O Istotach i istocie doświadczeń

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: neuron » 24 wrz 2016, 14:40

Natasza pisze:fantastyczny pomysł z teleskopem i zaangażowaniem dziecka i siebie przy okazji


no,pomysł jest super ...ale powiem wam cos ciekawego , to tak naprawde jest pomysl mojego mlodego , ale nie , nie prosil mnie o to ani nie wspominał nawet że chciałby miec teleskop ...ale on od malego ,kiedy miał juz 4 lata stale , dzien w dzien wieczorami zanim szedł spać zameczał mnie dyskusjami i to właśnie o kosmosie , już brakowało mi pomysłów i brakowało mi odpowiedzi na jego pytania , zreszta ..jakie pytania , to on mi mowil jaki jest kosmos itp itd .....to jest dla mnie do dzis zagadka ....w kazdym razie od dawna o tym myslalem ale jakos nie bylo mi po drodze ......i okazuje sie ze taki teleskop mozna kupic nowy w sklepie juz za niecałe 300 zl

a nawet taniej jesli uzywany , niedawno na fb widzialem ogloszenie kolesia ktory chcial oddac za 100 zl kompletny teleskop ......
myslałem ze to duzo wiecej kosztuje ale jednak nie , no poza tymi ktore sa juz mega zawodowe i kosztuja dziesiątki tysiecy ....

za nie całe 300 zł możemy policzyc pierscienie w okół saturna :)

http://astromarket.pl/

temat mam juz ogarnięty ..teraz czekam tylko na odpowiedni moment :) 8-) 8-)
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: Natasza » 24 wrz 2016, 14:44

jak byłam mała, tata zabierał nas na dach, wchodziliśmy po drabinie ze strychu
tam wiele nocy spędzaliśmy na oglądaniu nieba , księżyca przez lunetę, niezapomniane chwile , coś wspaniałego
zamiast spać siedzieliśmy i patrzyliśmy w bezkres
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: danut » 24 wrz 2016, 15:54

Czy ja dobrze czytam co piszecie, czy mi się wydaje? Czym są dla Was czarne dziury, Wy chcecie je zaobserwować? Przecież ten twór został odkryty na zasadzie praw fizyki i wyliczeń matematyków i jeszcze nikt nie potrafił go zaobserwować, co Wy tu piszecie?

"Odpowiedzią może być właśnie najnowsza teoria Hawkinga, którą opracował razem z Andrew Stromingerem z Uniwersytetu Harvarda i Malcolmem Perrym z Uniwersytetu Cambridge. Zgodnie z nią każdy obiekt wpadający do czarnej dziury pozostawia po sobie ślad – hologram na wewnętrznej powierzchni horyzontu zdarzeń. Dlaczego hologram? Bo powstaje przez zmodyfikowanie wzoru światła, które pozostaje uwięzione na granicy horyzontu zdarzeń. To światło, które chce uciec z czarnej dziury, ale jest na to zbyt wolne. Pozostaje więc na samej krawędzi i może być naruszone, przesunięte przez wpadające do dziury obiekty.
Gdy czarna dziura paruje, ten hologram powoli wydostaje się na zewnątrz a więc informacja nie ginie – wraca do świata. Co prawda zniekształcona i nie do odtworzenia, ale zawsze. Uff."
- źródło link http://www.crazynauka.pl/stephen-hawkin ... nformacji/
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: Natasza » 24 wrz 2016, 16:30

danut haha tak chcemy oglądać czarne dziury :lol:
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: neuron » 24 wrz 2016, 17:07

Natasza pisze:danut haha tak chcemy oglądać czarne dziury :lol:



krejzi

no ba ! żeby tylko czarne i żeby tylko dziury :)
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: danut » 24 wrz 2016, 17:14

Tak wiem, jeszcze te czarne chmury na niebie i te nad łóżkiem :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: Natasza » 29 wrz 2016, 13:07

my kosmici

jeszcze nie tak dawno w zamkniętym temacie napisałam, że w przyszłości będziemy kolonizować na początek planetę Mars i tworzyć tam życie. Moja wypowiedź spotkała się wtedy z odpowiedzią, że to niemożliwe. Dlatego cieszę się , że oficjalnie podaje się termin pierwszego startu na tę planetę z załogą ok. 100 ziemskich kosmitów , którzy wezmą udział w programie SPACE X.

To będzie naprawdę pierwszy ogromny wyczyn , którego celem będzie osiedlenie się i tworzenie miast i oczywiście nowego życia- nie w rok, ale będzie to trwało wiele lat a może wiek. Później będą kolejne planety, a jak już będziemy cywilizacją I rzędu zaczniemy myśleć o wolnym ( nie zniewolonym) tworzeniu życia - implantacji i pozostawienia go własnemu procesowi rozwoju nowej cywilizacji

w ten sposób powstaliśmy my sami i tak się dzieje od zawsze
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: czarnyMag » 29 wrz 2016, 13:20

Natasza pisze:my kosmici

jeszcze nie tak dawno w zamkniętym temacie napisałam, że w przyszłości będziemy kolonizować na początek planetę Mars i tworzyć tam życie. Moja wypowiedź spotkała się wtedy z odpowiedzią, że to niemożliwe. Dlatego cieszę się , że oficjalnie podaje się termin pierwszego startu na tę planetę z załogą ok. 100 ziemskich kosmitów , którzy wezmą udział w programie SPACE X.

To będzie naprawdę pierwszy ogromny wyczyn , którego celem będzie osiedlenie się i tworzenie miast i oczywiście nowego życia- nie w rok, ale będzie to trwało wiele lat a może wiek. Później będą kolejne planety, a jak już będziemy cywilizacją I rzędu zaczniemy myśleć o wolnym ( nie zniewolonym) tworzeniu życia - implantacji i pozostawienia go własnemu procesowi rozwoju nowej cywilizacji

w ten sposób powstaliśmy my sami i tak się dzieje od zawsze


Piszesz z perspektywy człowieka który osiągnie Marsa. Ale przecież gdy Twoje ziemskie życie dobiegnie końca będziesz mogła się wcielić gdziekolwiek - nie? :) Chyba że mając potencjał bycia gdzie dusza zapragnie masz zamiar wrócić na Ziemię i chorować, cierpieć dla jakiegoś nieuzasadnionego ideału - a to przepraszam.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: danut » 29 wrz 2016, 14:02

Czarny magu - "Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu pietę" - i mamy wyjaśnioną sprawę przez powtórkę z historii, także tych zesłanych na Ziemię zbuntowanych aniołów w postaci Adama i Lilith :D . Zbuntowani ponieważ nie zdołali pojąc praw rządzących życiem, zbuntowanych, bo przez swoją niewiedzę chcieli przechytrzyć Boga i na co im to przyszło? Życie na planecie Ziemia rozwijało się swoim naturalnym tempem, przystosowywało warunki dla mających na niej zaistnieć, ale zbuntowani wymyślili na przekór temu wszystkiemu udawać, ze oni też potrafią takim systemem zarządzać. Oczywiście klonowali siebie a pierwsze próby wyglądały bardzo nieudolnie, połączenia genowe były straszne, niekształtne, potworkowate, mało z tego ich naturalny system zasilania przestał działać, a ze źle połączonych informacji osłabiali tylko innych naturalne źródła życia. Myślę, ze system jest już na tyle zdolny do samoobrony, że ten powtórzony plan ich działania już nie wypali. "Kto będzie się starał zachować życie - straci je, a ten kto je straci ten je zachowa". :) Mając potencjał duszy - my odrodzimy się tam, gdzie jest nasze miejsce. Inni niech kombinują jak można sztucznie je zachować i nadal niech nie uznają ogólno - panujących w tym wielkim systemie zasad i tak w końcu ten system zacznie poprawnie pracować i skutecznie tych wszystkich wirusów się pozbędzie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: czarnyMag » 29 wrz 2016, 14:31

To jest wg. Ciebie teoria stworzenia ludzi - Wg. mnie jest tak:
Biblie Wam napisała rasa istot która zwie Reptylianie. Rasa ta przyleciała na Ziemię za rasą inną (ludziopodobnych) którzy tu ze swojego DNA i DNA małpy tworzyli człowieka - dopiero druga próba się powiodła!
Obecnie na Ziemi rządzi rasa druga - Reptylian (tak twierdzą Inuaki :) Trzecia rasa :) Reptyloianie to wg. biblii którą sami napisali lub przepisali pod swój interes to "Demony" :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości