cześć :)

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: cześć :)

Postautor: Xsenia » 11 gru 2015, 23:36

Całkiem możliwe, że wyczuwasz wampiry energetyczne. :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: cześć :)

Postautor: cthulhu87 » 11 gru 2015, 23:55

Xsenia pisze:Całkiem możliwe, że wyczuwasz wampiry energetyczne. :)


Ja to czuję, jak przechodzę obok urzędu skarbowego ;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: cześć :)

Postautor: Xsenia » 11 gru 2015, 23:59

cthulhu87 pisze:Ja to czuję, jak przechodzę obok urzędu skarbowego

Marcinie unikaj Urzędów Skarbowych, bo cię wycyckają do dna :P
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: cześć :)

Postautor: ada7 » 12 gru 2015, 00:28

hehehe :) no skarbowy to dno , choc zawsze jest ostateczne rozwiazanie one way ticket :) lepiej robic drinkinza barem gdzies daleko niz sie wykonczyc dla "honoru" albo opinii rodziny czy znajomych...i to w kazdym wieku. a wampiry niestety bywaja , chcialabym zeby tak ktos mnie przeskanował i moja aure i zdjal cale dziadostwo ktore mi przeszkadza.
ada7
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2015, 13:16

Re: cześć :)

Postautor: Xsenia » 12 gru 2015, 21:38

ada7 pisze:chcialabym zeby tak ktos mnie przeskanował i moja aure i zdjal cale dziadostwo ktore mi przeszkadza.

Hm dostałaś to w jakimś celu. I bynajmniej celem tym nie jest przeszkadzanie tobie. :) Dlatego zastanów sie, jakie dobre strony mogą być tego i co możesz uzyskać przez to, co teraz ci przeszkadza.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: cześć :)

Postautor: bernadeta1963 » 12 gru 2015, 23:19

Witaj :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: cześć :)

Postautor: ada7 » 12 gru 2015, 23:55

tak tak kiedys dużo płakałam do poduchy teraz juz zaczynam rozumiec. szczególnie po ostatniej smierci bardzo bliskiej dla mnie osoby- to na prawde otworzyło mi kolejne drogi, sadze ze to ze tu jestem tez. Jakby to powiedziec juz zauwazyłam ze zaczełam przezywać ta smierc zupełnie inaczej niz kiedyś i inaczej niż inni ktrzy tez w tym są teraz ... moge to ując tak strata jest to dla mnie ogromna ale fizyczna bo na poziomie energetycznym od samego poczatku to było jakies nadzwyczajne połaczenie wiec teraz to jest jak rozłąka ale nie forma dramatu. oczywiscie łatwo nie jest ... no i mam poczucie że jest on jeszcze lekko zagubiony czy smutny chwilami ( okolicznosci + sprawy ziemskie nadal trwaja itd ) rozmawiam z nim i tłumacze jak mogę wydaje mi sie że dużą robote wykonałam nad tym uparciuchem, no zobaczymy daję mu czas....,
ada7
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2015, 13:16

Re: cześć :)

Postautor: Xsenia » 13 gru 2015, 12:31

Będzie dobrze Ada :) Wierzę w to :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: cześć :)

Postautor: ada7 » 13 gru 2015, 14:46

dzieki :) !a tak na marginesie do Xeny ( jako imię ) mam sentyment :) = to wierność i ogromna siła przetrwania
ada7
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 gru 2015, 13:16

Re: cześć :)

Postautor: Xsenia » 13 gru 2015, 14:53

Xsenia to nie jest moje imię, ale jest moim przydomkiem już od 18 lat, więc gdy ktoś mnie nazywa Ksenia to też reaguję. :) Wierność tak :) ale tą ogromną siła przetrwania to trafiłaś w sedno :D
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości