Moje początki

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Moje początki

Postautor: soldado » 16 lis 2015, 22:05

Miałem kolejny przekaz.
Zawarte w nim były 2 symbole do których dojdę.
Twój ojciec był w tej wizji bardzo zamroczony alkoholem do tego stopnia że nie mógł trafić do sklepu który jest stosunkowo niedaleko od niego. W sklepie brał alkohol na przysłowiową kreskę. Sprzedawczynie nie bały mu się dawać ponieważ wykonywał różne prace dla nich za piwo związane z zamiataniem porządkiem i innymi fizycznymi czynnościami. Tam w tym sklepie a raczej w jego magazynie - zapleczu Twój Brat przekazał mi te symbole. Pierwszy to robocze rękawice - wskazywał mi je palcem z 3 razy... Myślę że ten symbol jest związany z Twoim ojcem i z tym co robił i robi.... Drugiego symbolu nie rozumiem - na małej kartce papieru napisał cyfry 3,30 i zakreślił je kołem w ten sposób dając do zrozumienia że to bardzo ważne. Na ten symbol również wskazał kilkakrotnie.

Mój ojciec mimo tego iż jest alkoholikiem zawsze sobie radził, na brak pieniędzy nie narzekał nigdy. Ale te rękawice... Mój brat właśnie pracował fizycznie. Jest jeszcze jedna opcja, mój cioteczny brat Tomek, który był bardzo związany z moim bratem, zawsze i wszędzie razem. Ten brat cioteczny był osobą ostatnią, która widziała mojego brata przed śmiercią. To właśnie tego brata ciotecznego wszędzie podwoził, pomagał mu... Przepraszam, że piszę tak chaotycznie.
Co do tych cyfr, nie wiem, postaram się jeszcze przeanalizować. Brat zginął w nocy, to była mniej więcej godz. 12,1, nikt tego nie wie, znaleźli go o 2. Twój opis ojca pasuje bardzo do mojego ciotecznego brata.


Odnośnie rękawic - w ten sposób Twój brat się identyfikuje.
Albo jest tak jak piszesz, albo ukazał przyszłość Twojego ojca.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3208
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Moje początki

Postautor: Kalina03 » 17 lis 2015, 23:49

Natasza pisze:uhm zgadza się...

widzisz, zrobiłam zrobiłam coś czego nie powinnam by wydostać dla Ciebie in formacje
Twój brat to raptus heh, robi wszystko impulsywnie co za facet, i to co Ci powiem, zrobił ,,coś,, na złość ojcu
i ta informacja jest dla Ciebie
ojciec- to kolejna długa historia, na to też chce Cię brat przygotować

brat- tak jak mówiłam ma się świetnie ( przekładając to na nasze odczuwanie) i jego energii jak Tobie mówiłam na szczęście już nie ma tu ...

Nataszo, sprawdziła się informacja od Ciebie, jak się dzisiaj dowiedziałam to uśmiałam się niesamowicie. Pozdrawiam Cię cieplutko i dziękuję :)
Kalina03
 
Posty: 87
Rejestracja: 15 lis 2015, 08:13

Re: Moje początki

Postautor: Kalina03 » 18 lis 2015, 00:01

Soldado, dzięki Tobie widzę to już w innym świetle, dałeś mi nadzieję.
Kalina03
 
Posty: 87
Rejestracja: 15 lis 2015, 08:13

Re: Moje początki

Postautor: Natasza » 18 lis 2015, 08:02

zrobiłam to tylko dla Ciebie bo wiedziałam jak cierpisz, wszystko się zmieni w Twoim życiu na PLUS, zobaczysz sama zmiany
nie zapomnij też o prośbie jaką Tobie przekazałam - zobaczysz jak życie potrafi sie zmieniać w sekundzie:)
jeszcze raz Ci przekazuję informacje od Niego- jest szczęśliwy ( heh musi się odczepic teraz )
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Moje początki

Postautor: Kalina03 » 18 lis 2015, 14:35

Natasza pisze:zrobiłam to tylko dla Ciebie bo wiedziałam jak cierpisz, wszystko się zmieni w Twoim życiu na PLUS, zobaczysz sama zmiany
nie zapomnij też o prośbie jaką Tobie przekazałam - zobaczysz jak życie potrafi sie zmieniać w sekundzie:)
jeszcze raz Ci przekazuję informacje od Niego- jest szczęśliwy ( heh musi się odczepic teraz )

Podniosłaś mnie na duchu niebywale. Dzięki Ci raz jeszcze i wszyskiego dobrego Ci życzę :)
Kalina03
 
Posty: 87
Rejestracja: 15 lis 2015, 08:13

Re: Moje początki

Postautor: Arronax » 18 lis 2015, 17:30

Jak was się czyta to serce rośnie ...
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Moje początki

Postautor: Natasza » 20 lis 2015, 16:12

Kalino trzymaj się kochana i służę pomocą jeśli będę umiała to zawsze dam Ci znać
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Moje początki

Postautor: Kalina03 » 20 lis 2015, 17:58

Natasza pisze:Kalino trzymaj się kochana i służę pomocą jeśli będę umiała to zawsze dam Ci znać

Dziękuję Ci z całego serca za pomoc i słowa otuchy :)
Kalina03
 
Posty: 87
Rejestracja: 15 lis 2015, 08:13

Re: Moje początki

Postautor: danut » 20 lis 2015, 19:44

Powyższe posty przypomniały mi wczorajszą moją wizję, co do której na pewno wiem, że chodzi w niej o przekaz do kogoś z tego forum. Zadam zatem tu pytanie - komu z Was znana byłaby taka postać. Mężczyzna w wieku 50- 60-ciu lat długie włosy( do barku) białe prawdopodobnie farbowane, szpakowata broda (czarna ze śladem siwizny) i wąsy model na lata 80-siąte. Budowa ciała prawidłowa bez nadwagi. Ubrany był w charakterystyczną koszulę z kwadracikami beżowo- żółtymi na niebiesko - fioletowym tle i w tym kolorze, coś jakby odcieniami na niej. Jeśli ktoś kojarzy taką osobę niech się odezwie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje początki

Postautor: Natasza » 05 mar 2016, 07:59

Natasza pisze:widząc energię Twojego brata widziałam całą Twoją rodzinę, na Tobie - nie ma skazy rzeczy jaką miałabyś zmieniać, tak jak napisałam Tobie w pierwszym skierowanym zdaniu do Ciebie - skoncentruj się na sobie , tylko na sobie,
masz taką ,, dobrą ,, energię, że wielu to może marzyć o czymś takim, chapeau bas, wzmocnij się tylko emocjonalnie - sama dla siebie, skorzystaj z pomocy ( nie chodzi o forum)



Kalino- w tym temacie rozmawiałyśmy o Twoim bracie, o tym , że mówił, nie o matce ale o Twoim ojcu- i o Tobie
najważniejszą osobą jesteś tylko TY

czy skorzystałaś z pomocy innej niż to forum ?

na forum są wśród spirytystów osoby, które są już na bardzo wysokim poziomie emocjonalnym i mają naprawdę wysoko rozwiniętą własną energię i są gotowe by pomagać innym ludziom; to one powinny otoczyć Cię wsparciem gdy wysyłasz swoje prośby w ich obszar istnienia; jestem pewna, że ktoś nawiąże z Tobą indywidualny kontakt

jednak najważniejsze prócz wsparcia jest dla Ciebie coś jeszcze - pomoc z innego źródła niż forum
Ostatnio zmieniony 05 mar 2016, 08:33 przez Natasza, łącznie zmieniany 2 razy
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości