiar i religii było.....


Było i nadal jest dla wielu ludzi środkiem zastępczym, który był im na daną chwilę niezbędny do własnego rozwoju duchowego.
Nieraz nie ma innej drogi i pójścia na skróty.
To tak jakby chcieć dzieci z przedszkola nauczyć np. rachunku prawdopodobieństwa, równań itd.
Dzieci uczymy etapami i jednym z etapów są religie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości