Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: Ewa Fortuna » 03 mar 2012, 17:21

W zeszłym roku zostałam zaproszona do programu "Rozmowy w Toku" Temat - kontakty ze zmarłymi czy jakos tak? Nie znam jeszcze tytułu odcinka.
Miałam obawy,ponieważ nie raz widziałam jak publiczność negatywnie reagowała, wysmiewała takie "nawiedzone" osoby
Obiecali ze bedzie powaznie,bo powazny temat. Przemyslałam za i przeciw i pojechałam na nagranie.

Jezeli puszczą tak jak było, bez manipulowania, wycinania moich wypowiedzi, puszczeniu słów wyrwanych z kontekstu, to mylę,że będzie ok, chociaż miałam dwie próby nawiazania kontaktu i mi nie wyszły. Wcześniej zaznaczyłam,ze nigdy tego publicznie nie robiłam,ze stres,kamery....zobacze jak to wyemitują.
Publicznoś o dziwo mnie nie atakowała. Usmieszki moze jakieś były, ale nie widziałam tego, bo rozmawiałam z Pania Ewą Drzyzgą,wiec nie miałam czasu zerkać na sale.
Było milo, sympatycznie, a czy takie wrażenie pozostanie to sie okaże .

Emisja odcinka 7.03.2012 [w tą środe]

Ogladajcie i powiecie jakie wrażenia bo oprócz mnie były oczywiście też inne osoby widzace różne rzeczy.
Gdy by ktos nie mógł oglądnąć,to wiem gdzie w necie lecą wyemitowane juz odcinki i podam namiar jak tylko sie ukarze.
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: 000Lukas000 » 03 mar 2012, 21:52

No ja na pewno będę śledził
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: atalia » 04 mar 2012, 09:08

Z pewnością obejrzę :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: Nikita » 04 mar 2012, 12:08

Ewa to Ty kontaktujesz sie z duchami? Ciekawe...Czy jestes osoba jasnowidzaca?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: Ewa Fortuna » 04 mar 2012, 12:47

Kontaktuje,a raczej kontaktowałam sie z Duszami ;)
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: oran » 04 mar 2012, 14:10

Ja również obejrzę.Ewa gratuluję odwagi i pozdrawiam. :)
oran
 
Posty: 210
Rejestracja: 22 sty 2011, 12:58

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: Ewa Fortuna » 04 mar 2012, 17:15

Oran dzieki:)
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: mateusso022 » 05 mar 2012, 10:14

Ja też gratuluje, napewno będe ogladal.
pozdro
Moje gg:40071604
Jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym
Awatar użytkownika
mateusso022
 
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:19
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: cthulhu87 » 05 mar 2012, 12:11

Ewo, nie chcę krakać, ale moim zdaniem to nie był dobry pomysł. Poszłaś z poważna sprawą do niepoważnego programu, przy którym gospodynie domowe obierają ziemniaki, próbując zabić sobie czas. Wybacz, że tak mówię, ale oglądałem w internecie odcinek o końcu świata i już mi w zupełności wystarczy :) Możliwe jednak, że - wbrew regule - nie zrobią z tego taniej sensacyjki dla tłumu.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Moje wystąpienie w programie TV "Rozmowy w Toku"

Postautor: Ewa Fortuna » 05 mar 2012, 12:43

Cthulhu87,temat jest tak kontrowersyjny,ze choc by nie wiem do jakiego programu czlowiek dostał zaproszenie,to i tak pojawia sie osoby krytykujace, wyśmiewające....
Moim zdaniem nie mozna cały czas sie obawiać,jak ludzie nas ocenią,bo wszyscy musieli byśmy byc piekarzami,fryzjerkami,albo lepieć pierogi... :roll: chociaż nawet takie zawody też sa krytykowane. Trzeba nagłasniać, mówić że isniejej też inne życie,w innym wymiarze,że smierć nie istnieje...90% wysmieje,8% zastanowie sie,2% UWIERZY i przestana bac sie smierci,poczuja ulgę gdy pomyslą,ze jednak ich ukochany bliski jednak żyje,ale w innym wymiarze w innym domu.

Jestem tez zdania,ze jak mamy jakieś "dziwne" pasje nie należy sie z tym kryć,bo wierzymy w to co robimy,wkładamy w to nasze serce,a ze innym sie to nie podoba,to ich problem.
Nikt nie ma prawa nam mówić jak mamy żyć. Żyjmy tak jak abysmy byli szczęśliwi :D i róbmy to co kochamy,co sprawia nam radość :D
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Następna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości