Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 12 paź 2021, 11:06

W tych filmach wspomniano o rysunkach, które napisałeś, że masz - czy gdzieś z kimś analizowałeś, planujesz je gdzieś udostępnić? Napisałeś, że mógłbyś realnie pomóc tym osobom - próbowałeś może cokolwiek zrobić?
Ciekawe byłyby relacje osób towarzyszących osobom, które doświadczyły przedstawionych zjawisk.
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: soldado » 12 paź 2021, 23:05

ZabaZaba pisze:W tych filmach wspomniano o rysunkach, które napisałeś, że masz - czy gdzieś z kimś analizowałeś, planujesz je gdzieś udostępnić? Napisałeś, że mógłbyś realnie pomóc tym osobom - próbowałeś może cokolwiek zrobić?
Ciekawe byłyby relacje osób towarzyszących osobom, które doświadczyły przedstawionych zjawisk.


Dał mi wtedy swoją teczkę z rysunkami, które nigdy nie zostały opublikowane.
Nic nie planowałem z nimi zrobić.
Od 97 roku tak jak napisałem szukałem odpowiedzi, przeczytałem setki publikacji na ten temat, oglądnąłem setki filmów, przeczytałem wiele książek, widziałem wiele programów i znalazłem to czego szukałem.
Każda osoba, która zajmuje się tą tematyką, każdy tzw. ufolog na całym świecie wie, że gdy dana osoba jest wybrana przez Obcych, to nie można nic zrobić.
Nie można tego przerwać, nie można przerwać uprowadzeń i bolesnych doświadczeń, które są z tym związane....oni są o setki lat, jak nie więcej przed nami rozwinięci technologicznie i duchowo.
Dlatego nie mamy żadnych szans.... - przynajmniej teoretycznie.
Tak jak w naszym życiu - jest dobro i zło.
Są osoby dobre i na wskroś złe.
Tak samo jest z Obcymi.
Ci, o których napisałem, że są co najmniej kilkaset lat w rozwoju przed nami, nie są wcale prymusami.
Są Istoty jeszcze bardziej rozwinięte, które mają nad Nimi ogromną przewagę.
Jest o Nich mowa w książce ,,Misja''

KLIK

I w PDF ie

KLIK

To najbardziej rozwinięte Istoty zarówno duchowo, jak i technologicznie.
Jedna z Nich kiedyś ponad 2000 lat temu weszła w ciało człowieka, by móc nauczać ludzi, a Jego nauki przetrwały do dnia dzisiejszego.
Była to tak bardzo rozwinięta Istota duchowo, że gdy prosimy ją do tej pory, po 2000 latach o wsparcie, tak z serca, to je zawsze otrzymujemy.
I tylko ta Istota może realnie przerwać doświadczenia związane ze wzięciami osób wybranych.
Od razu wyprzedzę Twoje pytanie i napiszę, że nie jestem religijnym fanatykiem i bardzo rzadko chodzę do kościoła.
Nie uważam się również za osobę wierzącą, bo wiem, że istnieje reinkarnacja, a o tym nie naucza kościół katolicki.

Ok, jeżeli chcesz to zobacz poniższy materiał, postaraj się proszę dotrwać do jego końca, bo na końcu ,,wychodzą'' na scenę ,,Dowody''. ;)

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 13 paź 2021, 21:55

Książka jest rewelacyjna. Więcej napiszę, jal skończę czytać.
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 14 paź 2021, 18:50

"Misja" przeczytana, od deski do deski - jestem pod wrażeniem, zwłaszcza części o największych zagrożeniach dla ludzkości, zwłaszcza w obecnych dziwnych czasach. Pewnie wrócę jeszcze raz do niektórych fragmentów, chcialam Wam tu coś madrego zacytować, ale trudno przeszukiwać treść na telefonie. Tam było napisane coś w tym sensie, że ludzie boją się śmierci fizycznej, a powinni bać się tego, jak żyją...
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: danut » 16 paź 2021, 21:11

Obejrzałam ten filmik. Gość dobrze robi, że łączy sprawę z duchowością. Oj, ile wojen sama o to prowadziłam na forach :D . Kosmici źli, diabły, opętania, itd. Może tak być, tylko jak pamiętasz soldado, zwykle przytykałam na forach takim osobom, którzy dzielili się podobnymi doświadczeniami, że to zależy od nich samych i tego z kim się łączy ich osobiste wnętrze. Przejmowana świadomość od pokoleń - też jak najbardziej jest to możliwe i wojna duchowa - to jest sedno. Skoro wojna dobra ze złem to i są żołnierze Boga :) . Wiem, że jestem jednym z nich. W moich doświadczeniach diabeł został ujawniony nie w wizji, lecz w świecie rzeczywistym i w rzeczywiście istniejącej tu osobie ( aryjski model :lol: - przejęta osoba?) - podpowiedź z innego świata "i zobaczysz jak ona będzie naprawdę wyglądać" - przypuszczam, że tak obrzydliwie jak tam w tej jednej z wizji w filmiku. Nie widziałam nigdy brzydkiego kosmity, ale widziałam zło w czystej postaci. Przybysz na podwórko mówił mi o wszczepianiu czegoś co podróżuje z krwią, jak sam się tego pozbył, a ja pamiętam to na przegubie dłoni, co wycisnęłam z ropą i wrzuciłam gazik do pieca - do dziś mam po tym bliznę. Żołnierz wyraźnie mówił o takiej wojnie i nie było w tym nigdzie mowy o traktowaniu tych zjawisk czysto technicznie i o oczekiwaniu na lądowanie u nas UFO. ZabaZaba -" ludzie boją się śmierci fizycznej, a powinni bać się tego, jak żyją" - dokładnie, śmierć to jest tylko przejście do innego świata i nic co tu rozpętane na niej się nie kończy jest doprowadzane do końca, jest ciągiem przyczyny i skutku, nie ma cudownego wybawienia od odpowiedzialności.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 16 paź 2021, 21:27

danut pisze:Obejrzałam ten filmik. Gość dobrze robi, że łączy sprawę z duchowością. Oj, ile wojen sama o to prowadziłam na forach :D . Kosmici źli, diabły, opętania, itd. Może tak być, tylko jak pamiętasz soldado, zwykle przytykałam na forach takim osobom, którzy dzielili się podobnymi doświadczeniami, że to zależy od nich samych i tego z kim się łączy ich osobiste wnętrze. Przejmowana świadomość od pokoleń - też jak najbardziej jest to możliwe i wojna duchowa - to jest sedno. Skoro wojna dobra ze złem to i są żołnierze Boga :) . Wiem, że jestem jednym z nich. W moich doświadczeniach diabeł został ujawniony nie w wizji, lecz w świecie rzeczywistym i w rzeczywiście istniejącej tu osobie ( aryjski model :lol: - przejęta osoba?) - podpowiedź z innego świata "i zobaczysz jak ona będzie naprawdę wyglądać" - przypuszczam, że tak obrzydliwie jak tam w tej jednej z wizji w filmiku. Nie widziałam nigdy brzydkiego kosmity, ale widziałam zło w czystej postaci. Przybysz na podwórko mówił mi o wszczepianiu czegoś co podróżuje z krwią, jak sam się tego pozbył, a ja pamiętam to na przegubie dłoni, co wycisnęłam z ropą i wrzuciłam gazik do pieca - do dziś mam po tym bliznę. Żołnierz wyraźnie mówił o takiej wojnie i nie było w tym nigdzie mowy o traktowaniu tych zjawisk czysto technicznie i o oczekiwaniu na lądowanie u nas UFO. ZabaZaba -" ludzie boją się śmierci fizycznej, a powinni bać się tego, jak żyją" - dokładnie, śmierć to jest tylko przejście do innego świata i nic co tu rozpętane na niej się nie kończy jest doprowadzane do końca, jest ciągiem przyczyny i skutku, nie ma cudownego wybawienia od odpowiedzialności.


Dokładnie...
W tym programie ten gość trafia w sedno.
Dlatego ma najlepsze wyniki na świecie, jeśli chodzi o pomoc osobom uprowadzonym.
Każdy zawsze rozkładał ręce, a on im konkretnie pomaga.
Przez ,,przypadek'' do tego doszedł, chociaż wiesz, że wyznaje zasadę, że nie ma w życiu żadnych przypadków.
Myślę, że on tez myśli podobnie jak ja.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 18 paź 2021, 12:20

danut pisze:ZabaZaba -" ludzie boją się śmierci fizycznej, a powinni bać się tego, jak żyją" - dokładnie, śmierć to jest tylko przejście do innego świata i nic co tu rozpętane na niej się nie kończy jest doprowadzane do końca, jest ciągiem przyczyny i skutku, nie ma cudownego wybawienia od odpowiedzialności.


Ja to w ogóle traktuję jako przesłanie, że my często zapominamy o najważniejszych w życiu sprawach i całe to życie tracimy na zabieganie o to, żeby mieć, a nie być. Tak po prostu, dziko pędzimy przed siebie, jako jednostki i jako społeczeństwa. Zwłaszcza teraz, w sytuacji narastającego kryzysu klimatyczno-energetycznego na świecie, gdzie widać, jak na dłoni, że nie da się bez końca rozpędzać gospodarki, powinniśmy zacząć zmieniać myślenie i właśnie zacząć działać wspólnie, jako ludzie. Przeraża mnie to, jak mamy bardzo wtłoczony konsumpcjonizm, nie wierzę, że uda nam się zawrócić z tej drogi tak po prostu, bo wzruszymy się nagle losem misia polarnego. Tu chyba musiałby nastąpić jakiś duży wstrząs dla wszystkich ludzi na świecie. Jaki? Może Wy mi powiecie ;) Być może niezbita wiedza ludzi o tym, że system działa, jak naczynia połączone, że nie opłaca się być egoistami, mogłaby w tym pomóc.
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: danut » 18 paź 2021, 12:28

Ja tracę nadzieję w tym, by to przesłanie na dobre zostało przyjęte do duszy wszystkich ludzi. Widzisz wstrząs, ano był już taki, to druga wojna światowa, czy potrzeba jeszcze większego? A ludzie i tak się nie zmienili. Zło pociąga za sobą zło. Ja myślę nadal, że wiedza o tym czym jest rzeczywistość powinna uświadomić ludzi, staram się jak mogę poodkrywać to co niewiadome, ale skutek tego jest taki.. kto by mnie tam słuchał :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: ZabaZaba » 18 paź 2021, 12:36

bo jako ludzie jesteśmy wszyscy egoistyczni i ograniczeni i dopiero, kiedy do nas dotrze, że coś jest dla nas korzystne... o, to dopiero zaczyna nas to interesować. Wojna - no pięknie się ludzie potrafili zorganizować i zjednoczyć, na chwilę dosłownie, przy czym ilu tak szczerze w imię wyższej idei, a ilu podpięło się przy okazji realizując swoje potrzeby i interesy, to osobna historia, a potem krok po kroku, od nowa zaczęli mościć swoje najswojsze gniadka i zabawa od nowa
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Witam

Postautor: danut » 18 paź 2021, 12:43

Dlatego bohaterami dla nas powinni być tacy, którzy się nie ugięli, którym nie w głowie były podpuchy i zyski dla siebie i nie dali się wkręcić w tę grę, nie raz przypłacając to nawet swoim życiem. "Ten kto będzie starał się za wszelką cenę zachować życie - straci je, a ten co je straci - ten je zachowa". Ja posługuje się słowami Jezusa, bo pomimo ośmieszania Go w tych czasach, a stało się tak za przyczyną religii jako instytucji, to nie możemy zaprzeczać słuszności i prawdzie w Jego niezwykle mądrych słowach.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości