Duchy i uzdrawianie...

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Duchy i uzdrawianie...

Postautor: zygmunt » 26 lis 2008, 18:10

Być może ten temat jest już obecny na niniejszym Forum, a jeżeli nie, to warto, by zaistniał. Moje 30-letnie doświadczenie w służbie bliźniemu poprzez bioenergoterapię wielokrotnie zaskakiwało i mnie, i chorego, obecnością Kogoś, kto przychodził we śnie lub w czasie seansu bioenergoterapeutycznego i podawał konkretne i rzetelne wskazówki dotyczące przebiegu terapii. Bardzo często ten Duch pomagał osobiście w działaniu terapeutycznym, co było wyraźnie widoczne i odczuwalne dla chorego. Przynosiło to wymierne, cudowne wręcz skutki. Czasami następowały uzdrowienia natychmiastowe z ciężkich stanów chorobowych. Czasami ten Duch, który wykazał taką wiedzę, miłość i pomoc, przekazywał mi dalsze wyjaśnienia we śnie... Bywało, że chorzy od razu rozpoznawali, z kim mają do czynienia... powiem tylko krótko, że były to Duchy osób, które odeszły z tego świata i miały misje pomagania tym, którzy w ciałach pozostali na Ziemi; czasem pojawiały się postacie świętych... chcę nawiązać w tym momencie do faktu, że medycyna zwana spirytystyczną jest praktykowana nie tylko w Brazylii i krajach kultury latynoamerykańskiej, ale również w naszej ojczyźnie, o czym pisał chociażby "Nieznany Świat" w listopadzie 2007 r. ... Czekam na Wasze spostrzeżenia i uwagi w tym temacie. Przypuszczam także, że więcej polskich bioenergoterapeutów (naturoterapeutów) ma te same lub podobne doświadczenia i chcieliby się nimi podzielić, gdyż zapewne odwiedzają nasze Forum :-)
Awatar użytkownika
zygmunt
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2008, 19:51
Lokalizacja: Toruń

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: knyp » 26 lis 2008, 20:56

Nie wiem nigdy nie byłem na takim bioenergoterapeutycznym seansie, może rzeczywiście duchy ingerują w nasz świat bardziej niż możemy sobie to wyobrazić.
Życie po życiu, ratunek w beznadziei,
Bez tego nie ma sensu być.
To proste, a jak trudne do przyjęcia.
Awatar użytkownika
knyp
 
Posty: 124
Rejestracja: 16 lip 2008, 22:19
Lokalizacja: Dębica

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: konrad » 26 lis 2008, 21:00

Myślę, że tego typu medycyna obecna jest w wielu krajach. W Brazylii jednak przybrała ona o wiele bardziej zorganizowaną formę. Uwzględniając to jak jest skuteczna, myślę, że jest przyszłością medycyny w ogóle. Pan Zygmunt jest jednym z pionierów, ale jestem przekonany, że w najbliższych latach tego typu działalność nabierze rozmachu. To zresztą jedne z celów, który stawiamy sobie w naszej skromnej grupce spirytystycznej.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: Luperci Faviani » 27 lis 2008, 10:52

Byłoby pięknie, gdyby udało man się skupić kilku bioenergoterapeutów i zorganizować kilka sesji w różnych miastach Polski, połączonych z wykładami o spirytyzmie dla ludzi, którym dziś temat ten jast zupełnie obcy.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: zygmunt » 27 lis 2008, 15:04

konrad pisze:Myślę, że tego typu medycyna obecna jest w wielu krajach. W Brazylii jednak przybrała ona o wiele bardziej zorganizowaną formę. Uwzględniając to jak jest skuteczna, myślę, że jest przyszłością medycyny w ogóle. Pan Zygmunt jest jednym z pionierów, ale jestem przekonany, że w najbliższych latach tego typu działalność nabierze rozmachu. To zresztą jedne z celów, który stawiamy sobie w naszej skromnej grupce spirytystycznej.
Awatar użytkownika
zygmunt
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2008, 19:51
Lokalizacja: Toruń

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: sooleyman » 03 gru 2008, 09:21

Zygmunt, w Twoim ostatnim poście jest tylko cytat i nie ma Twojego tekstu! Zapewne jakieś kłopoty techniczne - w razie czego dopisz tekst przy okazji. bo głowimy się, "co poeta miał na myśli" :-)
Awatar użytkownika
sooleyman
 
Posty: 80
Rejestracja: 16 lip 2008, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: Ylayda » 01 lip 2009, 20:54

Ostatnio, za sprawą, pewnej kobiety trafiłam na stronę:
http://borny.pl/pl/strona_glowna
Ponoć ten pan potrfi widzieć naszych Opiekunów Duchowych oraz opisać ich wygląd. Także prowadzi uzdrawianie za pomocą naszych Aniołów.
Co o tym sądzicie?
Ylayda
 
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2009, 20:18
Lokalizacja: Legnica

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: Luperci Faviani » 03 lip 2009, 18:19

Już sama informacja znajdująca się na stronie www.borny.pl/pl/strona_glowna budzi we mnie duże wątpliwości: Warsztaty: wgląd w przyszłość - proroctwa roku 2012

Więcej mi nie trzeba.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Duchy i uzdrawianie...

Postautor: Ylayda » 03 lip 2009, 22:19

Dziękuje za opinie.
Dobrze, że jest ktoś kto pomoże mi ocenić sytuacje.
Jeszcze raz dzięki.
Ylayda
 
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2009, 20:18
Lokalizacja: Legnica


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości