Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 12:15

U nas w rodzinie od małego mówiło się o duchach,jako o czymś naturalnym. Zawsze na boże narodzenie mówiono mi,że jak ktoś przyjdzie to nie zależy się go bać,że to pewnie pradziadziuś.

Mam ciekawą historię, jestem z lini kobiet pierworodnych, które od czasów praprababci/ tyle wiem/ są... wrażliwe i widzą więcej,oraz lgną do nas zwierzęta. Niestety odbija się to na siostrach młodszych-które mimo tego samego wychowania,są z każdym pokoleniem totalnym naszym przeciwieństwem-zero empatii,i straszna zawiść w sercu. I każda z kobiet z tej lini będąc w ciąży,nosząc chłopca roniła. Aż ja przerwałam tą linię,i pierworodny urodził się syn,który z pół roku wcześniej pokazał mi się we śnie.

Niecałe pół roku temu,zwróciłam uwagę na to,że coś mnie otacza troską.
Np jak byłam mała wspielam się na wysoką mebloscianke, gdy babcia weszła do pokoju cała ściana szafy leciała już na mnie. Pamiętam tylko,że ręce oplotły mnie w pasie i pociągnęły do tylu-z perspektywy babci jak na filmach nagle odrzucilo mnie bezwladnie na drugi koniec pokoju,az uderzyłam o ścianę.
Zawsze wierzyła w anioły,i powiedziała,że to on mnie uratował.

Później gdy miałam 6 lat uparłam się,że nie pójdę do przedszkola. I moja mama jakimś cudem stwierdziła,że zostawi mnie pierwszy raz sama w domu. Jadąc odczepiła się przyczepa od tira,i spadła na jej samochód całkowicie go miażdżąc, spędziła miesiąc szpitalu. Mowila,że również czuła ręce na głowie,ktore ją obejmowały,gdy przyczepa zaczynała zgniatać auto.

Zresztą moja mama otwarcie mówi, że widuje duchy,pracuje na intensywnej terapii. Pierwszy raz ujrzała jakaś świętą,babcia zawsze opowiadała,że jako dziecko siedziała i się do kogoś śmiała albo sluchala,a któregoś razu na świętym obrazku powiedziała,że to ta Pani ją odwiedza.

Babcia zawsze była osobą bardzo intuicyjną,stawiała również tarota oraz rozmawiała ze swoim zmarłym tatą/ co teraz robi moja mama. Mówiła, że każdy z nas ma swojego anioła stróża,siedziała również w tematyce energii kamieni, i zawsze wiedziała gdy ktoś kłamał lub miał nieczyste intencje.

Gdy miałam 9 lat umarła mama mojego ojczyma,nagłą śmiercią. Przysnila mi się w nocy,zapukała do drzwi i pomachała idąc. Moją babcię również odwiedziła we śnie,wiedziala przed nami wszystkimi.

Nie wierzyłam mimo to wszystko w opowieści o duchach,chociaż jak dojrzewałam miałam parę dziwnych sytuacji z pobudka z irracjonalnymi lękami,raz było spiecie i włączył się telefowizor,raz spadł obraz. Spałam przy zapalonym świetle i potrafiłam wejść mamie do łóżka w wieku 16 lat,bo miewałam bardzo realistyczne koszmary. A mama tylko mówiła,że jak mam czyste serce i nic na sumieniu,to żaden duch mnie nie skrzywdzi. Jak umarła siostra babci,to wiedzialam,bo tez przyszła do mnie we śnie. Do babci nie przyszła,nie poczuła nic,ale była już słaba, schorowana rakiem.

Aż nie umarł mój dziadek. Umieral nagle, w komplikacji po przebudzeniu ze śpiączki. Poczułam jego obecność budząc się koło 4 w nocy, mój chłopak nie wiedział o co mi chodzi. Przez prawie 40 min dziadek był w pokoju z nami,czuła jego energię, wiedzialam gdzie sie porusza. Mój chłopak mówi,że po prostu siedziałam i milczałam,też nie pamietam żebym coś mówiła. W środku się z nim żegnalam, gdy zniknął padlam spać. O 6 zadzwonil telefon, że dziadek koło 4 dostał wylewu do mózgu, i że był wcześniej taki niespokojny i pytał się ocmnie i mojego synka.

Po tym zaczęłam się zagłębiać w siebie,więcej medytuję, i widzę szasem aury. Najbardziej obecnie jestem zafascynowana opowieściami mojego syna,który jest bardzo wrażliwy na wszelkie duchy,i mówił nie raz o tym "Jak byłem już duzy i miałem inną mamę". Ma też znamiona na brzuchu i czole- ani ja ani nikt w rodzinie po obu stronach nie mamy żadnych znamion czy przebarwien.
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: soldado » 07 paź 2017, 12:39

Witaj na najlepszym forum pod słońcem. :)

Bardzo często bywa tak, jak to jest w Twojej rodzinie, ale nie jest to regułą.
Uważam, że trzeba mówić i nazywać wszystko ,,po imieniu''.
Twoja Babcia, Mama jak i Ty macie zdolności mediumiczne.
Poprzez m.in. medytacje, czy wróżenie z tarota, o którym wspomniałaś, je rozwijamy.
To co powinnaś wiedzieć tak na bank to fakt, że to nie jakieś brzemię, ale dar.
Dzięki niemu można pomagać innym.
Super, jak robimy to bezinteresownie w myśl zasady - ,,darmo otrzymałaś, darmo dawaj''.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 12:47

Nie bardzo wiem,jak mogę tą wrażliwość wykorzystać by pomóc innym. Żałuję,że babcia mi tak mało powiedziała o tym przed śmiercią, miała ogromny wpływ na moje życie,większe niż mama. Dostałam jej karty do tarota, ale nigdy ich nie stawiałam.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 12:49

Bardzo mnie zastanawiają młodsze siostry,dlatego ich serca i empatie takie są.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: soldado » 07 paź 2017, 12:53

Zuzanna pisze:Nie bardzo wiem,jak mogę tą wrażliwość wykorzystać by pomóc innym. Żałuję,że babcia mi tak mało powiedziała o tym przed śmiercią, miała ogromny wpływ na moje życie,większe niż mama. Dostałam jej karty do tarota, ale nigdy ich nie stawiałam.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Poprzez wróżenie z kart tarota, czy z innych kart, poprzez interpretacje snów, staramy się interpretować symbole, które zawarte są zarówno w kartach, jak i w snach.
Poprzez interpretacje tych symboli, otwieramy drogę ,,do naszej duszy'', a poprzez takie otwarcie, otwieramy się bardziej na wszystko to co duchowe.
W ten sposób rozwijamy to, co mamy w sobie.
Możemy to wykorzystać w życiu codziennym dając np. ukojenie osobom, którym zmarł ktoś bliski.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: soldado » 07 paź 2017, 12:57

Zuzanna pisze:Bardzo mnie zastanawiają młodsze siostry,dlatego ich serca i empatie takie są.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Słyszałaś może o ,,równowadze we wszechświecie''.
O Jin i Jang -dobro i zło, dwa odmienne bieguny.
Musi być równowaga, która widać uwidacznia się bardzo w Twojej rodzinie.
Może dlatego, że jesteście od wielu lat ,,bardzo widoczne'' :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 13:05

Sny mam od zawsze bardzo wyraziste i dokładne. Miałam parę snów,które buddyjsci w ośrodku uznali za migawki z poprzedniego wcielenia. Widziałam moich poprzednich rodziców-ale nie tych których mam teraz,tylko w innych ciałach-a zupełnie innych ale wiedzialam,że to oni.

Ale jakoś nigdy mnie nie interesowało poprzednie wcielenie, nawet przed narodzinami syna powatpiewalam czy w ogóle jakieś było. Więc nie przywiazywalam wagi do podobnych snów.

Podasz mi jakiś schemat jak interpretować sny,i na co zwracać uwagę? Często mam sny,które w moim odczuciu trwają parę dni, i odczuwam w nich ból oraz całą resztę zjawisk.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 13:06

Skoro wszyscy dążymy do tego,by być jeszcze lepsi,nie może być równowagi,tylko samo dobro.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: soldado » 07 paź 2017, 13:12

Zuzanna pisze:Sny mam od zawsze bardzo wyraziste i dokładne. Miałam parę snów,które buddyjsci w ośrodku uznali za migawki z poprzedniego wcielenia. Widziałam moich poprzednich rodziców-ale nie tych których mam teraz,tylko w innych ciałach-a zupełnie innych ale wiedzialam,że to oni.

Ale jakoś nigdy mnie nie interesowało poprzednie wcielenie, nawet przed narodzinami syna powatpiewalam czy w ogóle jakieś było. Więc nie przywiazywalam wagi do podobnych snów.

Podasz mi jakiś schemat jak interpretować sny,i na co zwracać uwagę? Często mam sny,które w moim odczuciu trwają parę dni, i odczuwam w nich ból oraz całą resztę zjawisk.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Gdy jakiś sen śni Ci się co najmniej 2 razy, to jest to bardzo ważny sen, na który musisz zwrócić baczną uwagę.
Można sny spisywać, a potem patrzeć, co dzieje się w naszym życiu i porównywać to życie z tym, co było w snach.
Każdy ma indywidualny klucz, jednak wiele symboli się powtarza i dla wielu osób takie symbole są takie same.
Głownie analiza indywidualna snów jest ważna.
Można to robić poprzez zapisywanie snów zawsze z rana, gdy je bardziej pamiętamy.
Z czasem zobaczysz jak wiele jest nam w ten sposób ,,podpowiadane''.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy to bywa dziedziczne? Linia kobiet pierworodnych.

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 13:46

Pamiętam sny,które śniły mi się po pare razy. Były bardzo podobne i był ten sam schemat w nich-ale nie mogłam się doszukać ich sensu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Następna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości