13 latek

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Re: 13 latek

Postautor: danut » 12 lis 2016, 01:16

Zakłócenia ... hmm ciekawe. Ciekawe, czy mogą je powodować np. jakieś metale ciężkie, coś w materiałach? A wiesz, ze o naszych blokach też chodzą takie dziwne opinie, czy czas budowania ich ma jakieś znaczenie? Żyjemy w sieciach informacyjnych, o wielu z nich ludzie jeszcze nie mają pojęcia, niszczą je przez to i wprowadzają w nie zakłócenia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: 13 latek

Postautor: Konrado73 » 12 lis 2016, 19:01

Nataszo dziękuję za wiadomość
Konrado73
 
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2015, 16:19

Re: 13 latek

Postautor: Natasza » 12 lis 2016, 19:55

zawsze możesz na mnie liczyć
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: 13 latek

Postautor: soldado » 13 lis 2016, 18:47

Konrado73 pisze:Dziękuję Wam wszystkim za dobre słowo .Ja już wiem , że niektórych wydarzeń nie da się jednoznacznie zbagatelizować . Z telefonem jest masa innych doświadczeń , ni z tego ni z owego wszystkie zdjęcia z synem zostały usunięte a na pewno ja tego nie zrobiłem a stało się tak zaraz po tragedii .A wiem , że te wspomnienia mogły mnie wtedy zabić .
Nataszko pisałem Ci kiedyś o tym , że gdy pisałem do Patrysia na meesangere , po śmierci wyświetliło się że wiadomość została wyświetlona , pisałem do fb jak to jest możliwe , skoro konto jest zablokowane i nikt nie zna hasła , od znajomego informatyka dowiedziałem się że to niemożliwe , a fb milczy . A Patrysia telefon leży z Nim w grobie .Dobrze że coś mnie tchneło i zrobiłem zrzut ekranu , bo nikt by mi nie uwierzył .Zresztą z komputerem jest podobnie i nawet domofon potrafi zafiksować bez powodu .Albo ja już wariuje .


Nigdy nie daj sobie wmówić Przyjacielu, że to przypadek.
Przypadki nie istnieją.
Będzie co jakiś czas dawał o sobie znać, jednak nie będą to spektakularne i częste manifestacje z uwagi na to co czuje.
A ma ogromne poczucie winy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: 13 latek

Postautor: karolina86 » 13 lis 2016, 22:35

soldado pisze:
Konrado73 pisze:Ja wiem , że On jest , zresztą często bawi się telefonem , ni z tego , ni z owego włącza się choć nikt go nie dotyka , żadna aktualizacja nic z tych rzeczy , porostu telefon leży na ławie i nagle smartphone sam z siebie , choć jest zablokowany rozjaśnia się nota bene z Patrykiem na ekranie ( taka tapeta ).


Mają wpływ na urządzenia elektryczne.
Bardzo często wyładowują naładowane baterie, albo posługują się np. komórkami.
To nie przypadek, nie ma przypadków, one nie istnieją.
Czym dłużej żyję na tym świecie, tym bardziej jestem o tym przekonany.



Przepraszam za offtop ale czytam wlasnie dokładnie te ostatnie zdania na telefonie i pojawia sie komunikat, słaba bateria. Po czym ogarnęly mnie dziwne emocje doprowadzając mnie do płaczu, ale raczej odbieram go jako pozytywny. Przepraszam musiałam to napisać.
"Nie ma przypadków one nie istnieją "
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: 13 latek

Postautor: soldado » 13 lis 2016, 22:52

karolina86 pisze:
soldado pisze:
Konrado73 pisze:Ja wiem , że On jest , zresztą często bawi się telefonem , ni z tego , ni z owego włącza się choć nikt go nie dotyka , żadna aktualizacja nic z tych rzeczy , porostu telefon leży na ławie i nagle smartphone sam z siebie , choć jest zablokowany rozjaśnia się nota bene z Patrykiem na ekranie ( taka tapeta ).


Mają wpływ na urządzenia elektryczne.
Bardzo często wyładowują naładowane baterie, albo posługują się np. komórkami.
To nie przypadek, nie ma przypadków, one nie istnieją.
Czym dłużej żyję na tym świecie, tym bardziej jestem o tym przekonany.



Przepraszam za offtop ale czytam wlasnie dokładnie te ostatnie zdania na telefonie i pojawia sie komunikat, słaba bateria. Po czym ogarnęly mnie dziwne emocje doprowadzając mnie do płaczu, ale raczej odbieram go jako pozytywny. Przepraszam musiałam to napisać.
"Nie ma przypadków one nie istnieją "


W życiu kieruj się intuicją, sumieniem i wyobraźnią.
One pochodzą bezpośrednio z Twojej Duszy.
A to co napisałaś, to znaczy, że zwracasz uwagę na to co istotne, jesteś przez to autentyczna, nie sztuczna - ,,plastikowa''.
Jesteś wrażliwą osobą i tak trzymaj :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: 13 latek

Postautor: Konrado73 » 26 lis 2016, 11:10

Mam do Was , ogromną prośbę , dziś mija rok od kiedy nie ma z nami Patryka w fizycznej formie .Dlatego proszę o modlitwę w Jego intencji w ten szczególny dzień .
Konrado73
 
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2015, 16:19

Re: 13 latek

Postautor: neuron » 26 lis 2016, 11:51

Konrado73 pisze:proszę o modlitwę w Jego intencji


masz to
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: 13 latek

Postautor: Zuna » 26 lis 2016, 16:31

Niech Boska miłość Go prowadzi Konrado i Was oboje również ... Dołączam do modlitwy
Zuna
 
Posty: 22
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:05
Lokalizacja: Sląsk

Re: 13 latek

Postautor: agnieszkag » 26 lis 2016, 18:20

Kochany Konradzie. Bede sie dzis modlic w intencji Patryka. Teraz zapalam swiece. Trzymaj sie Bracie.
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości