JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: ZabaZaba » 28 paź 2021, 15:08

kosmos kosmosem, ale co za romantyczny gest :)
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: soldado » 19 gru 2021, 02:48

ZabaZaba pisze:kosmos kosmosem, ale co za romantyczny gest :)


Romantyczny jak romantyczny, ale weź odbierz to, odczytaj telepatycznie...
Bardzo długo byłem z tym w ogromnym szoku.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: fruwla » 29 gru 2021, 11:53

soldado pisze:Już teraz są pośród nas Ich hybrydy.

Niestety, to nie sa zarty ani fantazyjne wymysly.
W moim najblizszym otoczeniu mam dwie osoby zmiennoksztaltne. To znaczy, oni wygladem zewnetrznym niczym nie odrozniaja sie od nas ludzi. Ale teraz wiem, ze oni nie sa ludzmi, tylko Istotami na podobienstwo ludzkie.
To straszne, co mi sie ukazalo. Juz od bardzo dawna slyszalam o podobnych historiach, ale ze sama, na wlasne oczy zobacze, tym jestem zaszokowana. :shock:
Moje pytanie, dlaczego dopiero po tylu latach dane mi bylo zobaczyc kim naprawde sa ? Dlaczego tak sie stalo, ze zobaczylam kim sa ?
Czy Oni byli do tego zmuszeni, czy tez slabna i nie potrafili trzymac formy?
Bylo to jesienia tamtego roku.
To bylo tak realne, nie potrafilabym sobie tego wymyslic.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: danut » 29 gru 2021, 12:24

fruwla pisze:
soldado pisze:Już teraz są pośród nas Ich hybrydy.

Niestety, to nie sa zarty ani fantazyjne wymysly.
W moim najblizszym otoczeniu mam dwie osoby zmiennoksztaltne. To znaczy, oni wygladem zewnetrznym niczym nie odrozniaja sie od nas ludzi. Ale teraz wiem, ze oni nie sa ludzmi, tylko Istotami na podobienstwo ludzkie.
To straszne, co mi sie ukazalo. Juz od bardzo dawna slyszalam o podobnych historiach, ale ze sama, na wlasne oczy zobacze, tym jestem zaszokowana. :shock:
Moje pytanie, dlaczego dopiero po tylu latach dane mi bylo zobaczyc kim naprawde sa ? Dlaczego tak sie stalo, ze zobaczylam kim sa ?
Czy Oni byli do tego zmuszeni, czy tez slabna i nie potrafili trzymac formy?
Bylo to jesienia tamtego roku.
To bylo tak realne, nie potrafilabym sobie tego wymyslic.


Tak słabną. Ja zauważyłam już dawno pewną rzecz w latach 80- tych. Osoba o której wcześniej wspominałam wiele razy, nawet niedawno, że to jest odpowiednik tego złego kręgu rzucającego holograficznie swoje odbicia w naszą rzeczywistość i jakoś się w nią wpisując w pewnym momencie normalnie siedząc za stołem gdy usłyszała ode mnie coś co mogłoby zdemaskować jej poczynania, poczerwieniała ze strachu i złości, no i właśnie nagle zmienił się jej kolor oczy na jasno żółto- brązowo, innym razem pojawiła się w kościele przy kropielnicy na parę sekund jako taka stara brudna, gruba w długiej spódnicy Romka. Może dojść niedługo do okazania się tego i ujawnienia kim kto jest. Ja pamiętam te słowa żołnierza - "I zobaczysz jak ona będzie wyglądać" - a mówił to właśnie o tej mojej znajomej. Wiem w jakim tonie to mówił, dlatego tak kojarzę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: ronald73 » 30 gru 2021, 15:28

danut pisze:Tak słabną.


Czy w niektórych w nas ludzi obudzi się coś takiego jak szósty zmysł? Że zaczniemy odbierać na innych falach? Wtedy też można ich zauważyć.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: danut » 30 gru 2021, 16:23

ronald73 pisze:
danut pisze:Tak słabną.


Czy w niektórych w nas ludzi obudzi się coś takiego jak szósty zmysł? Że zaczniemy odbierać na innych falach? Wtedy też można ich zauważyć.


Może coś w tym być. Powinno być wiadome, że widzenie jest zależne od wykształconych w danej istocie mechanizmów postrzegania - inaczej widzą gady, inaczej owady, ptaki i ssaki. I nawet wewnątrz tych grup istnieją różnice widzenia i odbioru rzeczywistości. To, że oni "niczym w wyglądzie zewnętrznym nie odróżniają się od ludzi" jest wynikiem ich niesamowitej zdolności zmieniania ludziom widzenia siebie. Szóstym zmysłem nazwałabym wykształcenie w sobie czujności na oj. ... to z czym podjęłam próbę osobistej walki i wysiłek by zwrócić uwagę innych na możliwość manipulacji ich postrzeganiem. Ta czujność związana jest z poszerzeniem świadomości ludzi i z prawidłową interpretacją informacji, a istniejemy w całym jej szumie, w szumie w którym buczą najbardziej informacje próbujące zafałszować prawdę, przeinaczyć ją i wprowadzić jak najwięcej ludzi w błąd. Bo tylko wtedy zło mogłoby tu dalej istnieć, zbierać profity i rządzić. Lata temu kiedy zaczęto puszczać w obieg te informacje o niebieskich, indygo i bursztynowych i jakichś tam jeszcze dzieciach anielskich już włączył się u mnie dzwonek alarmowy. Potem puszczano takie informacje, w których zamieniano strony bogów z różnych wiar w taki sposób by czcić zbuntowanych, anioły zemsty, chochliki, strzygi, wampiry, smoki chińskie i jakie tylko zmieniając im tylko nazwy na kosmicznych braci, inteligencje ponad ziemską, itp. niszczyć Ziemian i traktować ich jak małpy. tak nawiasem człowiek powinien mieć świadomość dobrego i z miłością traktowania wszelkich istot tzw. ziemskich braci mniejszych małp i innych zwierząt, bo traktowanie batem i z góry jest nieludzkie. :) Widocznie ci "zmiennokształtni" dobrze zdawali sobie sprawę z tego iż nastąpi taki czas, kiedy zostanie zobaczona ich prawdziwa natura :D a wszystko to czyniono po to, by po zdemaskowaniu nadal utrzymali swoją władzę i przekabacili jak najwięcej osób do siebie, stali się tym razem znowu nietykalni jako inni, ale lepsi i święci. Kto wyrzeknie się swojego człowieczeństwa ten przegra, a ja tylko ostrzegam. Jezus także przed tym ostrzegał mówiąc i podkreślając "Jestem Synem Człowieczym" i to że próbowano z Jezusa także zrobić taką istotę przed którymi ostrzegam nie zafałszuje tych słów, to zło próbuje tylko z igły robić widły i odwracać kota do góry ogonem. Czy jak to wcześniej przypisane, ale wymowne było powiedzenie o czytaniu tak Biblii przez Satanistów. Ps. Icke znowu wpadł na inny sposób obracania stron, zauważyłam to też lata temu kiedy pokazał wywiad z taką fałszywą babką mającą brać udział w ceremoniach i to ona miała być tą pokrzywdzoną przez "jaszczury" - także przetrzyjcie oczy by dobrze widzieć zanim kto zechciałby oceniać drugich ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: soldado » 01 sty 2022, 19:58

fruwla pisze:
soldado pisze:Już teraz są pośród nas Ich hybrydy.

Niestety, to nie sa zarty ani fantazyjne wymysly.
W moim najblizszym otoczeniu mam dwie osoby zmiennoksztaltne. To znaczy, oni wygladem zewnetrznym niczym nie odrozniaja sie od nas ludzi. Ale teraz wiem, ze oni nie sa ludzmi, tylko Istotami na podobienstwo ludzkie.
To straszne, co mi sie ukazalo. Juz od bardzo dawna slyszalam o podobnych historiach, ale ze sama, na wlasne oczy zobacze, tym jestem zaszokowana. :shock:
Moje pytanie, dlaczego dopiero po tylu latach dane mi bylo zobaczyc kim naprawde sa ? Dlaczego tak sie stalo, ze zobaczylam kim sa ?
Czy Oni byli do tego zmuszeni, czy tez slabna i nie potrafili trzymac formy?
Bylo to jesienia tamtego roku.
To bylo tak realne, nie potrafilabym sobie tego wymyslic.


Z tego co wiem, to ta odmiana obcych nie potrafi na stałe ,,trzymać formy'', gdy w ich pobliżu jest krew.
Może tak było w Twoim przypadku?
Ktoś się gdzieś skaleczył i dlatego zobaczyłaś Ich prawdziwe oblicze.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: fruwla » 03 sty 2022, 10:43

soldado pisze:Ktoś się gdzieś skaleczył i dlatego zobaczyłaś Ich prawdziwe oblicze.

Ani ja ani nikt z otoczenia sie wtedy nie skaleczyl. Moze ktos - gdzies na palcu mial jakies lekkie zadrasniecie, ale tego nie jestem w stanie po takim czasie sobie przypomniec.
Jesli ta teoria jest prawdziwa, to Oni pracujac w zawodach zwiazanych z medycyna, oraz ratownictwem pozarnym, wodnym, w sluzbach wieziennych oraz policyjnych, w tzw. przetworstwie zwierzat, a takze w gabinetach
kosmetycznych itp. narazeni byliby na nagminne zdemaskowanie..... :|

Soldado, gdzie mozna o tym poczytac ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: soldado » 03 sty 2022, 17:45

fruwla pisze:
soldado pisze:Ktoś się gdzieś skaleczył i dlatego zobaczyłaś Ich prawdziwe oblicze.

Ani ja ani nikt z otoczenia sie wtedy nie skaleczyl. Moze ktos - gdzies na palcu mial jakies lekkie zadrasniecie, ale tego nie jestem w stanie po takim czasie sobie przypomniec.
Jesli ta teoria jest prawdziwa, to Oni pracujac w zawodach zwiazanych z medycyna, oraz ratownictwem pozarnym, wodnym, w sluzbach wieziennych oraz policyjnych, w tzw. przetworstwie zwierzat, a takze w gabinetach
kosmetycznych itp. narazeni byliby na nagminne zdemaskowanie..... :|

Soldado, gdzie mozna o tym poczytac ?


Można np. tutaj, w którymś z tych 17 części:

KLIK

Uprzedzam, że zawarte w nich opisy zachowań tych istot są bardzo drastyczne i zaczynają się tak od 6 części.

PS.
Teraz jeszcze sobie przypominam, że chodzi też o zmiany na Ziemi, które wpływają też na te Istoty i przez nie też niekiedy nie umieją trzymać swojego kształtu.

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: danut » 03 sty 2022, 19:51

Nigdy i nic nie ma stałego kształtu! Zatem pisanie, czy mówienie o traceniu mocy w utrzymaniu kształtu jest fałszywe. Te moce pracujące od wieków nad fałszowaniem i nadpisywaniem informacji do prawidłowych plików natrafiają na kontry prawidłowo wykształconych świadomości dążących do tego by ujrzeć prawdziwie. Dobro zapanuje i w końcu się wyłoni z niewoli, przedrze się przez te zapory, fałszywe lustra, zasłony, itp. Moce, magowie, czarownicy, wybrańcy, prowadząca obrzędy satanistyczne :) z filmiku także pójdą w odstawkę a ludzie pragnący ujrzeć prawdę przestaną im wierzyć i soldado bez względu na to czy pozwolisz mi tutaj pisać, będziesz zamykać istotne do tej prawdy tematy, czy nie i tak wszystko się odmieni, bo nie tylko ja jestem na drodze do Prawdy. Fruwlo, a Ty dlaczego nie odpisałaś nic na moje spostrzeżenia, doświadczone i rozpracowane przeze mnie, uważasz je za głupie, a może warto zastanowić się nad tymi faktami co i kiedy naprawdę pozwala zidentyfikować mających pakt z fałszem, lub nawet utworzonych w całości z fałszu "ludzi" ?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości