Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: Mirek » 13 lip 2015, 09:20

cthulhu87 pisze:Bardzo możliwe, że Twoje marzenia senne są też wynikiem autosugestii wywołanej miejscem, w którym pracujesz i ludźmi, z którymi pracujesz.

Również jest bardzo możliwe, że Twoje marzenia senne są też wspomnieniami z poprzednich wcieleń. Ja tak dojść często mam.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: Xsenia » 13 lip 2015, 10:07

Słyszałeś w dzieciństwie praktycznie to samo co ja :) "Martwi nie mogą nam zrobić krzywdy", "nie trzeba bać się zmarłych tylko żywych", "patrz w okno jeśli nie chcesz pamiętać snu". Moja mama zawsze też, gdy przechodziły mnie dreszcze, to mówiła, że "duch mnie powąchał". :) Dla mnie to też była normalka.
Najważniejsze, że potrafisz te sny kontrolować i budzić się wtedy kiedy ty chcesz. To jest dość ważne.

Nie napisałeś czy jesteś wierzący, ale jeśli jesteś, to gdy we śnie, czy na jawie czujesz zło, strach to dobrze jest się pomodlić. Możesz nawet własnymi słowami, nie musi być to wyklepywany paciorek. Wystarczą np. słowa "jestem silny i dobry. Nic nie może mnie skrzywdzić".

Na twoim miejscu nie szukałabym na siłę kontaktu z matką. Ona na pewno wie, że za nią tęsknisz, ale może być teraz zajęta. Gdy przyjdzie odpowiednia pora sama do ciebie przyjdzie (najczęściej w snach).

Piszesz, że to się rozwija. Czy to ciebie przeraża? Człowiek zazwyczaj się rozwija, zdobywa wiedzę i idzie do przodu. Może to jest twoje zadanie, twój cel na tej Ziemi?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: Domin102 » 13 lip 2015, 13:05

Nie to zeby mnie to przerażało na poczatku i owszem było dość dziwnie i creepy ale z czasem bardziej zaczęło mnie to intrygować , szczególnie ze powoli zaczynam to kontrolować wiem ze śnie wiem jak sie obudzić powoli mogę robić to co chce ale rozwinęło sie to w ciagu roku półtora dlatego szukam kogoś kto moze mi powiedzieć np co bedzie dalej , jak mozna to wykorzystać i czy z biegiem czasu nie bedzie to jakoś niebezpieczne czy cos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Domin102
 
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2015, 17:40

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: Domin102 » 13 lip 2015, 13:11

Co do mojej wiary to nie jest ciekawie , raczej jej brak .A kontaktu z mama nie szukałem na sile to była poprostu jedyna rzecz jaka mi przyszła do głowy jak zorientowałem sie ze jestem gdzies gdzie jest duzo duchów zmarłych i jak juz pisałem niektóre z tych osób znałem inne pytałem czy nie żyją i potwierdzały jednocześnie ze nie chca i nie mogą mnie skrzywdzić . Czasem spotykałem złe istoty ale nie tyle chciały mnie skrzywdzić co wystraszyć lub wskoczyć w moje ciało (i nie wiem dlaczego właśnie )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Domin102
 
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2015, 17:40

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: Krzysztoff » 13 lip 2015, 14:13

To co opisujesz wydaje się być klasycznym OOBE. Przeczytaj książkę Roberta Monroe "Podróże poza ciałem" - dokąd go to zaprowadziło .

Jedna z technik wychodzenia z ciała polega na budzeniu się po kilku godzinach snu (tak możesz mieć przy dyżurach) oraz poprzez świadomy sen.
Na twoim miejscu badał bym dalej ten stan , poprosił bym swojego przewodnika duchowego (Ducha opiekuna) o wsparcie w tych podróżach.

Jeżeli czekają cię jakieś większe przygody - twoim zadaniem będzie podzielenie się tym z innymi (może napisanie książki ?) , jeżeli to jest lekcja tylko dla Ciebie to zapewne zjawiska szybko się skończą , może zmienisz pracę zaczniesz spać regularnie i wszystko się skończy.
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: Pawełek » 13 lip 2015, 14:22

Technika pierwsza o której wspomniał Krzysztoff to tzw. 4+1. Idziesz spać na najlepiej 4-6 godzin, po czym budzisz się i próbujesz całkowicie wybudzić swój mózg. Dla przykładu możesz iść pobiegać, poczytać książkę, porobić kilka przysiadów, tak żebyś był na nogach przez co najmniej godzinę a później dalej idziesz spać, masz tylko wyostrzony bardziej umysł. Co do szczegółów to zapraszam do google :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: Arronax » 15 lip 2015, 11:34

Mirek pisze:
cthulhu87 pisze:Bardzo możliwe, że Twoje marzenia senne są też wynikiem autosugestii wywołanej miejscem, w którym pracujesz i ludźmi, z którymi pracujesz.

Również jest bardzo możliwe, że Twoje marzenia senne są też wspomnieniami z poprzednich wcieleń. Ja tak dojść często mam.


Rozwiniesz jak to wygląda Mirku ?
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: OneNight » 30 lip 2015, 08:42

Czuję okropne zło ,
złość wokół siebie i budzę sie prawie
z palpitacji serca

Zwykły koszmar.
widzę siebie z góry
tj jak spie w uniformie w pokoju
który wyglada identycznie jak ten w
ktorym spie w rzeczywistości , tj tak
jakbym siebie realnie widział z góry i
naprzyklad cienie wokul mnie
próbują mnie uderzyć , albo ,,
wskoczyć do mojej głowy , , fizycznie
( zazwyczaj wtedy sie budzę )

Może OOBE - ang. out of body experience i znaczy doświadczenie poza ciałem. Masz wrażenie lub naprawdę postrzegasz świat z poza ciała fizycznego. Nikt w tym czasie do ciała Ci nie wejdzie, ani nie zrobi krzywdy - budzisz się automatycznie gdy wyczujesz zagrożenie albo gdy ktoś będzie chciał Cię obudzić.
Mialem świadomość
ze to sen i groziłem np jak
zaczynałem sie bać ze sie obudzę i
sie budziłem , ewentualnie dwoma
palcami otwierałem sobie oczy we
śnie jak był zbyt straszny i budziłem
sie z oczmi otwartymi za pomaca
palców jak we śnie

Ja zwykle szybko mrugałem albo zamykałem oczy.
wydawało mi sie ze
kończę przerwę wstaje idę dalej na
dyżur (maxymalnie realny chodzę po
budynku w ktorym pracuje ale nagle
jakis element sprawia ze wiem ze to
sen i czuje ta złość wokul siebie i
zazwyczaj wymuszam przebudzenie

Nie ma takiej potrzeby, bo czasami dobrze się rozerwać. Pomyśl, możesz wszystko - wykorzystaj to.
mogę kontrolować
aczkolwiek ktos / cos stara mi sie to
utrudnić.

To normalne. Ja zwykle pytałem się kim jest i wyklinałem. Mówiłem, żeby wy...szedł, bo to mój sen i jest tylko w mojej głowie - wtedy słyszałem niedorzeczne odpowiedzi albo cisze. Możesz użyc również siły.

Pawełek, podczas 4+1 nie można biegać, bo tu chodzi o to, żeby ciało zasnęło, a umysł nie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Witam , jest dziwnie i robi sie dziwniej

Postautor: OneNight » 30 lip 2015, 14:58

Domin102 pisze:Nie to zeby mnie to przerażało na poczatku i owszem było dość dziwnie i creepy ale z czasem bardziej zaczęło mnie to intrygować , szczególnie ze powoli zaczynam to kontrolować wiem ze śnie wiem jak sie obudzić powoli mogę robić to co chce ale rozwinęło sie to w ciagu roku półtora dlatego szukam kogoś kto moze mi powiedzieć np co bedzie dalej , jak mozna to wykorzystać i czy z biegiem czasu nie bedzie to jakoś niebezpieczne czy cos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Co do świadomych snów, możesz to wykorzystać do zabawy i nie będzie to niebezpieczne, bo nie różni się prawie niczym od zwykłego snu. OOBE ma więcej możliwości.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Poprzednia

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości