Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: neuron » 09 wrz 2016, 10:45

Nikita pisze:Niestety ale narkotyki i Alkohol przyciagaja niskie duchy do spozywajacych te uzywki...takze trzeba z tym uwazac....



naprawde nie mam pojecia w jaki sposob alko i nark moga przyciagac jakies duchy itp .... jakas abstrakcja , jak dla mnie w tym momencie , ale nie bede z tym dyskutowal bo nie mam o tym pojecia zadnego , poprostu nie widze zwiazku , no ale moze .......

zasada jest prosta ..... jesli coś może istnieć to raczej jest niż tego nie ma , proste i co najwazniejsze działa .........
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: fruwla » 09 wrz 2016, 11:31

neuron pisze:
Nikita pisze:Niestety ale narkotyki i Alkohol przyciagaja niskie duchy do spozywajacych te uzywki...takze trzeba z tym uwazac....



naprawde nie mam pojecia w jaki sposob alko i nark moga przyciagac jakies duchy itp ....

No wlasnie, tez sie nad tym zastanawiam i mozliwe, ze WPIERW sa duchy niskie, ktore namawiaja na uzywki, (tzw. djjaabel kusi :twisted: ) a potem do bezwolnego, oslabionego przychodza inne niskowibracyjne energie , a takze dusze ludzkie na tzw.glodzie, ktore utwily w pasie okoloziemskim i coraz wiecej uzywek i coraz wiecej "demonow a" z czasem wchodzi jak przez otwarte drzwi wszystko co destrukcyje i ciemne i pasozytnicze ..... i sie bawi kosztem nieszczesnika.
:? to tak po chlopsku wylozone, bo naukowo nie umiem 8-)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: neuron » 09 wrz 2016, 11:36

fruwla pisze:to tak po chlopsku wylozone, bo naukowo nie umiem


no spoko :)

akurat to jestem w stanie sobie wyobrazic , ze np tak właśnie może to dzialac , ale czy tak jest to nie wiem , gdzies nie przemawia to do mnie , moze i tak jest , ale jak napisalem nie mam ani specjalnie wiedzy na ten temat ani doswiadczenia , moze jak przerobie te wszystkie historie z kosmosu to inaczej na to spojrze .....
nieprawdopodobne mi sie wydaje to ze jakis duch , lepszy czy gorszy moze miec az taki wplyw na mnie i moje wybory .....no sorry .......
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: czarnyMag » 09 wrz 2016, 11:38

fruwla pisze:
neuron pisze:
Nikita pisze:Niestety ale narkotyki i Alkohol przyciagaja niskie duchy do spozywajacych te uzywki...takze trzeba z tym uwazac....



naprawde nie mam pojecia w jaki sposob alko i nark moga przyciagac jakies duchy itp ....

No wlasnie, tez sie nad tym zastanawiam i mozliwe, ze WPIERW sa duchy niskie, ktore namawiaja na uzywki, (tzw. djjaabel kusi :twisted: ) a potem do bezwolnego, oslabionego przychodza inne niskowibracyjne energie , a takze dusze ludzkie na tzw.glodzie, ktore utwily w pasie okoloziemskim i coraz wiecej uzywek i coraz wiecej "demonow a" z czasem wchodzi jak przez otwarte drzwi wszystko co destrukcyje i ciemne i pasozytnicze ..... i sie bawi kosztem nieszczesnika.
:? to tak po chlopsku wylozone, bo naukowo nie umiem 8-)


Tak chyba podają duchy A.K. i to chyba jest wystarczająco naukowo przedstawiony wniosek. Bo trudno się z nim nie zgodzić.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: fruwla » 09 wrz 2016, 11:51

Powiem ci szczerze, ze kiedys w mlodosci mnie takie teorie smieszyly i traktowalam je jak nieszkodliwe bzdury.

Z wiekiem i doswiadczeniami zmienilam odbieranie swiata.
Najdoglebniej czlowiek sie uczy na wlasnych doswiadczeniach.
Zreszta do szczegolnej wiedzy, powiedzialabym ze, trzeba "dojrzec" .... zeby przejrzec ;) .
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Sprowadzenie dzięki narkotykom ducha do domu

Postautor: Mirek » 09 wrz 2016, 12:03

Normalnie, to dusze ludzkie, które kiedyś też piły i ćpały, a które nie chcą przejść do świata duchowego.
Karmią się one emocjami tych ludzi, bo przebywając za długo na Ziemi są odcięci od podstawowego Źródła, więc tą energię muszą gdzieś zdobyć :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości