Kryształowe Światy

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Kryształowe Światy

Postautor: Lancelo » 04 cze 2015, 22:47

Wiecie co. Tak z perspektywy czasu.
Nie bierzcie moich słów za jaką kol-wiek wykładnie i drogę.
To moje wizje i doznania i nie wiem tak na prawdę czy to nie było tylko skrzywienie umysłu pobudzone lekarstwami. Nie wiem więc Moi Drodzy. To tylko mój wgląd w to co przeżyłem a w tekst słów - " Ćpuny nie są mesjaszami..." uważam, że wszystko wyjaśni się po śmierci naszych ciał, gdy umrzemy dla tego świata.
Tak jak napisałem wcześniej, opisałem tu kilka moich incydentów, moich wizji i być może, lekomańskich jazd. Pozostawiam resztę wolnej interpretacji i pozdrawiam wszystkich. Ja ruszam dalej. Nie zatrzymuje się nad tym dłużej ruszam dalej. Materialny świat, emocjonalny i duchowy musi być zachowany w równowadze. Więc ruszam ku materializmowi i miłości. Pozdrawiam wszystkim i żegnam.
p.s. Kto raz wszedł na zielona ścieżkę nigdy już ie powie, że tu i tam to ułuda.
Lancelo
 
Posty: 34
Rejestracja: 07 gru 2014, 12:37

Re: Kryształowe Światy

Postautor: Arronax » 07 cze 2015, 10:26

Nie opuszczaj nas Lancelo ...
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Kryształowe Światy

Postautor: Nikita » 07 cze 2015, 10:52

Przylaczam sie do prosby Arronax...nie odchodz...zostan i pisz ...ja czytam to z wielkim zainteresowaniem . Zawsze duza wartosc ma to co czlowiek sam przezyl.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Kryształowe Światy

Postautor: Xsenia » 08 cze 2015, 08:12

A ja powiem - idź dalej Lancelo :D Skoro uważasz, że skończyłeś swoją misję tutaj, to masz rację pisząc, żeby się nie zatrzymywać. Zawsze trzeba podążać swoją drogą. Dziękuję ci, że choć na chwilę twoja droga skrzyżowała się z forum :) Powodzenia :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kryształowe Światy

Postautor: Lancelo » 24 lis 2015, 18:06

Witam bardzo długo mnie nie było, ponieważ tak jak napisał poprzednik. Ruszyłem do przodu. Można mnie znaleźć tu

https://www.youtube.com/channel/UCxHQ4c ... 7s5ncKseeg

i tu

https://www.facebook.com/tomasz.nowicki.56808

https://www.facebook.com/Tomasz-Nowicki ... 49/?ref=hl

Dzięki temu wszystkiemu odkryłem siebie, moje powołanie, moja pasje i miłość. jestem szczęśliwy i próbuje jak mogę opowiadać o tym wszystkim ludziom. Zapraszam.
Lancelo
 
Posty: 34
Rejestracja: 07 gru 2014, 12:37

Re: Kryształowe Światy

Postautor: Arronax » 27 lis 2015, 17:25

A jak Twoje przeżycia mediumiczne przez ten czas?
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Kryształowe Światy

Postautor: czarnyMag » 22 sty 2016, 00:00

Mirek pisze:Jeżeli dusza osiągnie najwyższy stopień zjednoczenia z Bogiem może wszystko zacząć od nowa. Z pierwotnego poziomu i tak w kółko. Z ludzkiego punktu widzenia wydaje się to nudne, a wieczność nas przeraża lecz prawda jest zupełnie inna i odzyskamy pamięć o niej po każdym przejściu na drugą stronę kurtyny.


To jest chyba najbardziej pokrzepiające stwierdzenie :) A z skąd to wiesz: "Jeżeli dusza osiągnie najwyższy stopień zjednoczenia z Bogiem może wszystko zacząć od nowa." ?
Ja bym tam wolał wtedy się z Bogiem zamienić miejscami i poobserwować sobie jak On zaczyna od nowa :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kryształowe Światy

Postautor: czarnyMag » 25 sty 2016, 16:14

Xsenia pisze:
światowid pisze:Może jak ktoś ma predyspozycje to takie substancje pomagają mu i ułatwiają kontakty z innymi światami, a ci którzy zażywają takie substancje i nie odczuwają nic poza jazdą, to po prostu mają nieukierunkowane wizje nad którymi nie panują...

Może jednak skupimy się na wizjach bez pomocy środków odurzających? Kto nie ma wizji bez pomocy środków, to może jednak ma ich nie mieć? I może lepiej nie zachęcajmy do stosowania narkotyków?


JESTEŚ GENIALNA!
I dlatego uwielbiam Twoje odpowiedzi które są niczym lodowaty prysznic dla euforii - co wcale nie znaczy że neguję tego "gościa"
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kryształowe Światy

Postautor: czarnyMag » 25 sty 2016, 16:24

Nikita pisze:Ale o czym, Wy piszecie? Czy dobrze zrozumialam? ta zabawa we wcielanie sie trwa od zawsze i w nieskonczonosc?


Taaa, a piszą to ludzie którzy już raz zdobyli doskonałość duchową tylko po to aby jeszcze raz robić ją od nowa :) Czyż to nie jest "doskonałe"? :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości