Witam

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam

Postautor: Xsenia » 12 wrz 2015, 23:20

Hansel pisze:Dzięki powiem wam że ja się tutaj do niewtórych ludzi bardzo np ciebie przywiązałem i uważam za przyjaciół.

Nie wiem z czego to wynika ale ja emocjonalnie jestem bardzo wrażliwy i przez to łato jest mnie zranić...


Niestety znam to aż za bardzo dobrze. Wokół mnie też byli ludzie, którzy wykorzystywali moją cechę przywiązywania się do ludzi i ufania bezgranicznie, do tego by mnie krzywdzić. Trwało to tak długo, aż stwardniałam.
U mnie nowo poznana osoba zawsze ma plus na początek. I jeśli sie okazuje, że osoba ta jest w porządku, nie wyrządza mi krzywdy, nie próbuje mnie wykorzystać, to dostaje dodatkowe plusy. Ty Hansel też masz ich już dość dużo u mnie :) I też cie lubię :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam

Postautor: Hansel » 13 wrz 2015, 00:29

Xsenia pisze:Ty Hansel też masz ich już dość dużo u mnie :) I też cie lubię :)
Serio ? :oops:
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Witam

Postautor: Xsenia » 13 wrz 2015, 18:27

Tak Hansel :) Jak i inni tutaj :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam

Postautor: Hansel » 13 wrz 2015, 20:09

A jakie mam plusy ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Witam

Postautor: Wiatr1000 » 13 wrz 2015, 21:14

No ja ciężko się przywiązuje do ludzi zawsze tak było a teraz wyjątkowo stronie od ludzi i od ich towarzystwa ;) Ciężko mi idzie z zachwycaniem się gdy widzę nowe osoby, wręcz trzymam ich na dystans i obserwuję czy mnie nie wykorzystają, z drugiej za łatwo plotkuję i prawdomówny jestem :P Mówię to co myślę ;)

Ciężko mi wyobrazić siebie w twojej sytuacji Hansel gdy jesteś taki właśnie. Ja i przywiązanie emocjonalne do drugiej osoby :shock: ?
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości