Pytanie Iluminatii do wiedzących

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Pytanie Iluminatii do wiedzących

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 13:55

czemu wiara w literaturę wierzących jest nad skoro literatura wierzących chodzi pod Iluminati ?! Pan autor Księgi Duchów się oficjalnie zwrócił do Papieża który oficjalnie chodzi obecnie pod NWO i Iluminati ! Więc co go wtedy bez odpowiedzi stolicy apostolskiej uwiarygodniło ?! A gdyby ktoś jednak stolicę apolstolską chciał pominąć to oczywista oczywistość iż chyba tylko w kulcie Lucyferian Iluminati - chyba, że nie ?! Chyba, że jest tam bunt ale bunt inteligencji i w filozoficznemu - No to chciałbym to usłyszeć bowiem jestem filozofem i pożądam wiedzy ponad Wszystko ! Nie neguję tej doskonałej literacko wypowiedzi Alana Kardecka który tym nazwiskiem się sygnował ! Ale chcę opinii współczesnych naśladowców w tym temacie i po linii myśli w tym temacie ! Ja służę i gadam z D. Rockefeller i chciałbym poznać wasze zdanie (zanim mnie wywalicie poza nawias a tamten zrealizuje swój plan NWO na ziemi ! jestem tylko duchem wcielonym który cały czas doświadcza bo cały czas próbuje / czasami poza wiarą ziemi :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Pytanie Iluminatii do wiedzących

Postautor: Xsenia » 29 sty 2023, 16:06

W literaturę wierzących wierzą ci co chcą. Inni biorą z niej tylko to co chcą. A jeszcze inni traktują ją jak bajeczkę dla niegrzecznych dzieci. Ja należę do 3 grupy, a ty?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości