Typy ludzi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Typy ludzi

Postautor: Achill » 26 sie 2015, 13:05

Mirek pisze:Doskonale wiesz o czym mówię. To, że nie wierzysz w to o czym piszę, to Twoja prywatna sprawa.
Dwie osoby ranne, a co najmniej kilka setek jechało tym pociągiem. Dla Ciebie to normalne, bo byli tam amerykańscy żołnierze.

po pierwsze nikt tu nie pisze o wierzeniu w to o czym piszesz. tylko o faktach.
zadalem pytanie, odpisujesz swoim olewczym - to twój problem. Szkoda dyskusje prowadzi sie na tym forum aby sie czegos nauczyć - ty się widać boisz sam uczyć wzglednie boisz się pomóc uczyć innym.
Co jest dla mnie normalne??? I proszę zastosuj do odpowiedzi argumentację wedlug zasad związku przyczynowo skutkowego.
z góry dziękuję
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Typy ludzi

Postautor: Mirek » 26 sie 2015, 19:36

A co byś w takim razie chciał wiedzieć odnośnie podświadomej agresji Achill?
Naszą podświadomością jesteśmy połączeni z wszechświatem. Jeżeli mamy podświadomą agresję wszechświat zaczyna neutralizować tą agresję po przez choroby, katastrofy, czy nawet ataki terrorystyczme.
Leczone jest to chorobą, a jak to nie pomaga to nawet śmiercią.
Taką wewnętrzną agresję przekraczającą poziom krytyczny miał morderca, który zabił dziewczynkę w księgarni siekierą.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Typy ludzi

Postautor: Nikita » 26 sie 2015, 21:07

No Mirek skoro tak na mnie dzialasz to musiz miec duuuzo agresji w sonie...he he :lol:
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Typy ludzi

Postautor: Hansel » 26 sie 2015, 21:09

Nikita mówiłem ci że cię lubię ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Typy ludzi

Postautor: Mirek » 27 sie 2015, 05:13

Nikita pisze:No Mirek skoro tak na mnie dzialasz to musiz miec duuuzo agresji w sonie...he he :lol:

Raczej odwrotnie, przecież to ty za każdym razem jak coś napiszę masz złoośliwe komentarze. Nie zauważyłaś tego, kto ma tą agresję? ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Typy ludzi

Postautor: Achill » 27 sie 2015, 06:55

Mirek pisze:A co byś w takim razie chciał wiedzieć odnośnie podświadomej agresji Achill?
Naszą podświadomością jesteśmy połączeni z wszechświatem. Jeżeli mamy podświadomą agresję wszechświat zaczyna neutralizować tą agresję po przez choroby, katastrofy, czy nawet ataki terrorystyczme.
Leczone jest to chorobą, a jak to nie pomaga to nawet śmiercią.
Taką wewnętrzną agresję przekraczającą poziom krytyczny miał morderca, który zabił dziewczynkę w księgarni siekierą.

szczerze?
Dla mnie to bełkot jakiegoś domorosłego "psychologa".
powód?
skoro morderca osiągnał poziom krytyczny to wedłyg tego co napisałeś wcześniej powinna zginąć dziewczynka.
to czemu zginełą dziewczynka? co ona jest winna jego frustracji?
A czemu on nie choruje, nie umarł?

Ciekaw jestem również czemu nie przedstawiłeś mi tego na podstawie wcześniejszego przykladu ataku a pociągu linii Amsterdam-Paryż o ktoym juz tochę pisaliśmy. Takie przeskakiwanie z przykładu na przyklad sugeruje że nie potafisz wytłumaczyć tej tezy na podstawie konkretnych sytuacji a jedynie próbujesz mydlić oczy - "mnogością" przykładów.
Może się mylę, chętnie przeczytam jak mi wytłumaczysz dlaczego unikasz odpowiedzi wprost na zadawane pytania.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Typy ludzi

Postautor: Mirek » 27 sie 2015, 12:12

Ten drugi przykład był aby zobrazować, że facet nie za bardzo uciekał po tym wydarzeniu. Przed z darzeniem był spokojny dlatego obecni ludzie w księgarni niczego nie zauważyli. Trzeba by się przyjrzeć matce i babci tego dziecka, ponieważ dzieci i wnuki przejmują negatywne programy od naszych babć, czy matek. Rzadziej od ojców.
W tamtym pociągu mogło być tylko dwoje ludzi, których poziom ich podświadomej agresji przewyższał poziom krytyczny. Był to jeden z żołnierzy i raniony w klatkę piersiową inny pasażer. Ten żołnierz dzięki takiej a nie innej postawie zamkną swój program agresji i w ten sposób mógł oczyścić swoją duszę.
To jest mój sposób postrzegania tych wydarzeń. Oczywiście masz prawo myśleć inaczej.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Typy ludzi

Postautor: Nikita » 27 sie 2015, 12:54

Wydaje mi sie Mirku, ze Ty jestes bardziej zlosliwy ode mnie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Typy ludzi

Postautor: Achill » 27 sie 2015, 16:17

Wiesz, co zajrzyj do gazet czy czegokolwiek bo opierasz swoja teorie na pdostawie wydarzenia które sie wydarzyło ale w zupelnie inny sposób niz Ci sie wydaje.
Mirek pisze:Ten drugi przykład był aby zobrazować, że facet nie za bardzo uciekał po tym wydarzeniu

uciekał. zatrzymano go siłą bo inaczej sie nie dalo.
Mirek pisze:Przed z darzeniem był spokojny dlatego obecni ludzie w księgarni niczego nie zauważyli.

a co mieli zauwazyć, skoro jego nawet w księgarni nei bylo. Zapomniales jednak, że juz wczesniej został wyprowadzony z urzedu przez ochronę bo sie zachowywal niespokojnie.

I znów się nie klei Twoja intepretacja.

Trzeba by się przyjrzeć matce i babci tego dziecka, ponieważ dzieci i wnuki przejmują negatywne programy od naszych babć, czy matek. Rzadziej od ojców.

ja wiem, cale zło to przez kobiety :D
Oczywiście masz prawo myśleć inaczej.

oczywiście... ja nigdy nie uznam agresji za formę rozwiązywania swoich "poblemów duchowych". Przeczytaj sobie Rene Girarda o mimityzmie to może zrozumiesz dlaczego takie myślenie jest złe w swoich konsekwencjach.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Typy ludzi

Postautor: Nikita » 27 sie 2015, 18:46

Hansel dzeki.. :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości