Natasza - doświadczenia z istotami z innego wymiaru, mediumizm

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 06 paź 2015, 07:01

Soldato- z całą mocą i pod przysięgą powiadam wszystkim- skontaktowałeś się naprawdę z Moim Tatą !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś prawdziwym Medium!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak na razie jedyną osobą na tym forum która przekazała mi taką informację- ogromnie Ci dziękuję!

Pozostaje jeszcze kilka spraw do wyjaśnienia. Tato nie jest jedyną osobą, z którą mam kontakt. Widzisz, że nie za dużo mówię tu o sobie i o sprawach jakie mnie tu ściągnęły. Mam nadzieję, że uda się Tobie ,, zobaczyć,, co mnie dręczy od zawsze.

Jeszcze raz - jesteś Medium!
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: soldado » 06 paź 2015, 15:43

Natasza pisze:Soldato- z całą mocą i pod przysięgą powiadam wszystkim- skontaktowałeś się naprawdę z Moim Tatą !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś prawdziwym Medium!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak na razie jedyną osobą na tym forum która przekazała mi taką informację- ogromnie Ci dziękuję!

Pozostaje jeszcze kilka spraw do wyjaśnienia. Tato nie jest jedyną osobą, z którą mam kontakt. Widzisz, że nie za dużo mówię tu o sobie i o sprawach jakie mnie tu ściągnęły. Mam nadzieję, że uda się Tobie ,, zobaczyć,, co mnie dręczy od zawsze.

Jeszcze raz - jesteś Medium!


Podziękuj Bogu w modlitwie.

Widzisz, odczuwasz, doświadczasz nieraz więcej, niż inne otaczające Cię osoby.
Szukasz odpowiedzi, które nie daje Ci w zadowalający sposób nauka i wszystko to, co jest z nią związane.
To, wszystko dosłownie kłóci się z Tobą.
Niestety z pewnego powodu jest też Tobą zainteresowana ta druga, mroczniejsza strona, której oddziaływanie zdążyłaś już zobaczyć.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3208
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 06 paź 2015, 17:50

Soldato, nie tylko widziałam ..... myślałam że są tu osoby które mają podobnie jak ja, ale nie spotkałam, wiem co musiałeś sam przeżyć i jak czytałam Twoje polemiki z innymi to śmiać mi się chce bo gdyby doswiadczyli i zobaczyli co tam jest to nie mówię już o kobietach ale męzczyźni nie wytrzymaliby tego,,,, i jeszcze jedno, czy jesteś w stanie mnie w jakiś sposób wesprzeć aby oddalili się ode mnie, głównie ta osoba która narusza moją przestrzeń na pewno ją zobaczysz
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: soldado » 06 paź 2015, 20:15

Natasza pisze:Soldato, nie tylko widziałam ..... myślałam że są tu osoby które mają podobnie jak ja, ale nie spotkałam, wiem co musiałeś sam przeżyć i jak czytałam Twoje polemiki z innymi to śmiać mi się chce bo gdyby doswiadczyli i zobaczyli co tam jest to nie mówię już o kobietach ale męzczyźni nie wytrzymaliby tego,,,, i jeszcze jedno, czy jesteś w stanie mnie w jakiś sposób wesprzeć aby oddalili się ode mnie, głównie ta osoba która narusza moją przestrzeń na pewno ją zobaczysz


Dlatego napisałem, że nie tylko widzisz, ale:

Widzisz, odczuwasz, doświadczasz nieraz więcej, niż inne otaczające Cię osoby.


Na pewno nie możesz się bać.
Strach jest negatywną emocją, którą oni wykorzystają przeciwko Tobie.
Strach budzi po jakimś czasie gniew, a to jest prosta droga do nienawiści, której należy się wystrzegać.
Wiem, że to bardzo trudne.
Gdy masz do czynienia z negatywnym duchem, to możesz się śmiać z tego, co robi.
W ten sposób go zniechęcisz.
Gdy masz do czynienia z demonem, możesz go pogonić w Imię Jezusa Chrystusa.
To Imię ma ogromną moc.
Bardzo często w konfrontacji z tymi istotami, wiara nie wystarczy, dlatego nieraz np. egzorcyzmy w stosunku do jakichś osób trwają latami i nie przynoszą pożądanego skutku, ponieważ dosyć często albo nie ma poprawy, albo są nawroty.
Dlatego trzeba to robić nie z wiarą, ale z wiedzą, Kim On jest.
Możesz prosić w modlitwie o wsparcie Dobrych Duchów Wyższych, które na pewno przybędą Ci z pomocą.
Większość mediów, otacza się świetlną bańką energii Ducha Świętego, oczyszcza się paląc białą szałwie, paląc białą świecę.
Jeśli chodzi o pomieszczenia, w których przebywasz, to możesz je okadzić białą szałwią, zaczynając najpierw od siebie.
Powinnaś pozamykać wszystkie okna i drzwi i okadzać poszczególne pomieszczenia idąc w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, szczególnie okadzając kąty.
Możesz posypać pomieszczenia również solą oczyszczoną, albo przynajmniej próg domu i parapety okien.
Te miejsca również możesz polać wrzątkiem.
Możesz zapalić białą świecę, napisz kartkę i zwróć się do tej istoty i napisz jej tonem rozkazującym, czego od niej wymagasz, a następnie spal tę kartkę w płomieniu świecy.
Gdy to się zaczyna, to zwracaj się tonem rozkazującym, nie znoszącym sprzeciwu w jej kierunku, zaczynając zdanie ... w Imię Jezusa Chrystusa.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3208
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 06 paź 2015, 21:03

Szałwia faktycznie działa, moja przyjaciółka ok 10 lat temu ją u mnie w domu zastosowała i pomogło . Oczyściła mój dom i mnie .Na pewno zastosuję Twoje wskazania bo masz świetne doświadczenie. Jestem odważna ale mam swoje granice lęku, zwłaszcza po tym jak już widziałam przedsionek tego co tam jest.
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: OneNight » 06 paź 2015, 21:12

Cielaw jestem skąd to się wzieło. Dlaczego akurat wrzątek a nie zimna woda albo sól a nie cukier?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Nikita » 07 paź 2015, 07:54

OneNight mozesznie dowierzac ale te rytualy naprawde dzialaja...u mnie tez pomoglo ze swieca i modlitwa...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 07 paź 2015, 14:42

OneNight- wiem, że chciałbyś doświadczyć paranormalnych doznań, poniekąd też rozumiem Twój pół prześmiewczy ton - sama szukam konfrontacji naukowej ale może lepiej , że masz ,, spokój,, bo wątpię , że miałbyś na tyle siły i odwagi by stawić temu czoła , widać ktoś cie chroni przed tym bo wie jak by to się skończyło
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: soldado » 07 paź 2015, 19:35

Natasza pisze:Szałwia faktycznie działa, moja przyjaciółka ok 10 lat temu ją u mnie w domu zastosowała i pomogło . Oczyściła mój dom i mnie .Na pewno zastosuję Twoje wskazania bo masz świetne doświadczenie. Jestem odważna ale mam swoje granice lęku, zwłaszcza po tym jak już widziałam przedsionek tego co tam jest.


hej

Szałwią okadzamy rozpoczynając od głowy, a kończymy przy stopach, ruchem okrężnym.
Jeśli chodzi o dom, to robimy to przy zamkniętych drzwiach i oknach, a potem te pomieszczenia dokładnie wietrzymy. ;)

Co do tej czarnej postaci, która Cię nawiedza.
Nie wydaje mi się, żeby był to demon, jednak ten byt ,,aspiruje'' do tego, aby nim zostać.
Jego energia jest bardzo ciężka, gdy go postrzegasz, widzisz pewnie cień, albo ciemną mgłę...
On twierdzi, że ,,jesteś jego w połowie''... - cokolwiek to znaczy.
Myślę, że szałwia na niego w zupełności wystarczy. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3208
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)

Postautor: Natasza » 07 paź 2015, 20:39

Soldado ... zrób coś proszę, on nie był człowiekiem prawda?
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość