Witam serdecznie

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: Witam serdecznie

Postautor: Natasza » 06 lis 2015, 23:21

dlatego zmarli nas widzą i lgną do nas- nie wiem jeszcze dlaczego ale tak robią
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Witam serdecznie

Postautor: danut » 06 lis 2015, 23:22

Natasza pisze:dlatego zmarli nas widzą i lgną do nas- nie wiem jeszcze dlaczego ale tak robią


Aha :) Dlatego abyśmy trzymali się razem i się nie pogubili.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam serdecznie

Postautor: soldado » 06 lis 2015, 23:23

Z osobą z którą obecnie jestem byłem kiedyś w poprzednim wcieleniu. Mieliśmy razem traumatyczne przeżycie dlatego w pełni rozumiem swoje teraźniejsze doświadczenia. Jeśli chodzi o danut to spotkaliśmy się wiele razy w różnych wcieleniach jak również wiele razy w Time after Time. To bratnia Dusza.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3208
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam serdecznie

Postautor: Natasza » 06 lis 2015, 23:25

niesamowite, aż przerażające ale też piękne i że wciąż się odnajdujecie
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Witam serdecznie

Postautor: danut » 06 lis 2015, 23:27

soldado pisze:Z osobą z którą obecnie jestem byłem kiedyś w poprzednim wcieleniu. Mieliśmy razem traumatyczne przeżycie dlatego w pełni rozumiem swoje teraźniejsze doświadczenia. Jeśli chodzi o danut to spotkaliśmy się wiele razy w różnych wcieleniach jak również wiele razy w Time after Time. To bratnia Dusza.


Aha. Bo należy jeszcze dodać, że istnieją reinkarnacje z przyszłości, to nie żart i nie s- f- yn Time after Time. cofamy sie aby zmienić byłą rzeczywistość, bo na jej obecny stan wpływa także przyszłość nie tylko to co według naszej świadomości tutaj było.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Witam serdecznie

Postautor: soldado » 06 lis 2015, 23:31

Ty też masz Bratnie Dusze i kiedyś się o tym przekonasz.
Po prostu rozpoznasz te Dusze sercem.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3208
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam serdecznie

Postautor: soldado » 06 lis 2015, 23:32

danut pisze:
soldado pisze:Z osobą z którą obecnie jestem byłem kiedyś w poprzednim wcieleniu. Mieliśmy razem traumatyczne przeżycie dlatego w pełni rozumiem swoje teraźniejsze doświadczenia. Jeśli chodzi o danut to spotkaliśmy się wiele razy w różnych wcieleniach jak również wiele razy w Time after Time. To bratnia Dusza.


Aha. Bo należy jeszcze dodać, że istnieją reinkarnacje z przyszłości, to nie żart i nie s- f- yn Time after Time. cofamy sie aby zmienić byłą rzeczywistość, bo na jej obecny stan wpływa także przyszłość nie tylko to co według naszej świadomości tutaj było.

Tylko wtedy gdy dzielimy swoją Duszę...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3208
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Witam serdecznie

Postautor: Natasza » 06 lis 2015, 23:34

być może to One mi towarzyszą i jest jak jest, moze ktos został po tamtej stronie
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Witam serdecznie

Postautor: Wiatr1000 » 06 lis 2015, 23:42

Natasza pisze:rozumiem , że celem danut było napisać książkę, Twoim soldado- namówić ją do tego a moim celem? ja nie mam celu



Skąd to znam :roll: Sam się pytam opiekunki po co jestem, co mam robić, brak marzeń, pragnień, tak po prostu.. stoisz w miejscu... :roll:


danut pisze:Tak mam wiele takich przebłysków, odczuć i snów, widzianych historii, których z innego źródła nie powinnam znać, a po wypytaniu odnośnie np. lat wojennych potwierdzonych za byłe, rzeczywiście zaistniałe.


Ostatnio miałem sen gdzie była mowa o rodzie ze strony mojej babci, podane było nazwisko tego rodu oraz rok 1700 i jakby z dworku swojego ze wschodu byli przenoszeni w inne miejsce. Mówię z dworku bo babcia jest z 1/4 pochodzenia szlacheckiego :roll:
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Witam serdecznie

Postautor: danut » 06 lis 2015, 23:48

Wiatr 1000 ja mam sny z rożnych epok. Najstarsza to starożytne miasto, na nogach miałam sandały, białe okrycie przewiązane sznurkiem, rulon pergaminu i potajemne odczytywanie go przeze mnie w skalnym domku grupie ludzi, jakby rodzinie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości