JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 15 lip 2014, 20:47

Gaba najwyraźniej nie rozumie co znaczy pomagac. Według niej pomoc polega na rozdawani ludziom instrukcji obsługi życia. Biada temu kto tą pomoc odrzuci. Zaraz nastepuje głęboka obraza i mowa o atakach na jej osobę.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 27 lip 2014, 08:35

Właśnie drogi Mirku mylisz się bardzo mocno. Ja nie czekam aż umierający poprosi o pomoc. Gdybys był świadkiem wypadku też czekałbyś na to aż umierający nieświadomy człowiek będzie Cię prosił o pomoc?. A może zostawisz człowieka i nie zwrócisz uwagi?. To morderstwo według mnie.

A jesli idzie o to, do jakiej części Chico ja dorastam to myslę, że najlepszą odpowiedź dostaniesz od niego samego,o ile oczywiście jesteś na tyle zdolny aby z nim porozmawiać i o ile on wyrazi chęć na rozmowę z takim kimś jak Ty,który nienawidzi pomagać nie mając w tym własnego interesu.

Izo,
to co mówisz o koniecznych próbach nie wydaje mi się do końca sensowne. Ale to moje zdanie. Uważam że strach Cię obleciał i już. Uważam też że pomoc jest uwarunkowana tym czy ktoś chce pomóc innemu człowiekowi czy nie, więc wystarczą dobre chęci. Ja zawsze mam chęć pomóc potrzebującemu, jeśli widzę że to konieczne.

Nie próbójcie mnie przekierować na inne tory myslenia bo to nic nie da. Walka jest wpisana w moje życie od urodzenia. To fakt że samemu cięzko, ale nie tracę nadziei, że znajdę kogoś kto pomoże mi wygrać z wyznawcami zła. Był kiedyś w tv film o takim tytule. Ja głęboko utożsamiam się z głównym bohaterem,który dąży do unicestwienia grupy ludzi zajmującej się czarną magią.

Obecnie jestem już po porodzie więc teraz nadeszła chwila, aby przygotować się do konkretnej metody pracy spirytystycznej. Myslę, że chciałabym posiadać zdolność jak Ty Izo, PISMO AUTOMATYCZNE, ale nie odrzegnuję się od stolika bo to byłaby pamiątka po ukochanej babci.

Z tego, co zaobserwowałam posiadam już pewne śladowe oznaki pisma automatycznego- smsy pisane automatycznie, poza tym sny i przeczucia. Nawet dusze przychodzą i komunikują się ze mna poprzez urządzenia np. komputer.

Opowiem może co zdarzyło mi się ostatnio.

Moja babcia zasugerowała mi przeczuciem, że mam kupić ostatni magazyn lipcowy "wróżki" i wiecie dlaczego? Bo właśnie w tym numerze magazynu są artykuły stricte o duchach i w tym temacie.
Druga sytuacja- zmarły ok 2 lat temu- ojciec koleżanki również poprzez przeczucie "popchał" mnie wręcz do swojej córki. Pojechałam w ten dzień i co się okazuje nie będąc świadomą tego że to szczególny dzień, on chciał złożyć jej życzenia urodzinowe, bo akurat ten dzień okazał się dniem jej urodzin. Popłakałam się jak jej o tym powiedziałam. Bo przyniosło mi to radość i pewność że jestem jednak medium.

Szkoda że ze swoimi problemami musze borykać się sama. Ale wiem, że nikt słaby mi nie pomoże. Osoba która chciałby mi pomóc musi być silna jak ja w wierze i sprawiedliwa w ocenie sytuacji i ludzi. Osoba ta- tak wynika z moich przeczuć- będzie bardzo szczęśliwa zaraz po tym jak mi pomoże. I podobno we wszystkich dziedzinach życia.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 27 lip 2014, 16:15

Gaba ilu ofiarom wypadków udzieliłaś już pomocy?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 27 lip 2014, 17:25

Są różne wypadki losowe znaczy życiowe samochodowe itp. O jakie pytasz?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 27 lip 2014, 17:36

Powiem Ci tak, ten kto pomaga z czystego serca nie liczy, więc daj sobie spokój z takimi niemądrymi pytaniami. Gdybym liczyła komu jak i gdzie pomogłam to z pewnością miałabym to udokumentowane, opisane w jakimś zeszycie, a ja nie zamierzam robic z siebie idiotki. Pomagam bo to zadanie zostało mi przydzielone. Walcz dalej.

ja zadam Ci pytanie również w takim razie, jak udowadniasz swojej kobiecie że ją kochasz? I czy zbierasz dowody na nią jeli cos źle zrobi?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 27 lip 2014, 17:45

Ten kto kocha też nie zbiera dowodów na swoją połówkę. W jakim Ty świecie żyjesz. Chyba w piekle. Czy w Twoim związku jest aż tak źle? jesli tak to przestań się wyżywać na mnie. Znajdź sobie kobietę którą będziesz kochał czystą miłością, która pokocha i Ciebie, a nie wyżywaj się na kobiecie, która przeszła już wiele i nic ją już nie zdziwi.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 27 lip 2014, 17:49

Żyj Mireczku i daj żyć innym.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 27 lip 2014, 18:08

gaba75 pisze:Są różne wypadki losowe znaczy życiowe samochodowe itp. O jakie pytasz?

O tym, który miałaś na myśli parę postów wyżej.

Skąd wiesz, że w ogóle komuś pomogłaś, skoro tego nie pamiętasz?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: juniperus » 28 lip 2014, 15:21

gaba75 pisze:Izo,
to co mówisz o koniecznych próbach nie wydaje mi się do końca sensowne. Ale to moje zdanie. Uważam że strach Cię obleciał i już. Uważam też że pomoc jest uwarunkowana tym czy ktoś chce pomóc innemu człowiekowi czy nie, więc wystarczą dobre chęci.

Tam, gdzie ktoś musi przejść przez jakąś próbę (coś odpracować własnym cierpieniem), a mnie nie pozwolono w to ingerować, po prostu modlę się o siłę dla takiego człowieka i zaufanie w plan wcielenia.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 28 lip 2014, 16:52

Izo,

bujdy na resorach- przeraszam że tak piszę. Po prostu rozumiem że boisz się układu, w pełni rozumiem. Wiesz co przyciąga strach. Przecież jestes medium, powinnaś wiedzieć. "strach ma tylko wielkie oczy". Ja nie boję się pomagać. Nie boję się smierci i dlatego. Przyjmę ją z pokorą jesli przyjdzie. Bóg dał Bóg odbierze.

Piszesz cały czas w ten sposób jakbyś dostawała komunikaty od Duchów w mojej sprawie. Chciałabym znać te wiadomości.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości