Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, mediumizm

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, mediumizm

Postautor: Natasza » 25 wrz 2015, 12:15

Witam, choć nie wiem czy autorzy wcześniejszych wypowiedzi jeszcze tu przybywają. Bacznie Was przeczytałam, niektórych po kilka razy aż oczy przecierając ze zdumienia. Dla mnie Medium- o ile istnieje - to osoba obdarzona nie intuicją ( bo nie jest ona wiarygodna) ale darem widzenia i słyszenia , która w niepodważalny, bezdyskusyjny sposób potrafi porozumiewać się z osobami będącymi w innym wymiarze, na co potrafi dać twarde dowody w postaci nie tylko danych osobowych tej postaci ale udzielenia konkretnych informacji np. potrafi odnaleźć miejsce jej śmierci, podać wszelkie okoliczności jakie towarzyszyły jej życiu oraz samego odejścia, taka osoba potrafi dowiedzieć się najdrobniejszych szczegółów o tej osobie i takie informacje muszą być potwierdzone przez osoby zyjące np, rodzinę, policję , dokumentację itp. Medium musi być konkretne bez konfabulacji przekazywanych treści o zabarwieniu filozoficznym, egzystencjalnym , religijnym, umoralniającym . Poza tym, szkoda, że nie ma a przynajmniej nie dotarłam w treści do grup badawczych zjawisk paranormalnych . Byłoby super odwiedzić osoby , które są ,, nawiedzane,, przez duchy czy jak to mówią -opiekunów.Grupa taka mogła by nagrać na kamery i sprzęt audio wszelkie zjawiska a co za tym idzie pogłębiać wiedzę. Temat zaświatów jest fascynujący ale wymagający . Dla mnie nie polega to na wierze ale wiedzy i ciągłych badaniach, bo jest nad czym pracować. Jestem tu, bo sama doświadczyłam i doświadczam wielu niewyjaśnionych zdarzeń , mimo to mój duch badawczy stawia tylko pytania i chce dociec fenomenu zjawisk, praw jakimi się to rządzi. Gdyby zjawiska jakie mnie spotykają nie były incydentalne, a częste i przewidywalne to pierwsze co bym zrobiła to chciała je Wam wszystkim pokazać na nagraniu i na żywo i wspólnie moglibyśmy je przede wszystkim zbadać pod kątem nauki.
Osobiście uwielbiam grupę Zaca B. z Ghost adventures.
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: atalia » 25 wrz 2015, 13:29

Moje podejście do zjawisk mediumicznych jest bardzo podobne do Twojego, Nataszo. Choć uwielbiam nauki spirytystyczne, nie podchodzę bezkrytycznie do do wszelkiego typu zjawisk tzw. paranormalnych i niemal zawsze zawsze jest we mnie ziarenko powątpiewania . Dotychczas nie otrzymałam w 100% wiarygodnego, zweryfikowanego faktograficznie komunikatu od mojego zmarłego syna, aczkolwiek ciagle na to liczę.
Uwazam, ze rozdźwięk pomiędzy nauką a wiarą ( celowo nie piszę "religią") wkrótce stanie się przeszłoscią, bowiem niektórych zjawisk dalej nie da sie juz ignorować.
Pozdrawiam serdecznie. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 25 wrz 2015, 16:23

Witaj Atalio. Te ,,zjawiska,, istnieją a ja szukam prawdziwego Medium - choć wiem, że w Polsce będzie to mało prawdopodobne. Próbowałam się skontaktować z jedną z osób w Stanach, którą oglądałam w kilku programach dokumentalnych , jednak łatwo nie jest :P Pewnie jestem tysięczna na liście oczekujących. Twój cel może się różnić od mojego, ale mamy wspólny mianownik.
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: atalia » 25 wrz 2015, 20:45

Hmm... byłabym sceptyczna wobec telewizyjnych mediów - telewizja może wszystko a i gaże też nie należą do najniższych.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: bernadeta1963 » 25 wrz 2015, 21:55

Nie każdy przekaz jest taki jak pokazują w TV . Też oglądam te programy i widzę , że nawet znane media muszą zadawać pytania , bo nie wszystko wiedzą . ja np otrzymuje nieraz tylko strzępki informacji . Odbieram odczucia i pojedyncze obrazy . np strach . Ktoś widzi same oczy bez obrazu twarzy . Bezsilność , to mężczyzna , nie można mu już pomóc . Pełno piachu ,jest wszędzie , w butach ,ubraniu . imię Józef .
Tak nie raz wyglądają moje wizje . Nie mam potrzeby udowadniania swojej prawdziwości . Przekazuję to co odbieram . Jedni mnie wyśmieją inni uwierzą .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: soldado » 25 wrz 2015, 22:06

Natasza pisze:Witam, choć nie wiem czy autorzy wcześniejszych wypowiedzi jeszcze tu przybywają. Bacznie Was przeczytałam, niektórych po kilka razy aż oczy przecierając ze zdumienia. Dla mnie Medium- o ile istnieje - to osoba obdarzona nie intuicją ( bo nie jest ona wiarygodna) ale darem widzenia i słyszenia , która w niepodważalny, bezdyskusyjny sposób potrafi porozumiewać się z osobami będącymi w innym wymiarze, na co potrafi dać twarde dowody w postaci nie tylko danych osobowych tej postaci ale udzielenia konkretnych informacji np. potrafi odnaleźć miejsce jej śmierci, podać wszelkie okoliczności jakie towarzyszyły jej życiu oraz samego odejścia, taka osoba potrafi dowiedzieć się najdrobniejszych szczegółów o tej osobie i takie informacje muszą być potwierdzone przez osoby zyjące np, rodzinę, policję , dokumentację itp. Medium musi być konkretne bez konfabulacji przekazywanych treści o zabarwieniu filozoficznym, egzystencjalnym , religijnym, umoralniającym . Poza tym, szkoda, że nie ma a przynajmniej nie dotarłam w treści do grup badawczych zjawisk paranormalnych . Byłoby super odwiedzić osoby , które są ,, nawiedzane,, przez duchy czy jak to mówią -opiekunów.Grupa taka mogła by nagrać na kamery i sprzęt audio wszelkie zjawiska a co za tym idzie pogłębiać wiedzę. Temat zaświatów jest fascynujący ale wymagający . Dla mnie nie polega to na wierze ale wiedzy i ciągłych badaniach, bo jest nad czym pracować. Jestem tu, bo sama doświadczyłam i doświadczam wielu niewyjaśnionych zdarzeń , mimo to mój duch badawczy stawia tylko pytania i chce dociec fenomenu zjawisk, praw jakimi się to rządzi. Gdyby zjawiska jakie mnie spotykają nie były incydentalne, a częste i przewidywalne to pierwsze co bym zrobiła to chciała je Wam wszystkim pokazać na nagraniu i na żywo i wspólnie moglibyśmy je przede wszystkim zbadać pod kątem nauki.
Osobiście uwielbiam grupę Zaca B. z Ghost adventures.


Intuicja jest nie odzowna, jesli chodzi o ten dar.
Jest tak samo istotna, jak jasno widzenie, czy jasno słyszenie.
Nadto to, że ktoś nie potrafi podać danych osobowych jakiejś osoby, nie jest dowodem na to, ze nie posiada daru medium.
Wiele osób ten dar rozwija i może wiele podać istotnych innych danych, które nie mogłaby podać inna osoba, która nie posiada tego daru.
Piszesz, co medium musi...
To nie takie proste, bo każde medium jest dosłownie inne i nie można sobie dopasować do tego fenomenu regułki, czy prawa, jakie ma być medium.
Jeśli chodzi o Ciebie, to jest przy Tobie duch mężczyzny i jest on od długiego czasu przy Tobie.
To on Cię inspiruje i wskazuje na kierunek poszukiwania Twojej wiedzy.
To osoba bardzo Ci bliska, która Cię kochała i kocha.
Ona Cię inspiruje, działa na Twoją wyobraźnię, i motywuję.
Z jakiegoś powodu chce, abyś była lepsza niż On był za życia.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 26 wrz 2015, 06:56

Witaj Soldato- mogę się mylić co do roli intuicji. Chcąc ją odrzucić miałam na myśli to, że każda osoba ma intuicję, zwłaszcza musi ją mieć gracz na giełdzie . W moim przypadku człowiek z intuicją mi nie pomoże.
Bardzo Ci dziękuję za pierwszą informację - duch mężczyzny. Czy widzisz go? czy bardziej odczuwasz? Czy możesz pozyskać jeszcze inne informacje? Ciekawi mnie to w jaki sposób się o tym dowiedziałes?
pozdrawiam Cię serdecznie
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Wiatr1000 » 01 paź 2015, 14:05

Chce powiedzieć, że na takie dyskusje jest osobny temat o tutaj: http://www.forum.spirytyzm.pl/viewtopic.php?f=7&t=2103&start=300

Więc bardzo proszę by powyższe osoby pisały w tym przeze mnie podanym temacie. Ten temat ma służyć tylko opowieści medium a nie dyskutowania i komentowaniu. Dziękuje bardzo.
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 01 paź 2015, 18:16

nie rozpędzaj sie....
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: soldado » 02 paź 2015, 19:20

Natasza pisze:Witaj Soldato- mogę się mylić co do roli intuicji. Chcąc ją odrzucić miałam na myśli to, że każda osoba ma intuicję, zwłaszcza musi ją mieć gracz na giełdzie . W moim przypadku człowiek z intuicją mi nie pomoże.
Bardzo Ci dziękuję za pierwszą informację - duch mężczyzny. Czy widzisz go? czy bardziej odczuwasz? Czy możesz pozyskać jeszcze inne informacje? Ciekawi mnie to w jaki sposób się o tym dowiedziałes?
pozdrawiam Cię serdecznie


Tato, tato, tato...
Cały czas tak słyszę... ;)
Albo był Twoim Ojcem, albo był Ci jak Ojciec...
To duch bardzo rozważny, niezwykle taktowny, bardzo inteligentny, potrafiący się znaleźć dosłownie w każdej sytuacji, bardzo mądry, bardzo szybko znalazł się w sytuacji, w której obecnie jest i podjął decyzje, o pomocy, nie patrzył i nie patrzy na siebie, przedkłada Twoje dobro, nad swoje.
To bardzo, bardzo pozytywna osoba za życia, jak również w zaświatach.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Następna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości