JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Murof » 21 maja 2024, 11:47

soldado pisze:Przez wiele lat spotykałem osoby ze zdolnościami mediumicznymi, które miały bardzo często traumatyczne życie.

Czy mozliwe jest, aby zdolnosci medialne pojawily sie w wieku srednim, bez proby rozwijania ich? Czy jakies czynniki zewnetrzne moglyby byc tego przyczyna?
Murof

Postautor: soldado » 22 maja 2024, 19:57

Murof pisze:
soldado pisze:Przez wiele lat spotykałem osoby ze zdolnościami mediumicznymi, które miały bardzo często traumatyczne życie.

Czy mozliwe jest, aby zdolnosci medialne pojawily sie w wieku srednim, bez proby rozwijania ich? Czy jakies czynniki zewnetrzne moglyby byc tego przyczyna?

Jak najbardziej tak.
Przykładem jest moja skromna osoba.
Większość osób ma ten dar od urodzenia, ja to nabyłem jak można tak napisać, właśnie w średnim wieku, myślę, że stało się to poprzez kontakt z Istotami, które były według mnie takimi czynnikami zewnętrznymi, o które pytasz..., miałem doświadczenia z dwoma obiektami UFO, które pamiętam. Widzisz pamiętam, dwie latające jasne kule, a potem fakt, jak jedna z nich się do mnie zbliżyła.... a potem już tylko pamiętam, jak odlatywały te kule, jednak widziałem je już w pewnej odległości ode mnie.... To tak jakby ktoś wykasował - ukrył środek filmu, ukrył wydarzenia, w których brałem udział....Myślę, że mam w sobie jeszcze wiele ukrytych wspomnień, bo mam ich przebłyski.
Z faceta twardo stąpającego po ziemi, goniącego za kasą sceptyka, z którym kiedyś na te tematy byś sobie nie popisała... zmieniłem się.... i cały czas myślę, że się zmieniam.

,, Zmienimy was od środka, a najśmieszniejsze jest to, że nie będziecie o tym wiedzieć''... - ten przekaz wielokrotnie od Nich odebrałem.
To dzieje się na całym świecie, starają się nas zmienić, bo jesteśmy bezpośrednim zagrożeniem sami dla siebie i pośrednim dla Nich.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.

Postautor: ronald73 » 23 maja 2024, 10:06

soldado pisze:To dzieje się na całym świecie, starają się nas zmienić, bo jesteśmy bezpośrednim zagrożeniem sami dla siebie i pośrednim dla Nich.

Więc ludzi 'dobrych' omijają?
tylko czasami coś czytam
ronald73

Postautor: soldado » 24 maja 2024, 21:52

ronald73 pisze:
soldado pisze:To dzieje się na całym świecie, starają się nas zmienić, bo jesteśmy bezpośrednim zagrożeniem sami dla siebie i pośrednim dla Nich.

Więc ludzi 'dobrych' omijają?

Stanowczo nie.
Kierują się innymi kryteriami.
soldado
Moderator forum.

Postautor: ronald73 » 25 maja 2024, 13:30

Wtedy jestem ciekawy, np jakie kryteria? :)
tylko czasami coś czytam
ronald73

Postautor: soldado » 26 maja 2024, 22:27

ronald73 pisze:Wtedy jestem ciekawy, np jakie kryteria? :)

Chodzi o geny, w których cały czas manipulują.
Wybrana przez Nich osoba np. dowiaduje się, że podobne do niej doświadczenia miała jej matka, babka, a z czasem obserwuje, że ma je również jej córka, czy syn.
Nieraz chodzi o osoby, które mają na koncie już wiele tutaj wcieleń, albo o osoby, które w poprzednim wcieleniu były Nimi.
A nieraz chodzi o osoby, które w przyszłości mają być dzięki nim jak ,,latarnie'', które będą wskazywać innym ludziom drogę.
Znają przyszłość, mogą dowolnie manipulować czasem, jak i przestrzenią, dlatego potrafią przewidzieć wydarzenia z przyszłości i wpływ w przyszłości takich osób, na większą liczbę ludzi.
soldado
Moderator forum.

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm