Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Edi » 10 paź 2015, 17:19

Nikita pisze:Czyli Ty nie tylko wierzysz ale wiesz, ze duchy istnieja? To cudowne musi byc. Bo ja mimo, ze tez mialam rozne spotkania z tamtym swiatem to czasami mam watpliwosci...na codzien nie czuje nic ani nic nie widze.


Cudownie jest tylko w tedy gdy mamy do czynienia z dobrymi duchami. Jeśli przyczepią się niskie do juz tak różowo nie ma.
Cudowny może być również ten dar którego Pablo doświadcza i świadomość pomocy innym
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Arronax » 11 paź 2015, 11:19

Nie jest łatwo iść przez z życie z bałaganem w głowie i wątpliwościami ale widocznie na razie taka nasza droga ... ;).
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: kalatala » 12 paź 2015, 10:43

Pablo diaz pisze:
kalatala pisze: A przedwczoraj mi odpowiedziała, że nie porafi czytać w moich myślach i jest tu konsekwentna, reaguje tylko na głos. Ciekawe jak długo mi towarzyszy...


Nie wiem czy to ten sam Duch ,który Ci towarzyszy Karolinko ,ale w mieszkaniu w Krakowie ,jak wspomnisz mówiłem Ci ,że za tobą stał Duch.
Następnego dnia na kongresie obok ciebie po Twojej lewej stronie również dotrzymywał Ci towarzystwa Duch.
(o tym już Ci nie mówiłem :lol: )


Dzięki Pablo, w końcu prosiłam Cię o to :-) A ilu osobom na Kongresie towarzyszyły duchy?
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Arronax » 17 paź 2015, 13:08

Chyba tylko Tobie :).
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Wiatr1000 » 17 paź 2015, 21:31

Kalatalo... Jak się czułaś przy pierwszej próbie z pismem automatycznym? Miałaś jakieś obawy, opory? Przerażało cię jakoś to? Bo mnie tak... Nie wytrzymałem napięcia z samym trzymacie ołówka/długopisu :?

Nie wiem czy ktoś czytał w przywitaj bo nie chciałem śmiecić ale miałem jasny komunikat pewnie od "opiekunki" w trakcie snu... Napisze jeszcze raz: "Opiekuje się tobą od stulecie i specjalnie pocięłam twoje ciało eteryczne by lepiej pasowało". Podobno to są praktyki szamańskie a raczej INICJACJA szamańska, gdzie w śnie widziałem swoje palce, ręce i mało wyraźnie swoje ciało w poziomie pocięte i potem jakby jak u lalki połączone :? :shock: Inicjacja jest przez takie właśnie wydarzenia no i z tego co czytałem to wybierają osobę duchy :P Głos był jakby zadudnił, głośny donośny, taki sam jak rozmawiamy normalnie z ludźmi a nie jak prowadzimy rozmowy w śnie, przybladłe, gdzie emocje, obrazy niż dźwięk...
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: kalatala » 30 lis 2015, 03:12

Odpowiadając na pytanie - tak, czułam przerażenie. Najpierw, gdy bezskutecznie próbowałam na wiązać kontakt wariowałam na samą myśl, że mogłaby mi się ręka ruszyć, zaś gdy już moje prośby zostały wysłuchane i poczułam mrowienie w dłoni, serce mało mi nie wyskoczyło z piersi z lęku :-)

Spotykam się też z pytaniami jak mi idzie pismo automatyczne. Szczerze mówiąc to nie bardzo mi idzie. Za każdym razem gdy chcę i czasem gdy się tego nie spodziewam, następuje kontakt. Ale moim zdaniem kontaktuję się tylko jednym duchem, który mi się przedstawia jako hrabina Wilczewska. Te kontakty są zwyczajnie nudne, nie wnoszą niczego nowego. Próbowałam też skontaktować się z pewną konkretną osobą i niby mi się udało, ale myślę, że to raczej były gierki pani hrabiny. Ciągle też biorę pod uwagę, że mogę się kontaktować ze swoją własną duszą.

Nie kontaktuję się regularnie ani często. To oczywiście nieprawidłowe podejście przy rozwijaniu zdolności mediumicznych. Chyba po prostu się rozczarowałam nieciekawą formą kontaktu.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Mirek » 30 lis 2015, 08:02

Katalaka, czy Ty lubisz się bać? Sprawia Ci to przyjemność? Bo jeżeli nie, to po co robić coś wbrew sobie? Strach przyciąga niskie duchy.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: atalia » 30 lis 2015, 13:47

" kontaktować się ze swoją własną duszą" - to bardzo interesujace podejście. Czy mówiąc "dusza", masz tu na mysli podswiadomość?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: danut » 30 lis 2015, 15:02

atalia pisze:" kontaktować się ze swoją własną duszą" - to bardzo interesujace podejście. Czy mówiąc "dusza", masz tu na mysli podswiadomość?


Podejście słuszne. Ja to określiłabym skontaktowaniem się ze swoją nad-świadomością. O pisaniu pod jej dyktando i jak wygląda ten proces w szczegółach też opisałam już, ale jeśli Was to ciekawi mogę tu jeszcze raz to opisać. Nadświadomością, ponieważ informacje uzyskiwane tą drogą przekraczają w czasie naszą obecną świadomość i wiedzę, są sprawdzalne dopiero po czasie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Arronax » 30 lis 2015, 17:47

Napisz. Chętnie przeczytamy.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości