O Istotach i istocie doświadczeń

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: czarnyMag » 15 mar 2017, 15:17

OneNight - robiłeś oobe! I szedłeś do mnie (nie spotkałeś mnie!) ale szedłeś (ja Cię odebrałem) ale nie potrafiłem się Ci zaprezentować! Cóż możesz sobie teraz udawać naukowca - ale Ja wiem że poszedłeś w stanie oobe na mnie bo się umówiliśmy i to oobe powinieneś właśnie naukowo teraz rozpatrywać bo byłeś odczuwalny!
Teraz Ty zgrywasz "naukowca" ale Ty potrafisz się uwiarygodnić tylko potrzebujesz medium o wysokich parametrach!
I na tym forum na pewno jest takie medium - to powinniście naukowo udowodnić!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: OneNight » 15 mar 2017, 18:42

Bzdura, nie było to wtedy oobe. Umawialiśmy się, że jeśli będe w stanie osiągnąć oobe, to Ty będziesz próbował się do mnie dostać. Natomiast byłem wtedy chory i wpieprzałem tabletki, aby spokojnie przespać noc. Sięgnąłem więc po tą samą technikę okultystyczną, co Ty. Popytałem kogo trzeba i dowiedziałem się jak się to wykonuje. Pierwotne zastosowanie tej techniki to wywieranie wpływu na sny(np. podsyłanie koszmarów albo programowanie komuś w ten sposób poglądów). Wyczułeś jedynie jak się do Ciebie podpinałem, o ile to nie zbieg okoliczności. Jak myślisz, czemu jesteś teraz po stronie Jezusa? Incepcja? ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: czarnyMag » 16 mar 2017, 14:21

OneNight pisze:Bzdura, nie było to wtedy oobe. Umawialiśmy się, że jeśli będe w stanie osiągnąć oobe, to Ty będziesz próbował się do mnie dostać. Natomiast byłem wtedy chory i wpieprzałem tabletki, aby spokojnie przespać noc. Sięgnąłem więc po tą samą technikę okultystyczną, co Ty. Popytałem kogo trzeba i dowiedziałem się jak się to wykonuje. Pierwotne zastosowanie tej techniki to wywieranie wpływu na sny(np. podsyłanie koszmarów albo programowanie komuś w ten sposób poglądów). Wyczułeś jedynie jak się do Ciebie podpinałem, o ile to nie zbieg okoliczności. Jak myślisz, czemu jesteś teraz po stronie Jezusa? Incepcja? ;)


Hmm.. Jestem po stronie Jezusa bo uzdrowił mi zonę z choroby nowotworowej, bo Go widziałem, bo ma na mnie dobry wpływ :)

Zawsze byłem po stronie światła - demony wywoływałem a potem jak coś przychodziło pokazywałem temu czemuś środkowy palec :) Może Tobie też coś zawdzięczam ale ja byłem zawsze po stronie światła!
A Ty powinieneś to posprawdzać z innymi bo mnie to przerosło np. z Danut (ona ma cykora i się ukrywa za pancernymi drzwiami:) albo z Krisem (on też się boi i też siedzi za pancernymi drzwiami:) albo Pablo (tu ja mam cykora i wole nie sprawdzać :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: OneNight » 16 mar 2017, 19:29

Ty i światło? :lol:

Nie będę tego na nikim sprawdzał, co najwyżej na Tobie, jeśli życzysz sobie nie przesypiać nocy. Do czego Ty mnie w ogóle namawiasz?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: Estia72 » 18 mar 2017, 09:18

czarnyMag pisze:Hmm.. Jestem po stronie Jezusa bo uzdrowił mi zonę z choroby nowotworowej, bo Go widziałem, bo ma na mnie dobry wpływ :)


A gdyby nie uzdrowil Ci zony to bys nie byl po stronie swiatla Magu?

Polecam na sobotke ciekawy film w tematyce spirytyzmu "Rozmowy z zaswiatami"

http://www.cda.pl/video/68373462
oraz

film "Zagadka Powdera"

http://www.cda.pl/video/88603145
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: czarnyMag » 20 mar 2017, 12:43

Estia72 pisze:A gdyby nie uzdrowil Ci zony to bys nie byl po stronie swiatla Magu?


Gdyby mi nie Uzdrowił żony to bym był teraz sam! To już teraz byłbym mistrzem okultyzmu który za pieniądze które by mi latały bym wyrównywał rachunki na odległość między wcielonymi albo byłbym tam gdzie wiodło mnie życie i założenia - w legii cudzoziemskiej!

Chyba nie myślisz że zawsze byłem taki pro Jezusowy? No nie byłem!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: OneNight » 20 mar 2017, 14:25

Mistrz okultyzmu.... może bym w to uwierzył, ale sam pokazałeś, że Ty raczej dobrym chaotą nigdy nie byłeś ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: Estia72 » 20 mar 2017, 23:57

"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: OneNight » 21 mar 2017, 08:32

http://www.express.co.uk/news/weird/737 ... n-NASA-SOH



Jak podajesz film rzekomo od NASA, to chciałbym chociaż wiedzieć jakim urządzeniem go nagrano. Po za filmami na youtubie i BRYTYJSKIMI dziennikami brak informacji.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: O Istotach i istocie doświadczeń

Postautor: Marzyciel » 21 mar 2017, 17:17

Sonda nazywa się SOHO, a zjawisko widoczne w materiale to protuberancje. I właśnie z tego prozaicznego
wyjaśnienia wynika dlaczego w opisie brak źródła. Tak sięgam pamięcią wstecz i chyba nigdy nie widziałem w
internetach czegoś co nie miałoby racjonalnego wyjaśnienia, niestety niektórzy żerują na niewiedzy
innych, stąd też czasem takie sensacje. Dziwi mnie tylko brak weryfikacji ze strony rozpowszechniających,
to zwykle tylko kilka chwil które wystarczą by nie zaśmiecać sobie umysłu niepotrzebnymi rzeczami.
Sed fugit interea, fugit irreparabile tempus.
Awatar użytkownika
Marzyciel
 
Posty: 153
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości