JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: fruwla » 05 sie 2016, 09:41

Nikita pisze:he he duchy zyja w kosmosie.... :lol: a co z tymi co strasza na zamkach i w lochach?

albo blakaja sie na smetarzach .... :(
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: danut » 05 sie 2016, 10:27

Mieszkają w lochach, błąkają się po cmentarzach? - Tak? To jaki macie problem z kontaktem z nimi, wystarczy pewnie tam pójść i z nimi pogadać. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Nikita » 05 sie 2016, 16:35

Ja nie mam z nimi problemow...nawet czasami cos sie zablaka do mnie do domu i mnie odwiedzi...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: OneNight » 05 sie 2016, 22:32

danut pisze:Mieszkają w lochach, błąkają się po cmentarzach? - Tak? To jaki macie problem z kontaktem z nimi, wystarczy pewnie tam pójść i z nimi pogadać. :D


W lochach jest dużo stali, która w jakiś sposób się namagnesowała - dziwna właściwość tych starych metalowych rzeczy. Pole magnetyczne oddziałuje na jakąś część mózgu - nie pamiętam na jaką - w połączeniu z autosugestią daje efekt nawiedzonych lochów(bo to miejsce kojarzy się z cierpieniem i historyjkami z hollywood).
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: danut » 05 sie 2016, 22:43

OneNight pisze:
danut pisze:Mieszkają w lochach, błąkają się po cmentarzach? - Tak? To jaki macie problem z kontaktem z nimi, wystarczy pewnie tam pójść i z nimi pogadać. :D


W lochach jest dużo stali, która w jakiś sposób się namagnesowała - dziwna właściwość tych starych metalowych rzeczy. Pole magnetyczne oddziałuje na jakąś część mózgu - nie pamiętam na jaką - w połączeniu z autosugestią daje efekt nawiedzonych lochów(bo to miejsce kojarzy się z cierpieniem i historyjkami z hollywood).


I tak może być i jeszcze inaczej, bardzo dużo ludzi zaczyna zauważać tę prawidłowość związku pól magnetycznych z częstszą rejestracją kontaktu z poza naszego świata. Gdy przyjmiesz obrazowo mózg jako odbiornik fal, także tych niewiadomego pochodzenia, to może akurat w takich miejscach są lepsze warunki do szerszego ich odbioru. Ale autosugestia i tak ma pierwsze tu miejsce, bo historyjki których się już dość naczytałam zwłaszcza ją przedstawiają. Przecież to takie proste rozpoznać. Podstawą tu jest strach na starcie, już przed wejściem do takich miejsc, a potem wyobraźnia robi swoje i byle jaki szmer może wywołać niesamowite obrazy niesamowitych postaci. Weź takiego strachliwego kogoś np. do lasu nocą :) I w takiej sytuacji ciszy i szmeru krzyknij - dzik i zacznij uciekać, zobaczysz jak go wrobisz w widzenie dzika. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Nikita » 06 sie 2016, 09:11

Moze nie wszystkie opowiesci sa prawdziwe ale jest wiele zdarzen prawdziwych.....ja sama przezylam spotkanie z duchami gdy nocowalam w pewnym klasztorze w Sandomierzu...i wiem, ze to bylo prawdziwe. tak samo jak Ty Danut wiesz, ze Twoje przezycie bylo prawdziwe....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Natasza » 06 sie 2016, 12:28

Nikito ludziom , którzy faktycznie zetknęli sie z ,,niewyjaśnionym ,, łatwo przychodzi uwierzyć i zaakceptować , ze ktoś inny przeżył także swoją historie to ogromny plus dla tych ludzi dla nich samych
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Nikita » 06 sie 2016, 15:33

Tak Natasza...ci co cos przezyli beda bardziej otwarci na przezycia innych...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: OneNight » 07 sie 2016, 09:05

Ci, którzy przeżyli halucynacje wywołane polem magnetycznym również są otwarci na historie innych. W ostateczności pleśń daje podobny efekt, choć na upartego można użyć samej sugestii.

Najpierw trzeba szukać logicznych wyjaśnień - potem zwalać na duchy.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Nikita » 07 sie 2016, 10:21

Ach, szkoda gadac...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości