Lista obecności

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Lista obecności

Postautor: OneNight » 13 sty 2023, 09:10

A ja bym chciał od Ciebie 123bgf123, milion złotych w gotówce. Dasz? :D

Co to w ogóle za roszczeniowa postawa?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Lista obecności

Postautor: soldado » 14 sty 2023, 02:41

fruwla pisze:Soldado :D
jak sie odpedza powolanie, to z biegiem czasu , czegos jakby brakuje ;)


Trafione w punkt. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Lista obecności

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 15:21

OneNight pisze:A ja bym chciał od Ciebie 123bgf123, milion złotych w gotówce. Dasz? :D

Co to w ogóle za roszczeniowa postawa?
Ale Twoje Forum Forumowiczu Upada ! Zaprzeczysz ? No popatrz na to co teraz pada przez prysmat mojego chciejstwa Ty piszesz : "Dusza składa się z trzech jaźni. Instynktownego Ja, zwanego Nefesz. Świadomego Ja oraz Nadświadomego Ja. Kabaliści twierdzą, że Nefesz porozumiewa się poprzez podstawowe zmysły, w tym emocje" A TERAZ TO POPRZYJ czymkolwiek oprócz swego EGO które już nie ma wiarygodności "mistrzu" ! :) Ja mam a Ty nie masz ! :) Ja potrafię poprzeć dowodem a ty tylko książką i Ty tu przyszedłeś jako desperat a nie JA ! mistrzu :) Ty chciałeś sobie życie odebrać a Ja NIE ! :) Ja chciałem sobie duszę zutylizować tylko ! :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Lista obecności

Postautor: OneNight » 17 sty 2023, 18:58

123bgf123 pisze:Ale Twoje Forum Forumowiczu Upada ! Zaprzeczysz ?

Zaprzeczę. Bo to nie moje forum :D

123bgf123 pisze:A TERAZ TO POPRZYJ czymkolwiek oprócz swego EGO które już nie ma wiarygodności "mistrzu"

Każda książka o kabale?

123bgf123 pisze:Ja mam a Ty nie masz !


Wyższe ego od ilorazu inteligencji? :D

123bgf123 pisze:Ja potrafię poprzeć dowodem a ty tylko książką


No poproszę te dowody. Gdzie masz te badania naukowe? Pomiary, nagrania wideo? Jesteś po prostu kolejnym czubkiem :P

123bgf123 pisze:Ty tu przyszedłeś jako desperat a nie JA ! mistrzu

Kiedy niby okazałem desperację? Zachowaj lepiej te docinki dla siebie. Ty jak sądzę przyszedłeś potrollować, żeby odreagować bycie poniżanym w prawdziwym świecie? Z tego powodu ukryłeś się pod innym nickiem, Krzysztofie (albo Kacprze?)? :D

123bgf123 pisze:Ty chciałeś sobie życie odebrać a Ja NIE ! :) Ja chciałem sobie duszę zutylizować tylko ! :)

Utylizacja «wykorzystanie odpadów jako surowców wtórnych do dalszego przerobu»
No proszę, nie sądziłem że taki cwaniak będzie uznawał swoją duszę za odpad. Życzę w takim razie żeby się udało, odpadzie!
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Lista obecności

Postautor: 123bgf123 » 18 sty 2023, 14:40

OneNight pisze: No poproszę te dowody. Gdzie masz te badania naukowe? Pomiary, nagrania wideo? Jesteś po prostu kolejnym czubkiem :P
OneNight naprawdę musimy się potykać o to powyżej ? Piramidy w Egipcie nie zbudowali ludzie i w Ameryce południowej też !...ale naprawdę chcesz udowodnić mi swoją intelektualną wyższość powołując się na kosmitów w ten sposób ? nazywając mnie cubkiem bo ziemia sobie rości wybudowanie piramidy ? :) liczyłem osobiście na coś więcej niż agresja wynikająca z specyfiki pytania !...
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Lista obecności

Postautor: OneNight » 18 sty 2023, 17:43

liczyłem osobiście na coś więcej niż agresja wynikająca z specyfiki pytania


Słowa mają swoje konsekwencje. Jeśli sam w agresywny sposób się odzywasz, nie licz że będę nadstawiał policzek.

Reszty nawet nie skomentuję, bo dla mnie zachowujesz się jak zwykły internetowy troll.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Lista obecności

Postautor: 123bgf123 » 23 sty 2023, 14:18

OneNight pisze:
123bgf123 pisze:Ale Twoje Forum Forumowiczu Upada ! Zaprzeczysz ?

Zaprzeczę. Bo to nie moje forum :D

123bgf123 pisze:A TERAZ TO POPRZYJ czymkolwiek oprócz swego EGO które już nie ma wiarygodności "mistrzu"

Każda książka o kabale?

123bgf123 pisze:Ja mam a Ty nie masz !


Wyższe ego od ilorazu inteligencji? :D

123bgf123 pisze:Ja potrafię poprzeć dowodem a ty tylko książką


No poproszę te dowody. Gdzie masz te badania naukowe? Pomiary, nagrania wideo? Jesteś po prostu kolejnym czubkiem :P

123bgf123 pisze:Ty tu przyszedłeś jako desperat a nie JA ! mistrzu

Kiedy niby okazałem desperację? Zachowaj lepiej te docinki dla siebie. Ty jak sądzę przyszedłeś potrollować, żeby odreagować bycie poniżanym w prawdziwym świecie? Z tego powodu ukryłeś się pod innym nickiem, Krzysztofie (albo Kacprze?)? :D

123bgf123 pisze:Ty chciałeś sobie życie odebrać a Ja NIE ! :) Ja chciałem sobie duszę zutylizować tylko ! :)

Utylizacja «wykorzystanie odpadów jako surowców wtórnych do dalszego przerobu»
No proszę, nie sądziłem że taki cwaniak będzie uznawał swoją duszę za odpad. Życzę w takim razie żeby się udało, odpadzie!
Twoje wypowiedzi Forumowiczu uważam za zasadne twoje wypowiedzi o Ciebie rozbite (ale ja Cię znam tak samo jak Cię znają tu !) ale to jest tylko twoje i nie jak to obiektywne ! Bo to jest tylko Twoje / nie jak u soldado medium już w 100% weryfikalności ! Nie ?
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Lista obecności

Postautor: 123bgf123 » 23 sty 2023, 14:27

OneNight pisze:Reszty nawet nie skomentuję, bo dla mnie zachowujesz się jak zwykły internetowy troll.
Was mają Iluminati Chryste panie za Kury ! I ja się zaczynam skłaniać w Ich stronę Panie Szanowny OneNight ! Zaszczepią was a następnie wyślą w kosmos podle woli swojej bo ułomna owca to tylko zwierzę w futerku nie ?! :) tak czysto prywatnie Panie Forumowiczu OneNight - jak nauka Ci coś poda to jest to dla Ciebie udowodnione ? Prawda ?! Np. spirytyzm jest udowodniony bo Pan A. Kardeck pod pseudonimem (bo się bał tego co redagował ! :) zwrócił się do religii Ziemi / Papierza o jego wyrok a NIE BYŁO TAM WYROKU W SPRAWIE !!! :) Papież bowiem był Rockefellera/Wilka ! w sprawie - JAK JEST I DZIŚ ! :D no cóż owce !!! Wasz wybór z pominięciem mózgu człowieka !!! :P
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Lista obecności

Postautor: OneNight » 24 sty 2023, 21:31

ale to jest tylko twoje i nie jak to obiektywne ! Bo to jest tylko Twoje / nie jak u soldado medium już w 100% weryfikalności ! Nie ?
123bgf123

Nie ma czegoś takiego jak "obiektywne". Nawet w nauce dwóch obserwatorów może obserwować dwa stany tego samego układu fizycznego. Wszystko jest do pewnego stopnia subiektywne. A soldado od kogo otrzymał certyfikat 100% weryfikowalności? Wyliczyłeś to kosmicznym kalkulatorem? :D

Co do bycia medium, ja to widzę jak każdą inną umiejętność. Jeśli umiem gotować, to cokolwiek zobowiązuje mnie by robić to charytatywnie, żeby wszystkim pokazać że umiem? Poza tym jak na osobę zarzucającą brak wiarygodności, sam niezbyt byłeś skłonny dostarczyć dowody, które rzekomo posiadasz. Ja nie rzuciłem żadnych słów na wiatr twierdząc że je posiadam, Ty owszem. Kto widział ten wie i mi to wystarczy.

tak czysto prywatnie Panie Forumowiczu OneNight - jak nauka Ci coś poda to jest to dla Ciebie udowodnione ? Prawda ?! Np. spirytyzm jest udowodniony bo Pan A. Kardeck pod pseudonimem (bo się bał tego co redagował ! :) zwrócił się do religii Ziemi / Papierza o jego wyrok a NIE BYŁO TAM WYROKU W SPRAWIE !!! :) Papież bowiem był Rockefellera/Wilka ! w sprawie - JAK JEST I DZIŚ ! :D no cóż owce !!! Wasz wybór z pominięciem mózgu człowieka !!! :P


Tak czysto prywatnie jestem inżynierem. Opieram się głównie na praktycznej nauce. Więc jeśli dane zjawisko da się powtórzyć i przewidzieć za pomocą obliczeń, to dla mnie jest to prawdziwe. Spróbujesz zaprzeczyć np. Zjawisku indukcji elektromagnetycznej, prawu Ohma, Kirchhofa? Jest masa rzeczy które da się zaobserwować, wyliczyć i zmierzyć. Kardec nie był naukowcem, spirytyzm nie jest nauką, a Ty znów zapomniałeś leków bo gadasz o jakichś iluminatach.

Uważasz się za kogoś lepszego, a pozostałych przezywasz od kur, owiec. Sam uważasz się za wilka. To już jakiś kompleks mniejszości, bo nawet nie masz pojęcia kto siedzi po drugiej stronie. Nie ma żadnych wybrańców. Pieniądze można zdobyć, władze również jak wiesz komu wejść w d***. Tym tak zwanym "medium" też można zostać, w takim sensie że się potrafi dostrzegać coś więcej niż materia i odbierać informacje. Można znacznie więcej. Są to rzeczy osiągalne dla każdego człowieka. Tylko się je zataja, zaciemnia, fałszuje. Żeby tacy jak Ty, gdy już uda im się zdobyć choć mały procent wiedzy, mogli sobie łechtać ego i klepać się po plecach.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Lista obecności

Postautor: Siewiczpl » 20 lut 2023, 23:30

Trochę mnie nie było....

Ktoś ma już w swych rękach forum? lub powrócili starzy by dokonać odświeżenia?
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości