Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: Krzysztoff » 22 paź 2016, 21:23

Casilla pisze:Ostatnio "przychodą " do mnie dusze dzieci które jeszcze się nie narodziły. Przekazują mi różne informacje (odebieram je telepatycznie, za pomocą wahadła i kart). To są bardzo niesamowite wizyty i były chwile kiedy zastanawiałam się czy sobie tego nie wymyśliłam.

Witaj Casillo, fajnie że napisałaś
to dosyć niezwykłe co piszesz. Zazwyczaj medium kontaktuje się z duchami osób zmarłych

Jak wygląda taka "wizyta" ? Jakie problemy mają te duchy ?
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam

Postautor: Casilla » 23 paź 2016, 22:46

tych wizyt nie było wiele opiszę ostatnią z nich kilka dni temu
pisałam już że stawiam karty, byłam w trakcie pracy z kartami, kiedy te zaczęły mi bardzo często wypadać z rąk. u mnie to znak ze mam przestać. jednak poczułam że jest jakiś inaczej niż zazwyczaj. zapytałam "w przestrzeń" kto tu jest?
wzięłam karty , wahadło i zaczęłam zadawać pytania w stylu : kim jesteś? jak mogę Ci pomóc? co chcesz zebym zrobiła? kogo mam odnaleźć?
wahadło odpowiada na pytania na - tak , lub na - nie
karty układają się w historię, lub szczegóły. używam więc obydwu narzędzi.
mam w swojej pracy takie "zastrzeżenie" ze nie rozmawiam z niższymi energiami, i kiedy miałam okazję spotkać duszę która błąkała się po starym angielskim budynku - nie mogłam rozmawiać z nią bezpośrednio tylko poprzez mojego i jej przewodnika duchowego. zawsze wiec wiem z jaką formą energii rozmawiam.
wracając do opisu- karty ułożyły mi się pokazując oznaczenia- pomoc, pracę, dziecko, matkę i rozwiązanie problemu.
zupełnie nie wiedziałam co mam z tym zrobić więc zapytałam na koniec czy ta osoba której mam przekazać wiadomość zgłosi się do mnie czy ja mam jej poszukać. wyszła, z ruchów wahadła , odpowiedź neutralna. potem okazało się ze ona się złosiła ale ja miałam ja odnaleźć.
jednocześnie kiedy zadawałam pytania niektóre odpowiedzi mam jakby w głowie. nie są to myśli tylko tak jakbym zaraz po zdaniu pytania znała odpowiedź.
zapomniałam o sprawie do następnego dnia, myśląc po cichu ze coś chyba mi się przewidziało.
ale następnego dnia, zupełnie nieoczekiwanie przyszłam mi taka myśl do głowy zebym zajrzała na starego maila którego nie używam już od pół roku.
zajrzałam, był tam mail od mojej dawnej "klientki" która pisała do mnie już kolejny raz żebym pomogła jej zdecydować, w jaki sposób ma rozwiązać problemy z praca. jedna z opcji zakładała że jeśli ją wybierze będzie też starała się o dziecko. druga opcja która klientka była skłonna przyjać- nie przewidywała ciąży. klientka podjęła już właściwie decyzję nie mogąc doczekać się odpowiedzi ode mnie i następnego dni miał wybrać tą opcję bez ciąży.
ja nie od razu powiązałam te sprawy, dopiero w trakcie kładzenia kart poczułam ze znów jest jakoś inaczej.
zapytałam czy to jest Twoja mama?
i w tym momencie z tasowanych kart wypadła mi karta dziecka.
oczywiście klentka zastosowała się do moich porad i wybrał opcje w której będzie starała się o dziecko.
ja też wiem ze to dziecko które przyszło do mnie była to ta sama dusza która miała urodzić się jakiś czas temu ale klientka poroniła. mam nadzieję ze teraz już im się uda, :)
taka to była historia, mnie samej wydawało się to nieprawdopodobne, ale wzruszenie które za każdym razem mam przy takich kontaktach jest jak najbardziej realne. nie mam go natomiast kiedy rozmawiam z kimś kto ma niskie wibracje.
Casilla
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2016, 23:49

Re: Witam

Postautor: Xsenia » 26 paź 2016, 18:28

Witaj serdecznie na forum :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam

Postautor: moyen » 27 paź 2016, 08:53

Witam,
Już ponad 2 lata temu przeglądałam forum aż w końcu postanowiłam się przyłączyć do was. :) Ciężko jest pisać o odczuciach ,snach ,widzeniu , które miewam od 8,roku życia może wcześniej lecz nie pamiętam :? Zagłębiam się w różne książki lecz to dla mnie za mało czuję że stoję w miejscu a jednocześnie czuję że pora ruszyć dalej :(
Może podzielicie się swoim doświadczeniem dążeniem do rozwoju
pozdrawiam
moyen
 
Posty: 23
Rejestracja: 27 paź 2016, 08:04

Re: Witam

Postautor: Pawełek » 27 paź 2016, 13:33

Witaj,

Masz na myśli, że jesteś medium i widzisz oraz odczuwasz rzeczy, którzy inni nie odczuwają i nie widzą?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam

Postautor: Anka » 27 paź 2016, 20:43

Do Casilla
Mojemu synowi śniła sie dziewczynka. Zobaczył ja w śnie i ona mu powiedziała ze jest jej bratem a ona jego siostra. Mój synek był bardzo wzruszony kiedy o tym mi mówił. Widzę ja nie potrafię powiedzieć jak ale jak mysle o tym to ja widzę w swojej głowie smutno wesołe zielone oczy, moze ma 7/8 lat Włosy jasne za ramiona.
Mam dwóch synów a w ciazy byłam tylko dwa razy. Nie rozumiem tej małej istotki. Czy mogłabys mi pomoc to zrozumieć. Dziekuje
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Witam

Postautor: soldado » 27 paź 2016, 21:01

Witaj na forum :)

Przyznam się że to dość stresujące kiedy ktoś niewidzialny prosi o pomoc, a ja mam do dyspozycji talię tarota lub wahadło i własne myśli.


Dzięki wróżeniu, a przez to interpretacji symboli, bardziej rozwiniesz swoją intuicję, oraz więcej i bardziej będziesz odbierać ,,drugą stronę''.
Dojdziesz do momentu, gdy odpowiedzi będziesz znała jeszcze przed rozłożeniem kart.
Jednak coś mi mówi, że nieraz już tak jest.
Pozdrawiam Cie serdecznie. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: danut » 27 paź 2016, 21:03

Anka "To co było i będzie a nawet już jest". Otóż my i wszyscy nasi bliscy tworzymy źródło bratnich dusz, z którego wychodzimy do realizacji życia np. w takiej rzeczywistości jak nasza. Syn miał siostrę, z którą łączy go silna więź, jednak ona urodziła się w innej rodzinie, a być może ona dopiero się tu narodzi( często są takie wizje z wyprzedzeniem). Być może dobrze ją widzisz oczami duszy. Na innym "poziomie" żyjemy wszyscy i obserwujemy siebie i swoje działania w rożnych sytuacjach, czasach, miejscach. Stamtąd pochodzą takie odczucia i sny.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 27 paź 2016, 21:10

Anka pisze:Do Casilla
Mojemu synowi śniła sie dziewczynka. Zobaczył ja w śnie i ona mu powiedziała ze jest jej bratem a ona jego siostra. Mój synek był bardzo wzruszony kiedy o tym mi mówił. Widzę ja nie potrafię powiedzieć jak ale jak mysle o tym to ja widzę w swojej głowie smutno wesołe zielone oczy, moze ma 7/8 lat Włosy jasne za ramiona.
Mam dwóch synów a w ciazy byłam tylko dwa razy. Nie rozumiem tej małej istotki. Czy mogłabys mi pomoc to zrozumieć. Dziekuje


Bardzo często w snach ,,przychodzą'' znajomi z poprzednich wcieleń.
W tym wcieleniu Twój Syn może jej nie znać, ale bardzo dobrze ją zna z poprzedniego, poprzednich wcieleń.
Jeżeli tak jest, to w śnie odczuł wyraźnie, że ją zna, pomimo, że w tym życiu jej nie widział.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: Anka » 27 paź 2016, 21:24

Do Danut
Dziekuje ci za odpowiedz. To duzo wyjaśnia. Czuje jej smutek i jej miłość do mojego synka. Odczuwam współczucie dla niej ale nie czuje sie z nią związana. Fajnie jest z kims o tym porozmawiać. To duzo dla mnie znaczy. Dziekuje
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości