Mój pogrzeb

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Mój pogrzeb

Postautor: Xsenia » 15 lis 2020, 18:11

Stasiu pisze:Mi tam wszystko jedno, mieszkam sam, mam świadomośc, że jak umrę w domu to raczej mnie odnajdą po dłuuuugim czasie i zobaczą moje kosteczki. Może na wszelki wypadek postawię na krześle Fairy (usuwa tłuszcz) aby odkrywcy mieli wytłumaczenie dlaczego jestem w takim stanie

Bez przesady :) przestaniesz płacić za mieszkanie i szybciutko cię znajdą :P

Stasiu pisze:Nikt z was nie planował danie jakiegoś znaku po śmierci?

A po co? :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mój pogrzeb

Postautor: Stasiu » 15 lis 2020, 19:56

Moja droga, zerknąłem na regulamin spółdzielni, dozwolone jest zadłużenie 6-miesięczne i wtedy dopiero wyślą wezwanie do zapłaty :D Co dopiero kiedy komornik i wzywanie telefoniczne? Moje kosteczki zdąża zbieleć na słońcu :mrgreen:

Jak to po co nie dawać znaku? No powiedzmy aby pokazać innym, że nomen omen nie jest się "sztywnym" :twisted:
Stasiu
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2020, 21:04

Re: Mój pogrzeb

Postautor: odnowa2 » 16 lis 2020, 18:57

Przeważnie tego typu sygnały mają miejsce we snach. Mój ojciec miał sny, w którym śnił mu się człowiek, który zmarł np. tego samego dnia, ale ojciec o tym nie wiedział.
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Mój pogrzeb

Postautor: Stasiu » 17 lis 2020, 04:44

Bywa i tak, jedna osoba rano przed wieczorną własną śmiercią rzekła - Przyszła ta małpa z zegarem! (była znana z dosadnego słownictwa, ta "małpa" to była śmierć lub opiekun).

Jestem ciekaw co pomyślała "małpa" słysząc te słowa bo śmierć jaka nadeszła wieczorem była okrutna i męcząca.

Jaki z tego wniosek?

Jeśli na łożu śmierci widzicie kogoś z zegarem, nawet jeśli to będzie szympans to lepiej zapytać się - O której mam się szykować? :twisted: :mrgreen:
Stasiu
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2020, 21:04

Re: Mój pogrzeb

Postautor: Xsenia » 26 lis 2020, 17:07

Stasiu pisze:Moja droga, zerknąłem na regulamin spółdzielni, dozwolone jest zadłużenie 6-miesięczne i wtedy dopiero wyślą wezwanie do zapłaty Co dopiero kiedy komornik i wzywanie telefoniczne? Moje kosteczki zdąża zbieleć na słońcu

Zmień spółdzielnię :P W mojej już po miesiącu się odzywają byś zapłacił :?

Stasiu pisze:Jak to po co nie dawać znaku? No powiedzmy aby pokazać innym, że nomen omen nie jest się "sztywnym"

eee chyba, że dla żartu chcesz kogoś "postraszyć" :P
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości