Medium uzdrawiające

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Medium uzdrawiające

Postautor: Pablo diaz » 14 cze 2015, 13:36

Witajcie drodzy.
Jak wspomniałem pewien czas temu ,jestem medium uzdrawiającym(uzdrawiam charytatywnie) i obiecałem,że przybliżę wam ,jak opisują to osoby ,które skorzystały z aplikacji fluido terapii.Na tę chwilę zapoznam was z pacjentką Kasią ,która jak sama pisze stan jej zdrowia ,a właściwie choroba jaka ją spotkała -,,nowotwór złosiliwy piersi-guz,, uległ znacznemu zmiejszeniu się.

Uzdrowień jest dużo więcej .W niedługim czasie opiszę epizod Pani Agnieszki z bardzo cieżkim przypadkiem nowotworu złośliwego kości , która dzięki nieskończonemu miłosierdziu Boskiemu została uzdrowiona i cieszy się życiem.


Kasia

Mam 39 lat.

W styczniu br.zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi.Po pierwszym USG wykonanym w grudniu 2014r. guz miał 3,7 cm średnicy.Wykonane w styczniu 2015r.USG wykazało,że guz rośnie i ma już 4 cm średnicy.Pomiędzy biopsją ,a operacją
trzy razy spotkałam się z Przemkiem .........Nasze spotkanie było dla mnie wtedy przypadkiem.Teraz już tak nie myślę.

Podczas pierwszego spotkania tylko lekko zakręciło mi się w głowie ,ale już po drugim odczuwałam lekkie łaskotanie
w miejscu ,gdzie znajdował się guz.Było ono na tyle silne,że czułam je przez dwa dni.
Trzecie spotkanie spowodowało podobne odczucia,przy czym zauważyłam,że guz zrobił się miękki.
W lutym przeszłam operację.Nieco pózniej otrzymałam wyniki histopatologiczne.Jakie było moje zdziwienie,gdy guz miał ,,tylko,, 2,7 cm średnicy.Podkreślam ,że przed operacją nie przyjmowałam żadnych leków ani chemioterapii.
Żaden z lekarzy nie potrafił wyjaśnić mi tej różnicy.Była ona na tyle duża,że nie mogła być błędem w pomiarach USG,które jest bardzo dokładne.

Spotkanie z Przemkiem nauczyło mnie kilka rzeczy.Zadbaj o swoje ciało ,ale nie zapominaj o duszy,ona też musi się czymś żywić.Dbaj o innych,bo szacunekj do ludzi i świata ,radość życia pomagają nam przetrwać cięzkie chwile,pokonać chorobę i czynić nas lepszymi ludżmi.
Pokłady energii,które w nas drzemią mogą nas uwolnić od chorób,ale musimy dać naszemu ciału dobre pożywienie,a naszej duszy wiarę.

Nasze rozmowy z Przemkiem o spirytyżmie,spowodowały ,że zaczęłam inaczej patrzeć na świat ,na ludzi.Pewne wydarzenia w moim życiu nabrały sensu ,zajrzałam w głab mojej duszy
i zobaczyłam inną siebie.
Mam nadzieję ,że to pozwoli stać mi się lepszym człowiekiem tu na Ziemi,oraz zapoczątkuję swoją nową drogę duchową.

Kasia M.
Załączniki
Kasia 3.jpg
Kasia 3.jpg (103.23 KiB) Przeglądany 13353 razy
kasia 2.jpg
kasia 2.jpg (121.22 KiB) Przeglądany 13353 razy
Kasia  1.jpg
Kasia 1.jpg (107.96 KiB) Przeglądany 13353 razy
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: bernadeta1963 » 14 cze 2015, 17:34

Gratuluję :) .Super , ze masz takie osiągnięcia.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: fruwla » 14 cze 2015, 18:17

Pablo diaz pisze:Witajcie drodzy.
Jak wspomniałem pewien czas temu ,jestem medium uzdrawiającym(uzdrawiam charytatywnie) i obiecałem,że przybliżę wam ,jak opisują to osoby ,które skorzystały z aplikacji fluido terapii.

Uzdrowień jest dużo więcej .W niedługim czasie opiszę epizod Pani Agnieszki z bardzo cieżkim przypadkiem nowotworu złośliwego kości , która dzięki nieskończonemu miłosierdziu Boskiemu została uzdrowiona i cieszy się życiem.





Pablo, czy aplikacje fluido terapii sa opracowanym przez Ciebie sposobem uzdrawiania ? Czy mozna o nich gdzies dokladnie poczytac?
Czy moglbys mi objasnic co maja te aplikacje fluido terapii wspolnego z milosierdziem Boskim ?
pozdrawiam :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Pablo diaz » 14 cze 2015, 18:27

Dziękuję Joasiu ,pragnę jednak nadmienić,że jestem tylko łącznikiem pomiędzy światem duchowym a cielesnym.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Pablo diaz » 14 cze 2015, 18:29

fruwla pisze:
Pablo diaz pisze:Witajcie drodzy.
Jak wspomniałem pewien czas temu ,jestem medium uzdrawiającym(uzdrawiam charytatywnie) i obiecałem,że przybliżę wam ,jak opisują to osoby ,które skorzystały z aplikacji fluido terapii.

Uzdrowień jest dużo więcej .W niedługim czasie opiszę epizod Pani Agnieszki z bardzo cieżkim przypadkiem nowotworu złośliwego kości , która dzięki nieskończonemu miłosierdziu Boskiemu została uzdrowiona i cieszy się życiem.





Pablo, czy aplikacje fluido terapii sa opracowanym przez Ciebie sposobem uzdrawiania ? Czy mozna o nich gdzies dokladnie poczytac?
Czy moglbys mi objasnic co maja te aplikacje fluido terapii wspolnego z milosierdziem Boskim ?
pozdrawiam :)


http://www.portal.spirytyzm.pl/fluidote ... li-passes/
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: fruwla » 14 cze 2015, 19:04

Dziekuje Pablo, przeczytalam , poszperam jeszcze na ten temat. :)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Krzysztoff » 14 cze 2015, 19:38

Przemo , świetnie
Musisz być na kongresie spirytystycznym , zrobimy warsztaty z fluidoterapii
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Pablo diaz » 14 cze 2015, 20:12

Krzysztoff pisze:Przemo , świetnie
Musisz być na kongresie spirytystycznym , zrobimy warsztaty z fluidoterapii


Oczywiście Krzysiu ,bo to ,co przeze mnie płynie i przez was płynąć będzie moi drodzy.

,,Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam:Kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca. I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu. Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to".
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Nikita » 14 cze 2015, 20:15

Wspaniale Przemek...moze zostaniesz uzdrowicielem duchowym?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Medium uzdrawiające

Postautor: Pablo diaz » 14 cze 2015, 20:40

Nikita pisze:Wspaniale Przemek...moze zostaniesz uzdrowicielem duchowym?


Uzdrawianie polega na terapii uzdrowienia duszy ,więc chyba już do tego zostałem wyznaczony.

A tak na marginesie to przychodzą do mnie różni ludzie ,nie tylko z nowotworami itp,jakiś czas temu był pewien Pan J. bardzo strapiony,zagubiony ,bardzo mi było go żal, wyśmiewano się z niego, nawet jego żona kpiła z jego stanu.Nie miał biedny komu się pożalić i z kim porozmawiać .Moja znajoma poprosiła mnie czy mógłbym coś zrobić w kierunku poprawy jego stanu psychicznego.
Zrobiliśmy jedną sesję pases ,rozmawiałem z nim przez dłuższy czas ,a na koniec podarowałem mu ewangelię według spirytyzmu ...
Kilka dni temu spotkałem znajomą i spytałem jak czuje się Pan J.?
Ona ,że wspaniale teraz wie ,że żyje -to jej słowa :)

Boże jakie to wspaniałe uczucie ,,kiedy dajesz-otrzymujesz,, :)
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Następna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości