Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Postautor: konrad » 24 sty 2012, 22:18

Witajcie,

Uruchamiamy nowy kanał informacyjny: grupy mailingowe, na który będziemy wysyłać wszystkie powiadomienia o spotkaniach organizowanych w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu (na początek te miasta, potem dojdą kolejne :))

Jeżeli ktoś jest zainteresowany dołączeniem do którejś z tych grup, proszę o kontakt poprzez wysłanie do mnie PW na forum albo maila na adres info@spirytyzm.pl
Można też napisać w tym temacie, jeśli ktoś będzie chciał dołączyć (wówczas prześlę zaproszenie na adres, z którego korzystaliście, rejestrując się na forum).

Jak to działa?

1) Gdy poprosicie o przyłączenie, dopiszę Wasz adres mailowy do grupy, która prowadzona jest przez Google
2) Otrzymacie maila z prośbą o potwierdzenie dołączenia do grupy. Należy kliknąć tam w link potwierdzający
3) Od tego momentu będziecie otrzymywać informacje drogą mailową o spotkaniach i szkoleniach, które organizujemy
4) Dostęp do Waszego maila będą mieć tylko administratorzy grupy
5) Oczywiście w każdej chwili można się wypisać

Bardzo proszę o informację osoby, które będą zainteresowane dołączeniem do którejś z grup. Proszę także o informację, do grupy z jakiego miasta je dopisać.

Jeśli macie pytania, dajcie znać.

PS. Przepraszam za nieobecność na forum ostatnimi czasy, ale jestem w rozjazdach. Za jakiś miesiąc będę już z powrotem w kraju na dobre i wówczas ruszymy z uniwersytetem itp. Mam też nadzieję nadrobić wtedy wszystkie opóźnienia z tłumaczeniami i wydawaniem książek.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Postautor: kasiak » 08 cze 2012, 20:26

Witam
Proszę o możliwość przyłączenia się do warszawskiej grupy.
Mogę czytać forum i książki, ale jednak wolę kontakt
z żywym człowiekiem.
pozdrawiam kasiak
kasiak
 
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2012, 20:28

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Postautor: konrad » 11 cze 2012, 14:44

kasiak pisze:Witam
Proszę o możliwość przyłączenia się do warszawskiej grupy.
Mogę czytać forum i książki, ale jednak wolę kontakt
z żywym człowiekiem.
pozdrawiam kasiak


Witam, proszę o przesłanie swojego adresu mailowego na adres: info@spirytyzm.pl, a my dołączymy go do grupy dystrybucyjnej, na którą rozsyłamy zaproszenia na poszczególne spotkania. Na razie ze spotkaniami trochę słabo, bo jesteśmy w rozjazdach cały czas, ale niedługo znów z nimi ruszymy.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Postautor: forrest » 11 cze 2012, 19:59

O, właśnie. A jak ktoś nowy się da zwabić na spotkanie, to mu się coś da z prac wydawniczych (coś do przepisania, czy do korekty tekstu...) :D
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Postautor: konrad » 11 cze 2012, 21:26

forrest pisze:O, właśnie. A jak ktoś nowy się da zwabić na spotkanie, to mu się coś da z prac wydawniczych (coś do przepisania, czy do korekty tekstu...) :D


Myślę, że na razie nie ma takiej potrzeby. Jak ktoś będzie chciał pomóc, to coś się znajdzie na pewno, ale myślę, że do przepisywania mamy już odpowiednią ekipę. :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocław

Postautor: bakłazanek » 13 mar 2013, 17:41

hej ja chciałbym sie dowiedziec cos o gropach w krk :P moj adres mail to thcthc22@interia.pl mile widziane by byly jakies wskazowki dotyczące jak sie dostac i gdzie i kiedy jest to organizowane :P aha i jeszce prosze napisac cos w sprawach wiekowych :DD
bakłazanek
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2013, 17:18

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocław

Postautor: atalia » 13 mar 2013, 22:09

Przepraszam, czy krk to Kościół Rzymsko Katolicki? ;)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocław

Postautor: cthulhu87 » 14 mar 2013, 00:09

atalia pisze:Przepraszam, czy krk to


krakowska kiełbasa ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocław

Postautor: Achill » 29 sie 2014, 15:54

czy istnieje i spotyka sie jakaś grupa w Warszawie?
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Informacje o spotkaniach w Warszawie, Krakowie i Wrocław

Postautor: cthulhu87 » 30 sie 2014, 03:50

Achill pisze:czy istnieje i spotyka sie jakaś grupa w Warszawie?


Tak jest:)
Spotykania są co dwa tygodnie.

W sprawie szczegółów napisz do Konrada: konrad.jerzak@rivail.pl. On Ci wszystko wyjaśni. Zapraszamy
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości