żałoba

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: żałoba

Postautor: annahdz » 19 gru 2016, 07:12

Witajcie. Regularnie czytam o Waszych doświadczeniach, czytam, rozmawiam i zaczęłam otaczać sie ludźmi którzy widza, czuja, rozumieją więcej, intensywniej niż oferuje kruchy, materialny świat. Są lepsze i gorsze dni lecz każdy pełen myśli by żyć, dobrze żyć. Pełen myśli, co życie Piotrka mnie nauczyło... zbliżają sie Święta, kolejny pusty talerz na stole. To mnie tak głęboko boli. Nucę ja zawsze kolędy i smutno mi ze Młody juz mnie nie będzie strofował za fałszowanie melodii. Jako jedyny w rodzinie miał poprawny słuch muzyczny, grał, śpiewał... Przypominam sobie nasze wszystkie święta, wspólne oczekiwanie... A z drugiej strony wiem, że jest blisko. Szczególnie blisko jego dziewczyny, która na dniach ma urodzić jego córeczkę. Mówi, ze widziała biała poświatę w mieszkaniu i czuła, ze to Młody, znajduje malutkie zabaweczki przed domem... a my wszyscy ostatnio jednego dnia, gdy wspominaliśmy Piotrka znaleźliśmy 1groszowki. Może przypadek ale jaki ogromny pozytywny ładunek myśli poszedł do Brata:) Wszyscy, którzy stracili najukochańszych bliskich, bratnie dusze rozumieją jakim balsamem są te małe znaki i wiara, że może kiedyś, gdzieś....
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: żałoba

Postautor: Nikita » 19 gru 2016, 08:51

Anna jestes cudowna istota ludzka...pozdrawiam Cie serdecznie. To dobrze, ze jego dziewczyna urodzi to dziecko. On napewno jest przy Was.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: żałoba

Postautor: Arronax » 19 gru 2016, 10:57

Wiara, ze może kiedyś gdzieś ... tak musi być. Muszą tam być. Muszą. I będziemy z nimi. Też gorąco w to wieżę ... Aniu świat jest piękny, może to tylko taki stan przejściowy przed dołączeniem do nich. Nie wiemy/nie pamiętamy jak tam jest.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: żałoba

Postautor: soldado » 20 gru 2016, 19:45

annahdz pisze:Witajcie. Regularnie czytam o Waszych doświadczeniach, czytam, rozmawiam i zaczęłam otaczać sie ludźmi którzy widza, czuja, rozumieją więcej, intensywniej niż oferuje kruchy, materialny świat. Są lepsze i gorsze dni lecz każdy pełen myśli by żyć, dobrze żyć. Pełen myśli, co życie Piotrka mnie nauczyło... zbliżają sie Święta, kolejny pusty talerz na stole. To mnie tak głęboko boli. Nucę ja zawsze kolędy i smutno mi ze Młody juz mnie nie będzie strofował za fałszowanie melodii. Jako jedyny w rodzinie miał poprawny słuch muzyczny, grał, śpiewał... Przypominam sobie nasze wszystkie święta, wspólne oczekiwanie... A z drugiej strony wiem, że jest blisko. Szczególnie blisko jego dziewczyny, która na dniach ma urodzić jego córeczkę. Mówi, ze widziała biała poświatę w mieszkaniu i czuła, ze to Młody, znajduje malutkie zabaweczki przed domem... a my wszyscy ostatnio jednego dnia, gdy wspominaliśmy Piotrka znaleźliśmy 1groszowki. Może przypadek ale jaki ogromny pozytywny ładunek myśli poszedł do Brata:) Wszyscy, którzy stracili najukochańszych bliskich, bratnie dusze rozumieją jakim balsamem są te małe znaki i wiara, że może kiedyś, gdzieś....


Bardzo często są podrzucane właśnie przez duchy grosiki.
To nieodosobniony przypadek i jest to znak od Niego, że jest z Wami zawsze wtedy, gdy o Nim mówicie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: żałoba

Postautor: Krzysztoff » 21 gru 2016, 20:19

Oby jak najwięcej tego balsamu wlało się do Twojego serca.
Pozdrawiam. Jesteśmy z tobą myślami
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: żałoba

Postautor: annahdz » 22 sty 2017, 18:56

Dziś na świat przyszła córeczka mojego brata. Nie wiedział o niej przed odejściem... ale wierze że jest przy niej, otacza opieką. Proszę o dobre myśli, modlitwę w jej i mojego braciszka intencji. Dziś jest szczególny dzien, Dzien Dziadka to jak dar dla naszego Taty, któremu wciąż trudno wybaczyć i pogodzić sie z życiem i odejściem Piotrka. Ma wnuczkę a tyle razy nam powtarzał ze to największa radosc... Jest tak wiele znaków, ze widzę jak zaczyna wierzyć, a to nadaje mi sens życia i wszystkiego. Dziękuję za wsparcie i zrozumienie ze nie szaleję ;)
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: żałoba

Postautor: danut » 22 sty 2017, 20:12

Czy zmarli wiedzą o narodzinach nowych dzieci w rodzinie, gdy te urodzą się dopiero po ich śmierci i można nawet zastanowić się po tym co zaraz napiszę, czy rzeczywiście istnieją grupy bratnich dusz ( o których wiele się mówi) gdzieś w innej rzeczywistości.

Moja córka urodziła się cztery lata po śmierci swojej babci i dwa lata po śmierci swojego dziadka. Sny opowiadały mi osoby z rodziny, w jednych z nich widziano moją mamę( czyli babcię córki) z malutką dziewczynką na rękach, w drugim teścia skręcającego łóżeczko dziecinne i mówiącego, ze jest ono dla jego wnuczki.

annahdz - ja nie mam wątpliwości co do tego, że oni jednak wiedzą i nawet otaczają opieką tu swoich bliskich.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: żałoba

Postautor: annahdz » 27 sty 2017, 20:05

Maleńka Maja jest śliczna, a jej oczy to tak jaby Piotrek patrzał .... Serce nam pęka.
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: żałoba

Postautor: Natalia Król » 15 lut 2017, 21:57

Oj jak się cieszę :) i zdrowo zazdroszczę Wam, że macie cząstkę Piotrka przy sobie. Mi niestety nie było to dane i Maciej odszedł a Jego cząstką jest tylko w moich myślach i sercu. Wszelkiego Błogosławieństwa dla malutkiej
Natalia Król
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:01

Re: żałoba

Postautor: basik57 » 15 lut 2017, 22:12

2x probowalam duze zaistnialych rzeczy napisać. i nagle wszystko zniknęło
basik57
 
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2016, 13:01

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości