Swiadomy sen sen we snie

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Swiadomy sen sen we snie

Postautor: ZabaZaba » 30 maja 2022, 10:20

mnie też

ale kiedyś zaczęło się pojawiać inne mieszkanie, zupełnie mi nie znane, betonowe, puste, a blok stał w miejscu kościoła, do którego należy cmentarz, na którym pochowałam później syna... dużo później zrozumiałam, co to miało symbolizować
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Swiadomy sen sen we snie

Postautor: Ryszard » 15 cze 2022, 21:06

Co symbolizowało ?
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Swiadomy sen sen we snie

Postautor: ZabaZaba » 21 cze 2022, 11:02

Ryszard pisze:Co symbolizowało ?


grobowiec - mieszkanie było obce, puste, zimne, ściany z betonu
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Swiadomy sen sen we snie

Postautor: tadyszka » 16 wrz 2022, 18:22

jakie macie metody na lepsze zapamietanie snow?


ja pamietam jako informacje, jako uczucie, jak jakas mysl: jakas przekaz albo odpowiedz na moje pytanie wczesniej. jednak scenariusza snu bardzo rzadko pamietam.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Swiadomy sen sen we snie

Postautor: Xsenia » 17 wrz 2022, 16:34

tadyszka pisze:jakie macie metody na lepsze zapamietanie snow?

Tadyszka zlituj się, na co ci to?? Chciałabyś pamiętać, że przez cały sen sprzątałaś? I wstawałaś zmęczona z bólem mięśni, których używałaś podczas sprzątania w śnie? Albo jak uciekasz przed demonem. Albo jak uciekasz w panice przed ludźmi, którzy chcą cię zabić? A właśnie, wiedzieliście, że strach ma smak? Cierpki, gorzki i lekko dający smakiem krwi. Ohydztwo. I budzisz sie z takim smakiem w ustach. Blee
Choć niektóre są fajne, jak np. śnił mi się zmarły tata, który leżał na leżaczku, a ja obok na krześle przy stole i rozwiązywałam krzyżówkę. A tata mi podpowiada hasła, których nie znałam.
Choć ostatnio najczęśniej mi się śni, że coś sprzątam. Zamiatam, myję podłogi. Wypluta z energii się czuje po tych snach. :(
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Swiadomy sen sen we snie

Postautor: tadyszka » 17 wrz 2022, 17:56

tak, mialam koszmary wiele lat temu i dzieki temu zrozumialam duza czesc mojej histori tutaj. dlatego chcialabym wied

mysle ze sny to wazny element. to wiedza . to kontakt z ta czescia zycia tam .
jak wiem ze jakis sen pamietam i byl absurdalny to czuje ze nie ma znaczenia.

a takie sny, o jakich opowiadasz sa jak kamienie w bucie. sa niewygodne, zmuszaja do zatrzymania sie na nich i zintepretowania.
Mowia cos waznego dla ciebie, moze to jakis wazny przekaz i metafora. Powtarzaja sie bo to jak listonosz z kolejnym awizo...
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Swiadomy sen sen we snie

Postautor: Pablo diaz » 18 wrz 2022, 15:06

Duchy Wyższe , kiedy śpią, idą do tych, którzy są im równi lub jeszcze wyżej.
Z nimi podróżują, rozmawiają i uczą się.
Sen u tych Duchów przekłada się na miłe i szczęśliwe wspomnienia.

Duchy niższe , gdy śpią, udają się do umbralu lub światów jeszcze niższych niż Ziemia , gdzie wzywają je dawne afekty, albo w poszukiwaniu jeszcze niższych radości niż te, którymi się tu tak zachwycają.
Ich marzenia senne są ciężkie, często są zdezorientowani, udręczeni, wiele ze snów manifestuje się w postaci koszmarów.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości