Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: anima » 27 maja 2015, 16:16

Czesc Krzysztof,
myslalam o cwiczeniu wychodzenia z ciala, czytalam kiedys nawet ksiazke o metodach na to, ale nie dzialalo, niestety.
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: Mirek » 27 maja 2015, 17:12

Witaj
Trochę się spóźniłaś. Były w Polsce w połowie maja 5 dniowe warsztaty z tych umiejętności z Brucem Moenem
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: anima » 27 maja 2015, 17:18

Wtaj Mirek,
szkoda, rzeczywiscie za pozno..
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: fruwla » 28 maja 2015, 07:40

:) Hej, Anima!
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: Obserwator » 28 maja 2015, 11:13

Witaj Anima :)

Zapraszamy do dyskusji :)
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: soldado » 29 maja 2015, 20:39

anima pisze:Witam wszystkich!

Czytam to forum juz od jakiegos czasu, dzis postanowilam sie zarejestrowac.
Duchowosc jest dla mnie bardzo wazna.
Mam interesujace sny, wiele z nich jest dla mnie dowodem na istnienie sfery duchowej.
Dawno temu medytowalam codziennie, wtedy mialam mistyczne sny, byly fascynujace, codziennosc nie umywala sie do nich. Dostawalam w nich m.in. przeslania od przewodnikow duchowych.
Medytowalam zwykle przed pojsciem spac..
Ktoregos dnia poswiecilam medytacji prawie caly dzien, zrobilam sobie takze harmonizacje czakr metoda Reiki (wg. ksiazki o Reiki).
Taka - cala "nawiedzona" poszlam spac (bylam sama w mieszkaniu).
Ok. 3.00 w nocy sie przebudzilam sie "lekko", nie moglam sie ruszyc, bylam jak sparalizowana, zaczelam czuc delikatne wibracje i po jakims czasie, poczulam, jakby cos mnie unosilo do gory, nad lozkiem. Ten stan byl bardzo przyjemny, ale trwal bardzo krotko. Przerwal go rozpaczliwy krzyk kogos, kto byl okropnie przerazony: "POMOCYYY!!!"
Slyszalam ten krzyk obok mnie..
Natychmiast znalazlam sie znowu w moim ciele i wlaczylam swiatlo.. Nie zasnelam juz do rana, majac swiadomosc, ze mam w domu ducha..
Juz nigdy wiecej mi sie to nie zdarzylo.
Mysle, ze byl to duch kogos, kto nagle zmarl i widzac moja dusze, ktora sobie zrobila mala wycieczke do wymiaru duchowego, zwrocil sie do niej o pomoc..
Niestety w ulamku sekundy wrocilam do ciala (nie mialam na to wplywu), wiec nie pomoglam w niczym. To raczej ja potrzebowalam wtedy pomocy, wystraszylam sie bardzo tego wtargniecia obcej istoty do mojego pokoju w nocy. Nie bylo to komfortowe uczucie.
To by bylo na tyle w ramach wstepu..
Pozdrawiam :)


Witaj na forum
Masz zdolności mediumiczne, które dają Ci znać, nie tylko poprzez intensywne myśli o medytacji, ale masz niezwykle trafną intuicje, która przejawia się bardziej, co do innych osób, niż do Ciebie.
Nadto nie jesteś na tym forum przez przypadek, przypadki nie istnieją.
Pozdrawiam serdecznie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: anima » 29 maja 2015, 22:05

soldado pisze:Witaj na forum
Masz zdolności mediumiczne, które dają Ci znać, nie tylko poprzez intensywne myśli o medytacji, ale masz niezwykle trafną intuicje, która przejawia się bardziej, co do innych osób, niż do Ciebie.
Nadto nie jesteś na tym forum przez przypadek, przypadki nie istnieją.
Pozdrawiam serdecznie.


Witajcie - Fruwla, Obserwator i Soldado!

To interesujace, co piszesz Soldado. Nigdy nie pomyslalabym o sobie, ze mam zdolnosci mediumiczne!
Mysle, ze mam najlepszy kontakt z intuicja podczas snu.
Juz wiele rzeczy udalo mi sie wysnic.

Moje sny sa dla mnie najlepszym dowodem na istnienie sfery duchowej. Sen moze ukazac przyszle zdarzenie, bo poza naszym materialnym "matrixem" czas nie istnieje.

Moja przyjaciolka zmarla dawno temu. Mialam nadzieje, ze pojawi sie we snie i czegos sie dowiem.
Mialam na poczatku bardzo krotki, niejasny sen, widzialam ja w jakims ciemnym pomieszczeniu, byla bardzo smutna, wszystko tam bylo czarne.

Dopiero 2 lata po jej smierci mialam sen, w ktorym ze mna porozmawiala.
Byla ubrana jak zakonnica.
We snie myslalam, ze ona zyje, tzn. ze nadal zyje fizycznie.
Zdziwilam sie bardzo, widzac ja w tym habicie, bo byla ateistka (gdy sie przyjaznilysmy, nigdy nie poruszalam z nia tematu Boga, bo znajac ja, wiedzialam, ze by mnie tylko wysmiala).
Wygladala na zadowolona.
Powiedziala do mnie - CHODZE TERAZ DO SZKOLY, W KTOREJ UCZE SIE O BOGU.

Po przebudzeniu bylam pewna, ze bylo to realne spotkanie naszych dusz.
W tym pierwszym snie chyba widzialam ja oczekujaca gdzies (byly tam tez inne postacie, pewnie tez czekajace na cos).
Jako zatwardziala materialistka nie wierzaca w zycie po zyciu i istnienie duszy, musiala pewnie swoje przeczekac, nim uwierzyla, ze istnieje Bog i zycie wieczne.

Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: soldado » 29 maja 2015, 22:16

anima pisze:
soldado pisze:Witaj na forum
Masz zdolności mediumiczne, które dają Ci znać, nie tylko poprzez intensywne myśli o medytacji, ale masz niezwykle trafną intuicje, która przejawia się bardziej, co do innych osób, niż do Ciebie.
Nadto nie jesteś na tym forum przez przypadek, przypadki nie istnieją.
Pozdrawiam serdecznie.


Witajcie - Fruwla, Obserwator i Soldado!

To interesujace, co piszesz Soldado. Nigdy nie pomyslalabym o sobie, ze mam zdolnosci mediumiczne!
Mysle, ze mam najlepszy kontakt z intuicja podczas snu.
Juz wiele rzeczy udalo mi sie wysnic.

Moje sny sa dla mnie najlepszym dowodem na istnienie sfery duchowej. Sen moze ukazac przyszle zdarzenie, bo poza naszym materialnym "matrixem" czas nie istnieje.

Moja przyjaciolka zmarla dawno temu. Mialam nadzieje, ze pojawi sie we snie i czegos sie dowiem.
Mialam na poczatku bardzo krotki, niejasny sen, widzialam ja w jakims ciemnym pomieszczeniu, byla bardzo smutna, wszystko tam bylo czarne.

Dopiero 2 lata po jej smierci mialam sen, w ktorym ze mna porozmawiala.
Byla ubrana jak zakonnica.
We snie myslalam, ze ona zyje, tzn. ze nadal zyje fizycznie.
Zdziwilam sie bardzo, widzac ja w tym habicie, bo byla ateistka (gdy sie przyjaznilysmy, nigdy nie poruszalam z nia tematu Boga, bo znajac ja, wiedzialam, ze by mnie tylko wysmiala).
Wygladala na zadowolona.
Powiedziala do mnie - CHODZE TERAZ DO SZKOLY, W KTOREJ UCZE SIE O BOGU.

Po przebudzeniu bylam pewna, ze bylo to realne spotkanie naszych dusz.
W tym pierwszym snie chyba widzialam ja oczekujaca gdzies (byly tam tez inne postacie, pewnie tez czekajace na cos).
Jako zatwardziala materialistka nie wierzaca w zycie po zyciu i istnienie duszy, musiala pewnie swoje przeczekac, nim uwierzyla, ze istnieje Bog i zycie wieczne.

Serdecznie pozdrawiam


Zakonnica kojarzy się z modlitwą i właśnie modlitwa mogła jej pomóc.
W tym pierwszym śnie była w stanie przejściowym, nie robiła kroku do przodu.
Jej życie miało na nia tak olbrzymi wpływ, że nie mogła przejść dalej.
Chodzi do szkoły... - analizuje swoje życie pod kątem wpływu na nią materializmu na tyle, by oddalić się od tego co duchowe.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: anima » 29 maja 2015, 23:20

Soldado,

ja wtedy to przebranie zakonnicy odebralam raczej jako symbol sfery duchowej.
Za zycia wierzyla tylko w materie, dlatego jak zobaczylam ja w habicie zakonnicy, bylam dosc zmieszana (co jest grane?). W koncu, w tym snie myslalam, ze obie znajdujemy sie na planie fizycznym.
Po przebudzeniu, zinterpretowalam to jako jej totalna przemiane, zwrocenie sie ku sferze duchowej i fascynacje ta sfera.
(po okresie zagubienia w niewiedzy - w tym stanie przejsciowym, ktory ukazal sie w tym pierwszym snie).
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Odwiedziny ducha podczas wyjscia z ciala

Postautor: Nikita » 30 maja 2015, 08:03

Ten sen rzeczywiscie pomaga wiele wyjasnic, np sytuacje duszy po smierci osoby niewierzacej i mozliwosc poznania Boga. Najpierw poczeka sobie w poczekalni az troche zmieknie jej niewiara i byc moze troche spokornieje a potem uzyska wspaniala mozliwosc poznania Boga w szkole duchowej. Czyli Bog nikogo nie zostawia samemu sobie . Poczeka az dusza wysle do Niego znak a On jej pomoze. I tak dziala swiat duchowy takze tu na Ziemi. Musimy prosic swiat duchowy o pomoc w naszych zyciowych problemach i sytuacjach...a swiat duchowy czyli wszelcy pomocnicy duchowi tylko czekaja na to aby ich poprosic i aby mogli dzialac...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości