Witam - problem - mediumizm

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Witam - problem - mediumizm

Postautor: AllyJazz » 21 kwie 2015, 12:47

Witam Serdecznie!
Mam na imię Aleksandra i mam 24lata.
Mój problem jest nietypowy i nie wiem do kogo mam się z nim zgłosić.
Otóż.
Od maleńkości czuję obecność innych osób - dusz. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że czuję ich energię i uczucia i czasem słyszę dziwny dźwięk, podobny do dźwięku wywoływania psów - dźwięk o wysokim natężeniu fal dźwiękowych coś jak fale ultra - nie wiem jak to opisać.
Energię czuję na tyle, że jestem pewna obecności drugiej osoby i jej emocji bo całe wchodzą we mnie i np. albo rozpiera mnie radość, silnie pozytywne uczucie wewnątrz klatki piersiowej albo np. jest mi aż niedobrze jakby chciało mi się wymiotować i się duszę.
Często czuję jak mnie obserwują np. siedzą na łóżku kiedy leżę.
Dlatego mówię od maleńkości bo mam tak od zawsze - urodziłam się z 1/10 punktem, po 10min miałam 2ptk. Wszyscy mi mówią, że to cud bo miałam mieć porażenie mózgowe bo byłam podwiązana i odwrócona a moja rodzina mówi, że mam misję do spełnienia.
Często mam sny prorocze jak np. dzisiaj śniło mi się, że mój kolega nie pojedzie samochodem a autobusem (śmieszne ale np.) i rzeczywiście tak było.
Miałam kiedys stycznośc z medium. Poczułam dotknięcie i medium opisało mi mojego dziadka który jest przy mnie cały czas.
Mam też uczucie a własciwie pewność jakiej płci osoba mnie odwiedza.
Tarocista mi kiedyś powiedział, że mam bardzo silną intuicję oraz dar i powinnam się rozwijać w tą stronę a nie uciekać i się tego bać.
Chciałabym wiedzieć jak można rozwinąć się w tą stronę.
Nie umiem opisac wszystkich sytuacji ale mam pewność, że to coś więcej i że powinnam iść w tą stronę.
Wybaczcie tak lakoniczny opis sytuacji i prosze o pomoc.
Nie piszcie mi też proszę, że to choroba psychiczna paranoja czy coś bo jestem zdrowa i w pełni świadoma.
Pozdrawiam
Ally
AllyJazz
 
Posty: 24
Rejestracja: 21 kwie 2015, 12:27

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: cthulhu87 » 21 kwie 2015, 12:59

AllyJazz pisze:Dlatego mówię od maleńkości bo mam tak od zawsze - urodziłam się z 1/10 punktem, po 10min miałam 2ptk. Wszyscy mi mówią, że to cud bo miałam mieć porażenie mózgowe bo byłam podwiązana i odwrócona a moja rodzina mówi, że mam misję do spełnienia.


Jeśli nasza normalna percepcja łączy się ściśle z uwagą wobec życia, być może w chwilach zagrożenia życia ta uwaga odwraca się nieco od tego, co materialne i wykracza gdzieś poza - to dlatego np. topielcy, niedoszli samobójcy czy ofiary nagłych wypadków w krótkiej chwili mogą uzyskać dostęp do ukrytych podkładów swojej pamięci, w normalnych warunkach tłumionych przez materię.

Możliwe, że te uwarunkowania fizyczne spowodowały, że w jakiś sposób twój umysł otworzył się później na to, co pozazmysłowe.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: bernadeta1963 » 21 kwie 2015, 13:03

Witaj na forum :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: Filaretka » 21 kwie 2015, 13:03

Witaj na forum! :)

To nic nienormalnego, Duchy są wśród nas. Sami nimi jesteśmy. Niektórzy wyczuwają je bardziej, inni mniej. Jeśli chcesz, możesz poczytać ten temat: viewtopic.php?f=7&t=2100
Także uważam, że nie powinnaś się tego bać, tylko rozwijać.

Doskonal się, wzrastaj moralnie, czyli staraj się być lepszą osobą. Każdy z nas to powinien robić, dążyć do rozwoju moralnego. Będziesz więcej dostrzegać, rozumieć i przede wszystkim przyciągać dobre Duchy. Możesz poczytać Księgę Duchów i Księgę Mediów Allana Kardeca. Te dzieła mogą coś rozjaśnić.
Proś swojego duchowego Opiekuna (Anioła Stróża) o pomoc w zrozumieniu swojego daru, tych wszystkich sytuacji, o pomoc w rozwijaniu się. Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę. Nie bój się, rozwój Twoich zdolności pójdzie swoim tempem. Zaufaj swojemu Opiekunowi, a na pewno obierzesz dobry kierunek.

Pozdrawiam Cię serdecznie! :)
(...) Bezpieczna... W objęciach jego skrzydeł
Unoszę się, zachwycam i poddaję chwili ulotnej.
Wysoko wśród gwiazd, wśród aniołów...
Tutaj jestem wolna, tutaj jestem w domu.
Awatar użytkownika
Filaretka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 117
Rejestracja: 25 cze 2012, 20:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: AllyJazz » 21 kwie 2015, 13:22

Dziekuję za przywitanie :)
Chciałabym to rozwinąć bo od dziecka jestem bardzo wrażliwą postacią jak i ja to mówię i bliskie mi osoby zbyt świadomą jak na swój wiek, zbyt dużo tez przeżyłam jak na swoje lata i zastanawiam się czy to nie kształtuje właśnie mojej siły do podjęcia się kształcenia tego daru.
przy czym na prawdę przerażają mnie te emocje, Wczoraj nawet wydaje mi się, że widziałam kobietę która mnie odwiedziła. Widziałam 'kątem oka' twarz wyglądającą zza szafy ale szybko odwróciłam wzrok i się otrząsnęłam.
Nie wiem czy udźwigne tak poważny dar.
Dlatego miło by było gdyby były tu osoby o podobnych sytuacjach i powiedziały by mi jak to u nich wyglądało chociaż wiadomo, że porównywać nie można.
Bo sama juz nie wiem co mam o tym mysleć - może to moja wyobraźnia (ale coś wewnątrz mówi mi, że nie).
AllyJazz
 
Posty: 24
Rejestracja: 21 kwie 2015, 12:27

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: Filaretka » 21 kwie 2015, 13:29

Są tu takie osoby i właśnie pod linkiem, który podałam znajdziesz ich historie. :)
Skoro masz taki dar, to z pewnością go udźwigniesz. Może wydawać Ci się to czasami zbyt ciężkie, ale takie nie jest. Bóg wie, co robi i jeśli coś nam daje, to tylko coś, z czym sobie poradzimy. :)
(...) Bezpieczna... W objęciach jego skrzydeł
Unoszę się, zachwycam i poddaję chwili ulotnej.
Wysoko wśród gwiazd, wśród aniołów...
Tutaj jestem wolna, tutaj jestem w domu.
Awatar użytkownika
Filaretka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 117
Rejestracja: 25 cze 2012, 20:16
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: bernadeta1963 » 21 kwie 2015, 13:30

Na tej stronie którą podała ci Filaretka znajdziesz na pewno większość odpowiedzi jak sobie radzą i co odbierają inni . Możesz opisać swoje odczucia i w razie wątpliwości pytać . Ja znalazłam tu odpowiedzi na moje pytania i oczywiście przyjaciół :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: AllyJazz » 21 kwie 2015, 13:44

:) To się cieszę,
Bo nie miałam takiego silnego odczucia jeszcze.
Czuję, że wczoraj odwiedziła mnie kobieta, czułam jej lęk, niepewność i co dziwne - potrzebę.
Nie wiem jaką. Czuję, że kogoś przyprowadziła - i po głowie chodzi mi jak i czuję chłopca.
Sama nie wiem czy to rzeczywiście ma miejsce czy po prostu nie wypieram tego uczucia.
Ale i ten dźwięk mnie zastanawia.
Za to z rana jak wstałam strasznie bolała mnie górna część kręgosłupa i leciała mi krew z nosa.
Cały czas mi się wydaje, że to moja wyobraźnia...
;( :(
AllyJazz
 
Posty: 24
Rejestracja: 21 kwie 2015, 12:27

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: AllyJazz » 21 kwie 2015, 13:47

Jak również wiem o tym, że wystarczyło by bym się skoncentrowała by wyjaśnić tą sytuację.
Ale za bardzo się boję... tzn bardziej to jest adrenalina niż strach.
AllyJazz
 
Posty: 24
Rejestracja: 21 kwie 2015, 12:27

Re: Witam - problem - mediumizm

Postautor: Xsenia » 21 kwie 2015, 14:35

Witaj serdecznie :)
I spokojnie :) Poczytaj ten wątek o którym jest mowa. Są tu osoby podobne do ciebie. Nie bój się, pomogą ci przejść przez początki :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości