Medium uzdrawiające

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Edi » 09 lip 2015, 16:17

kochani liczę na waszą pomoc.

Wczoraj miałem usunięte dwie dolne ósemki.
Wieczorem pojawiła się opuchlizna ale to podobno normalne.
Dzisiaj zatem tak spuchłem, po obu policzkach, że wyglądam strasznie. :cry: :cry:

opuchlizna bardzo mi doskwiera

Dlatego proszę was o wasze dobre myśli w moim kierunku, modlitwę i przesłanie pozytywnej energii aby mógł przetrwać ten okres...

Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: bernadeta1963 » 09 lip 2015, 16:27

Bardzo ci współczuję , Właśnie wczoraj usunęłam dwa zęby i wiem jak to boli . Jeszcze w zeszłym tygodniu bylam spuchnięta ale brałam antybiotyk . Dzisiaj już trochę lepiej . Będę się modliła żebyś wyzdrowiał .
Nie zapomnij o zimnych okładach, pomagają .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Edi » 09 lip 2015, 16:31

bernadeta1963 pisze:Nie zapomnij o zimnych okładach, pomagają .


Zimne okłady i antybiotyk nie pomagają :( :shock:

Dziękuję za modlitwę
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: bernadeta1963 » 09 lip 2015, 16:33

Jeżeli opuchlizna jest większa niż wczoraj to może pokaż się lekarzowi :(
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: gaba75 » 09 lip 2015, 18:44

a ja słyszałam że dobrze jest zrobić okład z jakichś ziół, ale nie bardzo wiem jakich, musiałabym poszperać. Może niech Edi zapyta Juni, ona się na tym zna, doradzi na pewno. Płukanie ziołami. A może sama zimna woda kranówa?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Edi » 09 lip 2015, 19:03

gaba75 pisze: Może niech Edi zapyta Juni, ona się na tym zna, doradzi na pewno.


chodzi ci o Izę ??

Juniperus ??
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: gaba75 » 09 lip 2015, 19:10

Powiem, jeszcze coś. Z uzdrowicielami jest tak, jak z lekarzami, z przyjaciółmi, z psychologami, terapeutami, należałoby trafić na takiego, który wysyła nam dobre fluidy. Nie każdy umie pomóc. Są tacy, którzy się boją konkretnego problemu-choroby, bo czują że nie dadzą rady i nie przyznają się do tego a wtedy udają i to jest zgubne i dla pacjenta i dla uzdrowiciela.
Pablo ma odwagę,przyznać, że nie dotarł do wiedzy jak uzdrowić inną chorobę niż dotychczasowe, z którymi sobie radzi, więc mam nadzieję, że pomoże wielu osobom. Dotrze do odpowiedniej wiedzy i będzie pomocny przy zmaganiu się z innymi schorzeniami.

Wiedza, to klucz do wszystkiego. Piszę to po to, bo każdy z nas może być dla siebie samego uzdrowicielem. Przede wszystkim człowiek, przekazując lekarzowi, uzdrowicielowi, terapeucie odpowiednio dobre- ścisłe informacje dotyczące choroby sam siebie uzdrawia. Jeśli nie potrafi przekazać lekarzowi wiedzy o swoim obecnym stanie w jakim się znajduje, to znak, że lekarz będzie miał "ciężki orzech do zgryzienia".

Są tacy, którzy rozpoznają chorobę-np z dna oka, czy jakoś tak, ale nie potrafią jej uzdrowić. Dlatego dobrze jest słuchać widzieć czuć fizycznie i duchowo, i myśleć, być zsynchronizowanym z samym sobą i poznawać siebie i otaczający świat, wtedy na pewno zrozumiemy nasze dolegliwości i znajdziemy od razu na nie sposób.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: gaba75 » 09 lip 2015, 19:10

Tak Edi chodzi o Izę
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Pablo diaz » 09 lip 2015, 19:43

gaba75 pisze:Pablo ma odwagę,przyznać, że nie dotarł do wiedzy jak uzdrowić inną chorobę niż dotychczasowe, z którymi sobie radzi, więc mam nadzieję, że pomoże wielu osobom. Dotrze do odpowiedniej wiedzy i będzie pomocny przy zmaganiu się z innymi schorzeniami.

Wiedza, to klucz do wszystkiego. Piszę to po to, bo każdy z nas może być dla siebie samego uzdrowicielem. Przede wszystkim człowiek, przekazując lekarzowi, uzdrowicielowi, terapeucie odpowiednio dobre- ścisłe informacje dotyczące choroby sam siebie uzdrawia. Jeśli nie potrafi przekazać lekarzowi wiedzy o swoim obecnym stanie w jakim się znajduje, to znak, że lekarz będzie miał "ciężki orzech do zgryzienia".



Są tacy, którzy rozpoznają chorobę-np z dna oka, czy jakoś tak, ale nie potrafią jej uzdrowić.

Dlatego dobrze jest słuchać widzieć czuć fizycznie i duchowo, i myśleć, być zsynchronizowanym z samym sobą i poznawać siebie i otaczający świat, wtedy na pewno zrozumiemy nasze dolegliwości i znajdziemy od razu na nie sposób.


Medium uzdrawiające nie musi posiadać wiedzy medycznej ponieważ jest pośrednikiem pomiędzy światem duchowym a materialnym.

Jezus nie mówił o zdobywaniu wiedzy ,jak:
Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie!

Proszę zapoznać się z tematem fluidoterapia http://www.portal.spirytyzm.pl/fluidote ... li-passes/
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Jezdro » 09 lip 2015, 22:29

Jezdro pisze:
Pablo diaz pisze:
Krzysztoff pisze:Przemo , świetnie
Musisz być na kongresie spirytystycznym , zrobimy warsztaty z fluidoterapii


Oczywiście Krzysiu ,bo to ,co przeze mnie płynie i przez was płynąć będzie moi drodzy.

,,Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam:Kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca. I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu. Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to".

Jestem osobą niewierzącą. Mówisz z takim przekonaniem o Bogu, może mógłbyś mnie z Nim skontaktować? Mówię całkowicie poważnie, chyba dla Ciebie nie jest to problem? Tylko zaznaczam w sposób duchowy tzn. ten kontakt.


Co- duchy nie wiedzą nic na mój temat? Chyba mają za daleko. Albo odpowiesz, albo stracisz swój "dar".
Jezdro
 
Posty: 61
Rejestracja: 22 cze 2015, 13:11

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości