JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 28 lip 2014, 16:56

Proszę o konkrety, jeśli nie tu to na konto.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 28 lip 2014, 17:39

gaba75 pisze:Izo,

bujdy na resorach- przeraszam że tak piszę. Po prostu rozumiem że boisz się układu, w pełni rozumiem. Wiesz co przyciąga strach. Przecież jestes medium, powinnaś wiedzieć. "strach ma tylko wielkie oczy". Ja nie boję się pomagać. Nie boję się smierci i dlatego. Przyjmę ją z pokorą jesli przyjdzie. Bóg dał Bóg odbierze.

Piszesz cały czas w ten sposób jakbyś dostawała komunikaty od Duchów w mojej sprawie. Chciałabym znać te wiadomości.

Gaba kiedy Ty zrozumiesz, że nie wszystkim można pomagać. I pomaganie nie należy gtraktować jako zawód. Pomijam tu profesję takie jak: personel medyczny, czy strażacy.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 28 lip 2014, 21:18

A kiedy Ty zrozumiesz że możesz pisać co chcesz ja i tak byłam, jestem i będę soba. Daj już spokój z wykurzaniem mnie z tego forum takimi wpisami. Jak jesteś zazdrosny to znak że niski duch jest z Tobą. Pozbądź się zazdrości, to nie wróży nic dobrego. Wręcz przeciwnie.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 28 lip 2014, 21:30

Z tych wpisów ludzi strachliwych wnioskuję tylko jedno, nie ma prawdziwych spirytystów. Oglądałam film pt. Nowe Imperium. Bardzo mocno utożsamiam się z jedna z bohaterek, której przychodzi z pomocą bodajże św. Piotr no i poza tym męzczyzna który ją kocha. Mam głęboką nadzieję, że ten film przysłała mi babcia, mówiąc tym samym że czeka mnie jeszcze szczęście, więc nie mówcie mi że pomaganie to taka straszna rzecz i że nie każdemu można pomóc. Jeśli jestes nastawiony politycznie to pewnie mi nie pomożesz i nawet nie chciałabym dlatego przyjmować Twojej pomocy, ale wierzę głęboko że na tym forum są nie tylko ludzie politykujący i manipulujący jak Ty Mirku, ale i prawdziwi spirytyści, chrześcijanie szczerze się modlący, wierzący i pomagający w potrzebie.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 28 lip 2014, 23:26

gaba75 pisze:nawet nie chciałabym dlatego przyjmować Twojej pomocy

Tobie wolno NIE PRZYJMOWAĆ pomocy, ale reszta MUSI przyjmować pomoc od ciebie?
Czyżbyś miała Gaba większe prawa niż inni ludzie? Czyżbyś była lepsza od innych tylko dlatego, że TY CHCESZ pomagać i BĘDZIESZ pomagać, choć ludzie tego nie chcą? A gdzie tu poszanowanie wolnej woli?
Narzucasz się ludziom i myślisz, że dobrze robisz i że jesteś lepsza od innych. Zastanów się troszkę, czy aby na pewno dobrze wszystko robisz.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 29 lip 2014, 05:01

Gaba, a co Twój lekarz mówi na Twoje pomaganie i mediumizm?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: juniperus » 29 lip 2014, 07:02

gaba75 pisze:Izo,

bujdy na resorach- przeraszam że tak piszę.

Nie gniewam się.

gaba75 pisze:Po prostu rozumiem że boisz się układu, w pełni rozumiem. Wiesz co przyciąga strach. Przecież jestes medium, powinnaś wiedzieć. "strach ma tylko wielkie oczy".
Zbyt pochopnie mnie oceniasz Gabo. Gdybym się bała, nie zajmowałabym się egzorcyzmem. Stając twarzą w twarz z duchem opętującym, bać się nie wolno. Jeśli chodzi o samą śmierć - nie mam najmniejszego powodu, by jej się obawiać. Wręcz przeciwnie - czekam na nią z pełnym zaufaniem i radością. Na Ziemi trzymają mnie jedynie role, które muszę odegrać i przedsięwzięcia, których zgodziłam się podjąć.
Wiem doskonale, że na tym forum są osoby, które chciałyby z moją pomocą nawiązać kontakt z bliskimi, którzy odeszli. Moja rola polega jednak na odprowadzaniu duchów, a nie ich ściąganiu z powrotem. Nie wybrałam sama rodzaju pracy, ale został mi on niejako narzucony z góry, a wszelkie wydarzenia i komunikaty jedynie to potwierdzają. Fajnie byłoby nieść ludziom dobrą nowinę o ich bliskich, być tą, która przekazuje pocieszające informacje. Rola moja została skierowana jednak na inny kierunek i najlepsze, co mogłam zrobić to zaakceptować ją, uczyć się w tym kierunku i spełniać ją jak najlepiej.

gaba75 pisze:Piszesz cały czas w ten sposób jakbyś dostawała komunikaty od Duchów w mojej sprawie. Chciałabym znać te wiadomości.
Nie otrzymuję komunikatów na Twój temat.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 29 lip 2014, 08:57

Juni tak właściwie to ty bardziej pomagasz duchom, a nie żywym :D A może właśnie po to są medium? :) by pomagać duszom po drugiej stronie a nie ludziom żyjącym :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 29 lip 2014, 16:44

Izo, niewiem czego ode mnie chcesz, ale pozwolę sobie na napisanie tego co czuję. Jestem w trakcie rozwijania mojego mediumizmu. Poszukiwań i stosowania metod na różne sytuacje. Egzorcyzmy które Ty stosujesz w swojej pracy mediumicznej są metodą którą ja bałabym się stosować. Mówisz że pomagasz tylko duchom,więc po co stosujesz na żywych egzorcyzmy.

Uważam że nalezy pomagać tak duchom jak i ludziom. Wtedy można osiągnąć w mediumiźmie sukces. Jesli jesteś dobrym człowiekiem i stosujesz zasady sprawiedliwe i jak Jezus mówi o walce walczysz, to wszystko jest na dobrej drodze.

Xseniu,

to czy jestem wybrana czy nie może mi powiedzieć tylko dobre medium,za pomocą dobrych duchów. To co pisze Iza ja wiem już od dawna. Spirytyzm i wywoływanie duchów to nie zabawa. Gdzieś na internecie natknęłam się na piękne zdanie które potwierdzam i będę stosować opowiadając o spirytyźmie. Cytuję" spirytyzm to doskonalsza forma chrześcijaństwa".

Chrześcijaństwa nie katolicyzmu. Osobiście uczęszczam do koścoła tylko wtedy jak mój Duch Opiekuńczy powie mi że warto.

Iza stosuje egzorcyzmy. Ja bałabym się ściągnąć na siebie i na człowieka zło więc nie robię tego, a pomagam w rozwoju. Jak to robię, dlaczego, kiedy itp powiem tylko w grupie spirytystycznej która mnie zaakceptuje, będzie chciała współpracować i nie będzie negować a przyjmie jak człowieka, który chce pomagać, lubi to robić i przyjmuje na siebie ten obowiązek.


Mirek,

co do Twoich sugestii dotyczących lekarza odpowiem tak- co na Twoje czary, mówi Twój ksiądz.

Niech czary wracają tam skąd przyszły.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 29 lip 2014, 17:04

Moj ksiądz mówi: "Gaba potrzebuje pomocy, bo coś niedobrego się z nią dzieje. Myśli, że medium jest, a to początki opętania."
Przekazać mu coś od Twojego ducha opętującego?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości