"Moje"

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

"Moje"

Postautor: lerefant » 09 kwie 2024, 18:47

Nie umiem dobrze opowiadać, z góry wybaczcie za to.
W bajce naruto istnieje pewna tablica w świątyni klanu uchiha.Członkowie tego klanu posiadają moc pozwalającą na chociażby skopiowanie umiejętności przeciwnika. Wraz z tym jak ich oczy ewoluują, są w stanie przeczytać więcej "przesłania" z tej tablicy. Można rzec że to dotyczy każdego z nas. Wraz z wiekiem, doświadczeniami dostrzegamy coraz to nowsze informacje chociażby z księgi duchów. Tak jakby utożsamiamy je z własnymi doświadczeniami życiowymi.
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: "Moje"

Postautor: lerefant » 09 kwie 2024, 18:54

Sytuacja z wczoraj.
Tasuję karty tarota, zadaję pytanie. Wybieram 3 karty.
Tasuję karty, zadaję pytanie. Wybieram te same karty, w tej samej kolejności.
Najśmieszniejsze jest jednak to że te 2 rozdania nagrałem, ale filmikami się nie podzielę (póki co)

Sytuacja z dzisiaj.
"Wyrzeknij się jezusa, wpuść buddę do swojego serca."
Wyrzekam się ostatecznie nawet samego siebie, znaczy wyobrażeń na temat tego kim jestem.
Otwieram książkę na która leży obok mnie, "Powiedzcie im że śmierć nie istnieje" . Nie czytałem jej jeszcze. Losowa strona i... "Moja mamusia mieszka w moim sercu", str, 308
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: "Moje"

Postautor: soldado » 11 kwie 2024, 19:23

Każdy z nas w tym Ty podąża swoją drogą.
Posługujesz się Tarotem? ok
W pewnym momencie dojdziesz do tego, że odpowiedzi będziesz znać jeszcze przed rozłożeniem kart.
Karty wtedy potwierdzą to, co odebrałeś wcześniej.
I tego Ci życzę. ;)
Życzę Ci tego, żebyś był najlepszy w tym co robisz.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3202
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: "Moje"

Postautor: lerefant » 12 kwie 2024, 19:52

soldado, twój post w tym temacie zainspirował mnie do tego, by spróbować tarota
viewtopic.php?f=6&t=5728&p=97554
11. kiedyś to odkryłem... można rozwinąć wszystkie dary związane z medium, poprzez medytację i.... interpretacje symboli - np. poprzez interpretacje snów ( tak było w moim przypadku ) poprzez wróżenie z kart klasycznych, wróżenie z kart tarota....
Krótko pisząc, czy częściej interpretowałem symbole, zawarte w snach, tym bardziej ten dar się nasilał.
Potem oczywiście jak zawsze znalazłem na to potwierdzenie....

karty + książki zamówiłem 22 marca.
Wśród tych książek była również ta: "Jak doświadczyć cudów od aniołów. 21-dniowy anielski eksperyment, dzięki któremu odrzucisz negatywne emocje, wzmocnisz zdrowie i przyciągniesz miłość i bogactwo", Grillo Corin.
Co w związku z tym?
Otóż powoli uczę się jak nie być "spirytystyczno-wyłącznie-teoretycznym osiołkiem" :)
Przepraszam, ale taka jest prawda. Nie dotyczy to ciebie, soldado. Ale tych, którzy uczynili z dzieł spirytystycznych dogmaty, których nie wolno za wszelką cenę podważyć.
Poza tym, kto pyta nie błądzi. Kto nie pyta - ten jest kompletnym osiołkiem :) Dlaczego? Bo to po prostu niemożliwe by ot tak. zrozumieć całą księgę duchów. tym bardziej że dotyczy to przede wszystkim "tamtej" strony.
Jeżeli spirytyzm będzie okultystyczny, tajemny, to kwestia czasu aż nic po nim w Polsce nie zostanie :)
Teraz dotarło do mnie najlepsze :) - Najpierw temat "Nasze moce parapsychiczne", po czym teraz temat pt. "Moje"
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: "Moje"

Postautor: soldado » 15 kwie 2024, 00:24

soldado, twój post w tym temacie zainspirował mnie do tego, by spróbować tarota


I bardzo dobrze, próbuj ... :)

Przepraszam, ale taka jest prawda. Nie dotyczy to ciebie, soldado. Ale tych, którzy uczynili z dzieł spirytystycznych dogmaty, których nie wolno za wszelką cenę podważyć.
Poza tym, kto pyta nie błądzi. Kto nie pyta - ten jest kompletnym osiołkiem


Trzeba podważać wszystko, czym nas ,,pojono'' do tej pory, by odnaleźć prawdę.

Jeżeli spirytyzm będzie okultystyczny, tajemny, to kwestia czasu aż nic po nim w Polsce nie zostanie


Z wszystkiego w tym i ze Spirytyzmu warto wyciągnąć dla nas to co jest dobre.
Zawsze trzymałem i trzymam kciuki za Spirytyzm.
Gdyby było inaczej, nie było by mnie tutaj. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3202
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości