Mój pogrzeb

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Mój pogrzeb

Postautor: Nikita » 08 cze 2016, 07:27

Jagoda masz racje, ze my za szybko cos orzekamy i zaczynamy w cos tam wierzyc a moze jednak jest inaczej? Dlatego wlasnie dobrze jest jednak byc ostrozniejszym w tym mowieniu, ze jest tak bo tak ktos tam powiedzial. Ludzie myla sie , nie sa wszystkowiedzacy. I dobrze jest wysluchac tej drugiej strony co ma do powiedzenia.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Mój pogrzeb

Postautor: jolawoj » 27 cze 2016, 11:35

Ja raczej wolę chyba tradycyjny pogrzeb.. Wiadomo nie chce aby ludzie płakali na moim pogrzebie tylko dobrze się bawili,uśmiechali i wspominali nasze szczęśliwe przygody. :)
jolawoj
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2016, 11:25

Re: Mój pogrzeb

Postautor: fruwla » 27 cze 2016, 19:05

Ja bede bardzo uwaznie obserwowac uczestnikow mojego pogrzebu.
Podsluchiwac co mowia, jakie kwiaty przyniesli, czy zegnaja szczerze - czy tylko udaja,bo tak wypada itd itp.
Wszystko sobie oczywiscie dokladnie zapamietam, a potem tych co mi podpadli- bede straszyc w nocy :|
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Mój pogrzeb

Postautor: Pawełek » 27 cze 2016, 19:06

fruwla pisze:Ja bede bardzo uwaznie obserwowac uczestnikow mojego pogrzebu.
Podsluchiwac co mowia, jakie kwiaty przyniesli, czy zegnaja szczerze - czy tylko udaja,bo tak wypada itd itp.
Wszystko sobie oczywiscie dokladnie zapamietam, a potem tych co mi podpadli- bede straszyc w nocy :|

Trochę czarny scenariusz na temat tego co będziesz robić po śmierci droga fruwlo ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój pogrzeb

Postautor: fruwla » 27 cze 2016, 19:10

Pawełek pisze:Trochę czarny scenariusz

hehehe, beda mieli przynajmniej duchowe przezycia ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Mój pogrzeb

Postautor: czarnyMag » 28 cze 2016, 12:49

Obecnie pogrzeb dla spadkobierców to farsa :) od taki obowiązek podatnika dla oka który należy odbębnić :lol:
Obecnie większość duchów wcielonych to pozbawieni empatii "odbiorniki telewizyjne" :) A ponieważ to od nas samych zależy czy chować nas będą "odbiorniki telewizyjne" pozbawione mózgu czy ludzie to każdy dostaje to co sam sobie wypracował.
Ja rozmawiałem o podatkach paląc papierosa na pogrzebie doradcy podatkowego (matki:) Powinna być ze mnie dumna :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Mój pogrzeb

Postautor: assasin » 13 lip 2017, 17:01

Mój pogrzeb? Uroczysty i z przytupem. Ciało oczywiście w trumnie. Rodzina ma mnie przygotować a nie zakład. Wolałbym mieć otwarte oczy.
Bierz z przeszłości nie popioły, tylko ogień!
Anonim.
Awatar użytkownika
assasin
 
Posty: 87
Rejestracja: 10 lip 2017, 10:47
Lokalizacja: Wieś zabita dechami.

Re: Mój pogrzeb

Postautor: assasin » 13 lip 2017, 17:01

Kremacji nie chcę
Bierz z przeszłości nie popioły, tylko ogień!
Anonim.
Awatar użytkownika
assasin
 
Posty: 87
Rejestracja: 10 lip 2017, 10:47
Lokalizacja: Wieś zabita dechami.

Re: Mój pogrzeb

Postautor: odnowa » 13 lip 2017, 18:15

Ja mam nadzieję że przeżyję wszystkich bliskich (oprócz ich dzieci), tak by nikt mnie nie opłakiwał. Co się stanie z moim ciałem po śmierci mnie nie obchodzi. Mogę nie mieć pogrzebu.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Mój pogrzeb

Postautor: magie » 08 sie 2017, 09:47

odnowa pisze:Ja mam nadzieję że przeżyję wszystkich bliskich (oprócz ich dzieci), tak by nikt mnie nie opłakiwał. Co się stanie z moim ciałem po śmierci mnie nie obchodzi. Mogę nie mieć pogrzebu.

Jeżeli nie przeżyjesz jednak wszystkich bliskich?

Ostatnio dużo się nad tym zastanawiam i chciałabym jak najbardziej odsunąć od przygotowań moją rodzinę, najbliższych. Jednocześnie samej wszystko mieć zaplanowane..
Awatar użytkownika
magie
 
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017, 10:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości