Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: fruwla » 09 paź 2015, 08:05

kalatala pisze:Żal mi jej, napisała mi, że miała pięcioro dzieci, ale odkąd umarła żadnego z nich nie widziała i tęskni za nimi. A przedwczoraj mi odpowiedziała, że nie porafi czytać w moich myślach i jest tu konsekwentna, reaguje tylko na głos.

WOW Kalatala,jestem pod wrazeniem.
Chcesz pomagac, szczytna intencja, tylko komu pomagac jesli moge zapytac?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Edi » 09 paź 2015, 08:44

fruwla pisze:Chcesz pomagac, szczytna intencja, tylko komu pomagac jesli moge zapytac?


A komu się pomaga ??
Wszystkim.
Ludziom, duszą, zwierzętom.
Do tego wszyscy jesteśmy zobowiązani.
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: kalatala » 09 paź 2015, 15:48

Nie widzę sensu w kontaktach, jeśli miałyby nieść ze sobą coś innego niż pomoc. Pomoc komuś, pomoc dla mnie- nieistotne. Ale inne pobudki nie są wg mnie warte uwagi.

Wczoraj znowu się skontaktowałam z panią Hrabiną. Oczywiście zaczęłam od modlitwy. Gwoli ścisłości - nie proszę o kontakty akurat z nią. Ale tylko ona (chyba tylko ona) przychodzi. Nie czuję od niej negatywnych emocji. Zdarzało mi się już wcześniej odczuwać złe intencje od duchów, w innych sytuacjach. Oczywiście może udawać. Za dużo już mi nakręciła, abym w cokolwiek uwierzyła. Ale też nie chcę wpadać w jakieś paranoiczne podejrzenia. Traktuję ją po prostu życzliwie. Widzę nieścisłości w jej komunikatach, ale przecież nie będę jej przekreślać tylko z tego powodu. Nie ten etap.

Wczora mi napisała, że umarła z powodu choroby. Zaczynam myśleć, że to nie jest zły duch, tylko malo inteligentny. Również wczoraj napisała mi o tym, że miała pięcioro dzieci i tęskni za nimi. Zapytałam jak się czuje. Poprzednio mi odpisała, że źle. Potem się pomodliłyśmy. A wczoraj mi napisała, że nieźle. Po modlitwie napisała mi, że poczula się lepiej. Generalnie to baaaardzo powoli pisze, z dużym trudem. Jej odpowiedzi są jednosłowne, czasem nawet nie kończy słowa. Chętnie rysuje po kratkach na kartce.

Wczoraj duch zaczął też coś rysować, ale nie wiem co to jest. Również napisał jakieś słowa, których nie potrafię odszyfrować. Nie mam teraz aparatu fotograficznego, więc nie zrobię zdjęcia. Acha, napisał mi również, że lubi pisać. Chętnie rysuje sama z siebie szlaczki... Skądś to znam :-) A może chce mi coś powiedzieć? Ciężko wyczuć.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: OneNight » 09 paź 2015, 16:15

Jeśli będziesz mieć możliwość, to proszę zrób zdjęcie tych słów, których niepotrafisz rozszyfrować, a może komuś się to uda.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Krzysztoff » 09 paź 2015, 20:28

Może to duch który został "przy ziemi" i nie potrafi przejść do świata duchowego
http://www.portal.spirytyzm.pl/uwiezienie-ducha-ziemi/
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Pablo diaz » 09 paź 2015, 21:51

kalatala pisze: A przedwczoraj mi odpowiedziała, że nie porafi czytać w moich myślach i jest tu konsekwentna, reaguje tylko na głos. Ciekawe jak długo mi towarzyszy...


Nie wiem czy to ten sam Duch ,który Ci towarzyszy Karolinko ,ale w mieszkaniu w Krakowie ,jak wspomnisz mówiłem Ci ,że za tobą stał Duch.
Następnego dnia na kongresie obok ciebie po Twojej lewej stronie również dotrzymywał Ci towarzystwa Duch.
(o tym już Ci nie mówiłem :lol: )
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Nikita » 10 paź 2015, 10:19

Pablo Ty widzisz duchy? :o
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Pawełek » 10 paź 2015, 10:21

Nikita pisze:Pablo Ty widzisz duchy? :o

Może wyczuwa? Bo napisał że ktoś stał, ale chyba nie potrafił stwierdzić czy to kobieta czy mężczyzna.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Pablo diaz » 10 paź 2015, 11:55

Pawełek pisze:
Nikita pisze:Pablo Ty widzisz duchy? :o

Może wyczuwa? Bo napisał że ktoś stał, ale chyba nie potrafił stwierdzić czy to kobieta czy mężczyzna.


Widzę Duchy jako lśniące energie od ciemno żółtych(moze bardziej pomarańczowe)do wpadających w jasny biel kolor .
Płci nie rozrożniam.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: Nikita » 10 paź 2015, 16:22

Czyli Ty nie tylko wierzysz ale wiesz, ze duchy istnieja? To cudowne musi byc. Bo ja mimo, ze tez mialam rozne spotkania z tamtym swiatem to czasami mam watpliwosci...na codzien nie czuje nic ani nic nie widze.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości