Medium uzdrawiające

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Xsenia » 10 lip 2015, 07:28

gaba75 pisze:a ja słyszałam że dobrze jest zrobić okład z jakichś ziół, ale nie bardzo wiem jakich, musiałabym poszperać. Może niech Edi zapyta Juni, ona się na tym zna, doradzi na pewno. Płukanie ziołami.

Szałwia, rumianek, tymianek. Ewentualnie kora dębu na obkurczenie opuchlizny. Ewentualnie i chyba najprostsze, bo każdy to ma w domu silny napar z czarnej herbaty. Letnim wywarem przepłukać usta i wypluć.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Pablo diaz » 10 lip 2015, 10:24

Xsenia pisze:
gaba75 pisze:a ja słyszałam że dobrze jest zrobić okład z jakichś ziół, ale nie bardzo wiem jakich, musiałabym poszperać. Może niech Edi zapyta Juni, ona się na tym zna, doradzi na pewno. Płukanie ziołami.

Szałwia, rumianek, tymianek. Ewentualnie kora dębu na obkurczenie opuchlizny. Ewentualnie i chyba najprostsze, bo każdy to ma w domu silny napar z czarnej herbaty. Letnim wywarem przepłukać usta i wypluć.


Bardzo dziękuję Basiu ,Gabrysiu ,Joasiu ,że podzieliliście się swoją wiedzą .Drogowskazy ku polepszeniu się zdrowia które wymieniłyście ,oraz inne mogą być bardzo pomocne naszemu przyjacielowi Ediemu.
Dodam ,że z mediów uzdrawiających należy korztystać z rozsądkiem tzn.w pierwszej kolejności poszukać ulgi w przyrodzie ,oraz w medycynie, natura i medycyna to pierwszy krok ,uzdrawiania z łaski Ojca doświadczajmy na końcu.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: gaba75 » 10 lip 2015, 16:17

Pablo,

czy Ty przeczytałeś to, co napisałeś z ROZWAGĄ, o której wspominasz.
Przecież natura to sam Nasz Ojciec - Bóg, więc nie rozumiem Twoich słów? Dlaczego na końcu niby doświadczajmy uzdrowienia z Jego łaski? Bóg jest zawsze z nami, czy tego chcemy czy nie. Najważniejsze są nasze decyzje, za które musimy brać odpowiedzialność.
Jest decyzja to i jest skutek tej decyzji. I czy ona jest świadoma czy nieświadoma, czy podświadoma, ta decyzja, należałoby wziąć za nią odpowiedzialność. Zgadzam się z Tobą że należy być ostrożnym, co do wyboru uzdrowiciela, ale to jest decyzja człowieka, i on ponosi za nią odpowiedzialność. Ja już pisałam wcześniej, ze wybierając uzdrowiciela należałoby być ostrożnym, bo z uzdrowicielami bywa jak z lekarzami, czy terapeutami. Dlatego przy wyborze należałoby obudzić swą intuicję i czujność, a wtedy będzie wszystko ok.
Ja za swoje decyzje biorę zawsze odpowiedzialność i dlatego nie żałuję ich, bo jak mówi przysłowie, nie należy płakać nad rozlanym mlekiem.
Pablo,mam nadzieję, ze nie zrozumiesz moich słów opacznie, tzn, że są krytyczne. To jest tylko wniosek po przeanalizowaniu Twoich słów. jesli wyda Ci się, ze coś źle zrozumiałam to napisz, proszę.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Edi » 11 lip 2015, 07:29

Xsenia pisze:
gaba75 pisze: Ewentualnie i chyba najprostsze, bo każdy to ma w domu silny napar z czarnej herbaty. Letnim wywarem przepłukać usta i wypluć.

A mi na przykład stomatolog zabronił pić kawy i mocnej herbaty z uwagi na gojenie się ran.
Co do płukania ich ziołami to też nie chce sobie pogorszyć (już beznadziejnej ) sytuacji .

Jaki to byłby dar zapytać duchy wyższe o pomoc i poradę...
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Xsenia » 13 lip 2015, 06:35

Edi pisze:Co do płukania ich ziołami to też nie chce sobie pogorszyć (już beznadziejnej ) sytuacji .

Szkoda, że nie wierzysz w naturę.
Może wiec uwierzysz lekarzom i zastosujesz Dentosept?
Skład Dentoseptu:
wyciąg z kłącza tataraku
wyciąg z kwiatu rumianku
wyciąg z kory dębu
wyciąg z liścia szałwi
wyciąg z ziela mięty pieprzowej
wyciąg z ziela tymianku
wyciąg z ziela arniki
http://www.doz.pl/leki/p1840-Dentosept

Wierz mi, nie polecałabym niczego co mogłoby ci zaszkodzić.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Edi » 13 lip 2015, 16:33

Dziękuję Xsenia.
U mnie już prawie dosyć się zagoiło, ale na pewno przyda się na przyszłość.

:)

Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Xsenia » 14 lip 2015, 06:17

Edi pisze:na pewno przyda się na przyszłość.

Według mnie rumianek, szałwia, mięta, tymianek to podstawowe zioła, które powinny się znaleźć w każdym domu. Ziół naprawdę nie ma się co bać :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: cthulhu87 » 14 lip 2015, 09:04

Xsenia pisze:Według mnie rumianek, szałwia, mięta, tymianek to podstawowe zioła, które powinny się znaleźć w każdym domu. Ziół naprawdę nie ma się co bać :)


Ja bardzo lubię rumianek i miętę - poza tym od jakiegoś czasu próbuję częściowo zastąpić nimi picie kawy, żeby się odzwyczaić. ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: bernadeta1963 » 14 lip 2015, 09:12

Z rumiankiem nie przesadzaj , picie rumianku w zastępstwie np kawy może po pewnym czasie powodować odruchy wymiotne . Pamiętam z lekcji ratownictwa medycznego , mówił nam o tym lekarz.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: cthulhu87 » 14 lip 2015, 09:48

bernadeta1963 pisze:Z rumiankiem nie przesadzaj , picie rumianku w zastępstwie np kawy może po pewnym czasie powodować odruchy wymiotne . Pamiętam z lekcji ratownictwa medycznego , mówił nam o tym lekarz.


Dzięki, zwrócę na to uwagę ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości