Witam nieśmiało:-)

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: Casandra » 28 wrz 2015, 15:57

1Prawda1 pisze:Nie znalazłem :) Jedynie mogłem podzielić się sobą nieco



To pomogło trochę? Komuś, Tobie? :-)
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: Casandra » 28 wrz 2015, 16:00

Xsenia pisze:
Casandra pisze:od dziecka nie lubię niczego co niemieckie:-) bardzo nie lubię. W szkole z tego języka miałam piątki, bo jego nauka przychodziła mi łatwo, ale chodziłam na te lekcje z wielką niechęcią. Jak słyszę niemieckie piosenki, to wyłączam radio, bo mi aż włosy na karku się jeżą. I nie cierpię niczego, co jest związane z jakąkolwiek wojną, w szczególności II Światową.

Mam dokładnie to samo. Z tą różnicą, że ja się niemieckiego nie uczyłam.

Casandra pisze:W szczególności prawie we wszystkim, co wymaga tworzenia, wyobraźni. Od pisania opowiadań, przez malowanie obrazów, po tworzenie czegoś z niczego.

Ciągnie mnie do wszelakich robótek, od szydełkowania do naprawiania tapicerki w narożniku. Uwielbiam tworzyć coś nowego, czy naprawiać coś starego. Ale zawsze miałam jakieś przeszkody, z brakiem talentu włącznie. :(


Może miałaś talent, tylko już tego nie pamiętasz:-) Kto wie, jak wielkie zdolności miałaś w poprzednim życiu? Teraz mogą pojawiać się tego "przebłyski".
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: 1Prawda1 » 28 wrz 2015, 16:00

Mi tak trochę (coś pomiędzy mało a średnio), a komuś? hmmm nie wiem :) raczej moje widzenie np. miłości czy naszego braku pamięci o niebie zobrazowałem ludziom tutaj.

Ps: Jestem mężczyzną :roll:
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2015, 16:04 przez 1Prawda1, łącznie zmieniany 1 raz
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: Casandra » 28 wrz 2015, 16:04

1Prawda1 pisze:Mi tak trochę (coś pomiędzy mało a średnio), a komuś? hmmm nie wiem :) raczej moje widzenie np. miłości czy naszego braku pamięci o niebie zobrazowałem ludziom tutaj.


Mam przeczucie, że nic nie dzieje się bez powodu, nawet Twoja obecność tutaj ma swój sens. Nie zawsze trafiamy gdzieś, by pomóc sobie, czasem robimy coś, bo to ktoś inny nas potrzebuje. I przyznam, że ciekawa jestem, jaka misja jest przed Tobą :-)
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: 1Prawda1 » 28 wrz 2015, 16:10

I przyznam, że ciekawa jestem, jaka misja jest przed Tobą :-)


Wzajemnie
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: Casandra » 28 wrz 2015, 16:20

Wzajemnie


A miałeś kiedyś chęć iść do kogoś typu medium, kto mógłby spróbować odpowiedzieć na takie pytania jak nasz przyszłość, nasza misja?
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: 1Prawda1 » 28 wrz 2015, 16:22

Nie miałem, swoją misję myślę, że poznałem. Tutaj na forum pytałem na PW pewną dziewczynę o nicku juniperus o szczegóły jej doświadczenia duchowego (przeżycia).

A Ty? ;>
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: Casandra » 28 wrz 2015, 17:07

1Prawda1 pisze:Nie miałem, swoją misję myślę, że poznałem. Tutaj na forum pytałem na PW pewną dziewczynę o nicku juniperus o szczegóły jej doświadczenia duchowego (przeżycia).

A Ty? ;>


Mam koleżanki, które biegają do różnej maści "wróżek" i zarzekają się potem, że samą prawdę usłyszały. Ale ja nie szukam odpowiedzi na pytania, typu: czy tej wiosny wyjdę za mąż, albo - czy pod działką, na której buduję dom biegną żyły wodne:-( ech....
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: 1Prawda1 » 28 wrz 2015, 17:10

Zatem droga Casandro na jakie pytania szukasz odpowiedzi? Może po prostu chcesz poznawać Prawdę?
Bogiem jest niebo, fachowo: Świat Idei
Oto rzecz, która przez nasze ograniczenia potrafi szkodzić, czy będzie, czy nie będzie w określonej chwili używana: wiarygodność
https://www.youtube.com/watch?v=AYPcf2pbrYo
Awatar użytkownika
1Prawda1
 
Posty: 1143
Rejestracja: 31 maja 2015, 23:31

Re: Witam nieśmiało:-)

Postautor: Casandra » 28 wrz 2015, 17:13

1Prawda1 pisze:Zatem droga Casandro na jakie pytania szukasz odpowiedzi? Może po prostu chcesz poznawać Prawdę?


Prawdę już znam :lol: he he :D
Jeszcze nie wiem dokładnie co to za pytania:-) Ale coś się już w głowie kluje od jakiegoś czasu.
Stworzyłeś Panie tyle krętych dróg, pozwól mi proszę dostrzegać też Twe drogowskazy.
Awatar użytkownika
Casandra
 
Posty: 159
Rejestracja: 27 wrz 2015, 15:48
Lokalizacja: Województwo Lubelskie

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości