Wolna wola ducha wcielonego

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Wolna wola ducha wcielonego

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 16:42

jest takie coś choć ja w to powątpiewałem. Nawet to wyśmiewałem kiedyś jako część zaczerpniętą z religii. Ale się myliłem ! Dostałem praktykę służby duchom które w ciele nie chcą się rozwijać i cóż moje zdanie o tzw. wolnej woli jest odmienne ! A co o tym temacie mówią spirytyści (bo nie pamiętam by to z czym się zderzyłem w praktyce na ziemi poza tą planetą odpowiadało mi na to powyższe pytanie ! Duch z poza ciała z planety poza ziemią zwalił mi wolna wolę w parę sekund ! Padł rozkaz w realu dla praktykanta a w realu to było w teorii "zabij !" i teraz jesteś na teraz w tamtym miejscu i czasie i wszystkimi zmysłami odbierasz ten rozkaz oraz go jednocześnie wyśmiewasz - ale go wykonujesz ku niesamowitej zabawie rozkazującego ci ! I teraz tak padł rozkaz już identycznie podany ci gdy cała ziemia się szczepi na niesamowitą i udokumentowaną pandemie "NIE SZCZEP SIĘ !" oraz "JA JESTEM AUTOREM COVIDA I SZCZEPIONKI !" i wykonujesz polecenie bo znasz efekt zwalenia ci wolnej woli a jednocześnie znasz istotę która ci to mówi tonem władzy :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Wolna wola ducha wcielonego

Postautor: Xsenia » 29 sty 2023, 15:59

Każdy ma prawo nie wykonać rozkazu. Tylko od ciebie zależy czy go wykonasz czy nie. I to ty ponosisz konsekwencje własnych wyborów.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wolna wola ducha wcielonego

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 16:13

Xsenia pisze:Każdy ma prawo nie wykonać rozkazu. Tylko od ciebie zależy czy go wykonasz czy nie. I to ty ponosisz konsekwencje własnych wyborów.

tylko widzisz jak duch wcielony na np. marsie czy gdzieś gdzie ludzi na ziemi traktują jak bakterie powie ci iż zrobisz coś co ty sama uznasz za złe i za sprzeciw to i tak zrobisz to co tamten ci powie bo tamten ci złamie wolną wolę swoją wolą a ty mu nic nie zrobisz w tym temacie bo żeby się sprzeciwić potrzeba świadomości której na ziemi jest 1% może i tu jest problem ! człowiek człowiekowi nie wyjaśni co jest faktem w temacie złamania wolnej woli przez ducha w materii z poza ziemi jak oboje nie będą mieć świadomości i oboje nie będą mieć wolnego ducha !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Wolna wola ducha wcielonego

Postautor: Xsenia » 31 sty 2023, 16:52

123bgf123 pisze:złamania wolnej woli

Można złamać wolną wolę. Ale wola nie nazywałaby się wolna, gdyby to od ciebie nie zależało.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wolna wola ducha wcielonego

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 17:48

Xsenia pisze:
123bgf123 pisze:złamania wolnej woli

Można złamać wolną wolę. Ale wola nie nazywałaby się wolna, gdyby to od ciebie nie zależało.
To może napiszę jak to wyglądało u mnie - otóż jesteś w miejscu nieokreślonym (to jest sen ale nie masz o tym pojęcia wtedy) stoisz na przeciw istoty nie z ziemi i masz to wtedy w głowie , ta istota ci mówi Xseniu zabijesz teraz tamtego tego x i palcem ci to pokazuje a Ty się zachowujesz jak ty na teraz czyli parskasz śmiechem lub się bulwersujesz i odpowiadasz że nie ! A w tym momencie w twojej ręce się materializuje nóż a następnie zmysły Twoje ci przekazują iż Ty biegniesz i że zmniejsza się odległość pomiędzy Tobą a Twoją ofiarą ! Teraz krzyczysz i słyszysz jak krzyczysz oraz śmiech tamtej istoty oraz jej obraz widzisz przed sobą ale jakby w wewnątrz siebie :) Już wiesz iż idziesz po życie więcej iż nie chcesz ale idziesz (to jest max adrenaliny bloku wewnątrz Ciebie czyli wsteczny wrzucasz ) ale odległość się już minimalizuje i...ja tu przegrałem ! straciłem wolną wolę i tu mnie dostali ! I tu przerwali tamta transmisję...
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Wolna wola ducha wcielonego

Postautor: Xsenia » 31 sty 2023, 21:15

:/ Niestety mam wyobraźnię i potrafię to sobie wyobrazić i poczuć. Szczere współczucie. Rozumiem, że to coś przejęło władze nad twoim ciałem (we śnie). Ale w takim razie to nie ty zabiłeś tylko to coś.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości