JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Orobas » 07 sie 2016, 18:58

OneNight pisze:Ci, którzy przeżyli halucynacje wywołane polem magnetycznym również są otwarci na historie innych. W ostateczności pleśń daje podobny efekt, choć na upartego można użyć samej sugestii.

Najpierw trzeba szukać logicznych wyjaśnień - potem zwalać na duchy.


Dobre podejście :)
Serce, które myśli czule o kimś, posiada siłę zdolną zmieniać rzeczywistość.
Awatar użytkownika
Orobas
 
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2016, 16:40
Lokalizacja: Opole

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Natasza » 08 sie 2016, 08:45

Nikita pisze:Ach, szkoda gadac...


zgadzam się

wiesz, najgorsza jest frustracja
bo jak to jest, że słyszysz ,, opowieści dziwnej treści,, sam szukasz i na siłę wywołujesz stany ,, odlotu,, . wertujesz książeczki w poszukiwaniu ,, technik,, stymulujących pracę mózgu i... i znowu pudło i nic
a jeśli coś tam przeżyjesz to będzie to co najwyżej zwid

osoba, która przeżyła choćby jedno doświadczenie , które było prawdziwe jest pewna i nie ma ani jednego procenta wątpliwości
ta osoba WIE a nie domniema
i strasznie się cieszę, że niektórzy (fakt nieliczni) mają takie na swoim koncie- to jakbyście dostali prezent dedykowany tylko dla Was i sami będziecie wiedzieć
czemu on służy
to bardzo osobiste doświadczenie i zapewne jeszcze nie jedno przed Wami
pozdrawiam
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: OneNight » 08 sie 2016, 12:14

Po to istnieje cały sprzęt i nauka, żeby przeprowadzić badania. Chyba nie sądzisz, że to się ocenia "na oko"? Osoba, która przeżywa halucynacje również nie ma wątpliwości, że widziała ducha. Nie dajmy się zwariować - po to mamy naukę, aby dojść do prawdy, choćby była nie taka jak chcemy. Nie ma sensu karmić się kłamstwami i żyć w świecie iluzji, a nauke traktować jak herezje.

Nie każde takie przeżycie jest prawdziwe, ale nie wszystkie przeżycia są zwidami.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Natasza » 08 sie 2016, 12:55

OneNight pisze:
OneNight:)))))
-to ocenia się....????
oceniać? hmmm to ten co chce oceniać ma problem




Nie każde takie przeżycie jest prawdziwe, ale nie wszystkie przeżycia są zwidami.
i w czym masz problem?


Podpowiem ci coś tylko nie mów nikomu....
mając przeróżne najdziwniejsze doświadczenia koncentruję się na badaniu własnych , muszę mieć dowód na wszystko , mam ich tyle na swoim koncie, że brakuje mi czasu na ocenę innych tych nie moich, dlatego wiesz, daję im wiarę bo we wszechrzeczy wszystko dosłownie wszystko jest możliwe łącznie z tym co sobie wymyślisz może mieć realne odzwierciedlenie w niezliczonych wymiarach i przestrzeniach o jakich nasz ziemski światek nie pomyślał - TAM JEST WSZYSTKO A NAWET WIĘCEJ
PAPAPPAAPAP
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: OneNight » 08 sie 2016, 13:10

Ja jednak ufam nauce, a nie badaniach ludzi nie-nauki.

Są zgłoszenia, że gdzieś tam straszy, jadą tam specjaliści i oceniają na podstawie badań ze sprzętem - kto tu ma niby jaki problem? Rutynowe działania. Akurat nawet był o tym film dokumentalny, ale gdzieś przepadł w czeluściach internetu.

Ja nie mam z niczym problemu - przedstawiłem to od mojej strony i jeśli chcesz ślepo wierzyć we wszystko łącznie z creepypastą, to Twój wybór.

Z tego co wiem, to istnieje teoria wieloświatów i niezliczonych alternatywnych rzeczywistościach, a także wymarach których nie widać, więc nasz światek pomyślał :)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Natasza » 08 sie 2016, 14:32

OneNight pisze:Ja jednak ufam nauce, a nie badaniach ludzi nie-nauki.

Są zgłoszenia, że gdzieś tam straszy, jadą tam specjaliści

i oceniają na podstawie badań ze sprzętem - kto tu ma niby jaki problem?

najczęściej w pogoni za duchami udają się ludzie nie będący naukowcami, są to pasjonaci
jedną z takich grup kieruje mój ulubiony Zac B.




Ci badacze- pasjonaci mają jedną zasadę są dalecy od oceny, jeśli jadą na miejsce wskazane jako nazwijmy to umownie nawiedzone to z reguły nie ma dubla akcji i jeśli nie spotka ich to co świadka zdarzenia, nie mówią , że to lipa , bo oni nie przeżyli dokładnie tego samego, rozumiesz, jedyne co mogą to liczyć na to, że coś im akurat się ukaże a jak nie, to co? niektórzy lubią powiedzieć, że świadek zasugerował się zwyczajnie światłem z ulicy przejeżdżającego auta, lub wodą w rurze, oczywiście nie wszystko co ludzie mówią jest prawdą , ale takie rzeczy prawdziwy badacz potrafi odfiltrować, a przynajmniej ograniczyć ryzyko błędu
tak czy siak, w tym wszystkim nie ma znaczenia kto w to wierzy, dane doświadczenie ma znaczenie i jest dedykowane wyłącznie do danej osoby
gdyby miało być inaczej fajerwerki byłyby codziennie i to w miejscach tłumu, idea tego może być zupełnie innej natury
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: OneNight » 08 sie 2016, 14:53

Nie mam na myśli łowców duchów :lol:

Prawdziwe badania prowadzi się bardziej w takich starych zabytkach, bo to wywiera jakiś wpływ na społeczeństwo - np. nikt nie chce kupować domu w pobliżu. To musi być coś wartego uwagi, więc do pana Kowalskiego nie pojadą.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Natasza » 08 sie 2016, 15:20

jeśli możesz podaj proszę link do takich badaczy i domów , chętnie poznam takie działania jakie masz na myśli
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: OneNight » 08 sie 2016, 16:28

Natasza pisze:jeśli możesz podaj proszę link do takich badaczy i domów , chętnie poznam takie działania jakie masz na myśli


Postaram się ich znaleźć. Aczkolwiek mam na myśli ekipę z USA. Polska nie słynie z takich działań.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: crossby » 17 gru 2016, 07:12

Ja nie mam z nimi problemow...nawet czasami cos sie zablaka do mnie do domu i mnie odwiedzi...
crossby
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2016, 07:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości