Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: danut » 17 sty 2022, 02:53

Soldado - ŻADNYCH OSÓB tutaj nie atakuję! Zauważyć należy, że dziś bardzo dużo ludzi wymaga leczenia psychologicznego i psychiatrycznego i żadna to jest ujma ani wstyd dla nich, żadne ubliżanie komuś, kiedy ktoś takiej osobie zwróci uwagę na to co może jej naprawdę pomóc. Żyjemy w czasach, w których nauka już bardzo dużo wie o świadomości, psychice, fobiach z dzieciństwa i jak one rzutują na dalsze życie takiego człowieka, jakie emocje i także niedomogi fizyczne ujawniają się i jak zobrazowane są one w wizjach i snach. Poważni egzorcyści współpracują z lekarzami, bo zdają sobie sprawę z tego jak bardzo skomplikowane jest to zadanie i jakiej wiedzy wymaga poprawne rozpracowanie danej psychiki, by nie uczynić jej dodatkowej szkody. Każdy posiada połączenie z czymś więcej niż ten nasz ograniczony w poznaniu świat, ale żeby stamtąd ujrzeć cokolwiek potrzeba się najpierw poprzez ten cały gąszcz innych oddziaływań na swój odbiór przebić. Ja wielu osobom wręcz pomagam i po to tu jestem, dużo osób i z tego forum skorzystało z tej pomocy, pisały do mnie i to wiem, także odezwałam się do tej userki przez taki zamiar, by pomóc jej a nie szkodzić. Ja nikomu nie narzucam widzenia sprawy, ona nie będzie chciała zastanowić się nad tym co napisałam to jest jej wola, ma takie prawo, bo sama wybiera to na co ma zwrócić uwagę co przyjąć za prawdę i co ją pociąga.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 17 sty 2022, 02:59

Soldado - ŻADNYCH OSÓB tutaj nie atakuję! Zauważyć należy, że dziś bardzo dużo ludzi wymaga leczenia psychologicznego i psychiatrycznego


Po tym co Ty tutaj opisujesz, ktoś mógłby też tak napisać, że wymagasz leczenia psychiatrycznego.
Atakujesz na tym forum, tak samo jak robiłaś to na innych forach.
To co napisałem potraktuj nie jak groźbę, ale jak obietnicę.
Dosyć ataków na osoby potrzebujące pomocy!!!
Jak chcesz atakować, to atakuj mnie, będzie to dla Ciebie bez żadnych konsekwencji.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: danut » 17 sty 2022, 03:05

Soldado - ale ja znam dalszy los tamtych osób z innych for :) i pasowało by Ciebie zapytać, bo pewnie też wiesz o tym co nieco - i czyż nie miałam racji?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: soldado » 17 sty 2022, 03:10

danut pisze:Soldado - ale ja znam dalszy los tamtych osób z innych for :) i pasowało by Ciebie zapytać, bo pewnie też wiesz o tym co nieco - i czyż nie miałam racji?


Danut bardzo Cię proszę odpuść...
Teraz w tym czasie każda osoba mająca zdolności mediumiczne jest na wagę złota.
Coś się dzieje bardzo złego i na każdej takiej osobie Drugiej Stronie bardzo zależy.
Od jakiegoś czasu to odbieram, dlatego całym sercem trzeba wspierać każdą taka osobę, a nie ją atakować.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: Nikita » 17 sty 2022, 17:20

Owszem Danut ale atakujesz...nie bylo mnie jakis czas na forum i z przykroscia stwierdzam, ze nie posunelas sie ani na jote w swojej ewolucji. Odpusc sobie tak jak radzi Ci Soldado. Ja tez nie zawsze bylam mila ale odpuscilam sobie i dostrzegam moje ciemne strony. Poprostu przestan sie wszedzie i we wszytskim wtracac i objawiac swoje prawdy. Niestety wielu ludzi jest zniecheconych gdy czyta Twoje wypowiedzi. Wiem bo mam kontakt z wieloma ludzmi. Odpusc sobie...juz raz zostalas zbanowana i jak widac absolutnie nie wyciagnelas wnioskow...szkoda... :(
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: danut » 17 sty 2022, 17:37

Uderz w stół a otworzą się nożyce. :D Nikita nie uznam Ciebie za swojego nauczyciela duchowego, sęk właśnie w tym byś pojęła, że nie masz prawa do oceny czyjegoś stopnia ewolucji i stopniowanej jej według siebie, ani do nauczania drugich. Nie narzucam innym swoich prawd a przekazuję wiedzę na różne tematy, łączę ją z sobą i analizuję, a to przeszkadzać może tylko komuś kto nie dopuszcza do swojej świadomości innych możliwości niż ta, w którą sam fanatycznie uwierzył i boją się by im coś tej ich wiary nie zakłóciło. A gdy coś zakłóca ją to uzna to za atak. :) Taka też jest prawidłowość w tym systemie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam

Postautor: Pablo diaz » 17 sty 2022, 21:08

,,Coś się dzieje bardzo złego i na każdej takiej osobie Drugiej Stronie bardzo zależy.
Od jakiegoś czasu to odbieram, dlatego całym sercem trzeba wspierać każdą taka osobę, a nie ją atakować.,,


Tak,dobrze to odbierasz.

Ale bez światła nic się nie uczyni
Ciemność rozprasza się tylko w obecności światła.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Witam

Postautor: Nikita » 18 sty 2022, 11:39

Danut odpusc sobie . Owszem moge zobaczyc Twoj postep...masz wielkie ego i nadal je sobie hodujesz. Mowie Ci to dla Twojego dobra abys sie wreszcie opamietala bo jak karma przywali to bedzie bolalo...Znam to z wlasnego doswiadczenia wiec wiem co mowie... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Witam

Postautor: soldado » 20 sty 2022, 00:33

Pablo diaz pisze:,,Coś się dzieje bardzo złego i na każdej takiej osobie Drugiej Stronie bardzo zależy.
Od jakiegoś czasu to odbieram, dlatego całym sercem trzeba wspierać każdą taka osobę, a nie ją atakować.,,


Tak,dobrze to odbierasz.

Ale bez światła nic się nie uczyni
Ciemność rozprasza się tylko w obecności światła.


Rozumiem, że też to odbierasz...
To chyba z tym odbiorem nie jestem sam.
To tak jakby została zakłócona równowaga.
To tak jakby Ciemna Strona, Istoty Negatywne uzyskały przez coś przewagę...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam

Postautor: Pablo diaz » 20 sty 2022, 08:17

Nie wszyscy ludzie,którzy mają coś do powiedzenia na temat duchowości są w ramionach światła.
Pycha , duma,arogancja ... od zawsze miała poparcie u sił ciemności.
Więc tak,zależy światłu ,aby ci którzy stoją po ich stronie rozpraszali ciemność.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości